Įkraunama...
Įkraunama...

Po Europą automobiliu „žaliems“

EPILOGAS

Tokia ta mūsų kelionė – trumpa, bet turininga. Manau, pradedantieji keliautojai joje gali rasti idėjų savo išvykoms.

Na, ir tradicinis klausimas – o kas toliau g.gif ? Vis pagalvoju apie poilsines keliones. Bet.. Gal po keleto metų dukra savo senukus tėvus nusiveš į Turkiją ar Egiptą ax.gif . O dabar, kaip ten Maestro V.Kernagis dainavo:
Kol dar girdžiu, kol dar matau,
Kol dar į kalną mano kelias...

Jei tik leis finansai, vėl važiuosim. Juk dar neįgyvendinta mano svajonė pamatyti „ateinantį“ vandenyno vandenį. Gal kur nors St.Michel... wub.gif O ten aplinkui kiek visko galima pamatyti, juk Prancūzija... thumbup.gif O atgal kelias per Alpes vestų... thumbup.gif Va, Aidluka pradėjo reportažą – kokią idėją „pavogsim“, juk nesupyks mirksiukas.gif . Tad tikiuosi, kad vasaros pabaigoje vėl susitiksime naujame reportaže. bye1.gif bye1.gif bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2014 11 25, 22:28)
Jei tik leis finansai, vėl važiuosim. Juk dar neįgyvendinta mano svajonė pamatyti „ateinantį“ vandenyno vandenį. Gal kur nors St.Michel... wub.gif  O ten aplinkui kiek visko galima pamatyti, juk Prancūzija... thumbup.gif  O atgal kelias per Alpes vestų... thumbup.gif  Va, Aidluka pradėjo reportažą – kokią idėją „pavogsim“, juk nesupyks mirksiukas.gif .  Tad tikiuosi, kad vasaros pabaigoje vėl susitiksime naujame reportaže. bye1.gif bye1.gif bye1.gif


Ačiū už pasakojimą ir pasidalinimą apie svajas. Linkiu jas išpildyti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2014 11 25, 21:36)
Ačiū už pasakojimą ir pasidalinimą apie svajas. Linkiu jas išpildyti.  4u.gif

Prisidedu prie linkėjimo mirksiukas.gif drinks_cheers.gif

O Jūs, Artūrai, šaunuolis 4u.gif Sugebat ir keliauti įdomiai, ir papasakoti labai gražiai biggrin.gif Tikiu, kad ir šis reportažas (maršrutas) bus ne vienam pavyzdys, kaip keliauti ir tuo mėgautis thumbup.gif
Atsakyti