Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

QUOTE(saullute @ 2006 03 08, 10:06)
Gal ne durne, kad nenusipirkai tu siulu... Jie gali ir visai nesivelti.  ax.gif
Papildyta:
O vilnos plovimo instrukcija su iliustracijom buvo Dragonfly idejus... Kazkur i pabaiga.


I pabaiga ko? blush2.gif Aš pagaliau prisiruošiau išplauti savo kilogramą vilnos iš Gudros pirktą, ir nudažyt (net puoda emaliuota šiandien Senukuose nupirkau tam tikslui biggrin.gif ), tik va neprisimenu, kuo plaut vilną reikia. Atsimenu, sakė į skalbimo maišelį įdėt, supilt skalbimo priemonės (vat tik ar bet kokia tinka? ir kokio karščio vandens reikia?), palaikyt, ir po to tik skalaut, skalaut, kol nenuspręsi, kad jau užtenka biggrin.gif
Teisingai? bigsmile.gif
Atsakyti
apie40 laipsnių vanduo ir priemonė vilnai skalbti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 08 kovo 2006 - 22:09
QUOTE(MELDA @ 2006 03 08, 22:29)
kaip į kamuoliuką įkšti kaspinėlį irkaip prisiūti karoliukus[ar su lenkta adata?] g.gif


Aš siuvinėjau su paprasta, perverinėjau tą kamuoliuką ir siuvinėjau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2006 03 08, 21:24)
labai gražu  thumbup.gif , labai įdomūs efektai gaunasi dažant, kai į vidų kai kur tiesiog paberi dažų, dar fainai gavosi su pupelėm, kai sugalvojo draugė įdėt  thumbup.gif ir t.t., čia ateities bandymams  mirksiukas.gif  bigsmile.gif


Čia kaip? bigsmile.gif

QUOTE(MELDA @ 2006 03 08, 23:08)
apie40 laipsnių vanduo ir priemonė vilnai skalbti. 4u.gif


Ačiū 4u.gif O paprasti skalbimo milteliai netinka? Aš visus savo megztinius visąlaik milteliais skalbdavau blush2.gif Ar kokia ta speciali priemonė? Kaip vadinasi ir atrodo?
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2006 03 08, 22:29)
kaip į kamuoliuką įkšti kaspinėlį irkaip prisiūti karoliukus[ar su lenkta adata?] g.gif



Aš pirkau tokią adatą, kuri yra siuvimo reikmenų parduotuvėje, lyg tai odai, ji tokia tribriaunė, kartu reikia ir replytes turėti, nes pirštukus traukiant gali susipjaustyti, labai aštri doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dunia @ 2006 03 08, 23:13)
Aš pirkau tokią adatą, kuri yra siuvimo reikmenų parduotuvėje, lyg tai odai, ji tokia tribriaunė, kartu reikia ir replytes turėti, nes pirštukus traukiant gali susipjaustyti, labai aštri doh.gif


Jo, tos adatos yra odai, jos prapjauna skylutę juostelei įkišti smile.gif Bet ne visose siuvimo reikmenų parduotuvėse jų turi...
Atsakyti
Frosted, aš įkišu vilną į maišelį skalbimui ir tada į skalbiankę ant vilnos režimo. Naudoju lietuvišką priemonę vilnai skalbti "IKSAN" (švelnus skalbiklis su balzamu), jo kaina iki 3 Lt.
Atsakyti
Na prie Kalvarijų turgavietės berods - AUDINIŲ IMPERIJOJE, tai tikrai yra tongue.gif
Atsakyti
vilnos skalbiklis yra Perwool wink.gif - skystas toks butely ružavam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2006 03 08, 22:43)
Ačiū  4u.gif Eisiu rytoj į Rimi smile.gif ieškosiu Iksan'o  bigsmile.gif O vilna iš maišelio neišlenda? Neužkiš skalbenkės?  g.gif 

Ne, tikrai neužsikiš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MAGIC* @ 2006 03 08, 20:25)
Na va - nudažiau aš veltus šalikėlius  batikos (turbūt  rolleyes.gif ) technika .

Ir sėdžiu dabar laaabai savim patenkinta  biggrin.gif
Smagumo ir jums visoms !  4u.gif


Nu gražu, tai ne tas žodis, o kito taip greit nesurandu... biggrin.gif

Sakyk, ar gerai išsiskalavo dažai, ir dar baisiai įdomu šių šedevrų dabartinis dydis, ir kokio dydžio duvo vilnos klojinys prieš vėlimą?..
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
Vilnonį siūlą susuku minkštai į mažą kamuoliuką, tada jį subadau su spec.adatą, kol gaunasi taisyklingas pukutis, o baigiu veldama šlapiai-susivelia 
Nieko kedenti nereikia

O jeigu pabandzius is mocher. siulu? Manau irgi turetu gautis, tik gal bus labiau pukuotas g.gif
Papildyta:
o mano ploviklis vilnai vadinasi Aist kasemir- pavad. uzrasytas rusiskai. Pirkau ji pard. Mendis Kaune. Irgi nebrangus ir maloniai kvepia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gri36 @ 2006 03 08, 23:49)
Nu gražu, tai ne tas žodis, o kito taip greit nesurandu... biggrin.gif

Sakyk, ar gerai išsiskalavo dažai, ir dar baisiai įdomu šių šedevrų dabartinis dydis, ir kokio dydžio duvo vilnos klojinys prieš vėlimą?..
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Dažai išsiskalavo tiesiog puikiai , net kažkaip suabejojau savo rankelių sugebėjimu skalauti , nes visai nedažė vanduo (na skalaujant) . Taigi , kad būtų "patikimiau" tai dar įdėjau į skalbimo mašiną ( šį kartą TIK skalavimui ir vilnai skirta programa mirksiukas.gif )
O dėl dydžio skirtumo , tai gaaal kokį centimetrą ir pasitraukė veliant , bet kadangi šį kartą vilnos nepritrūkau , tai ir išklotinę sukroviau tokią storesnę , ir pats veltinis gavosi nebeskystas , tai jau jo nebevėliau papildomai skalbimo mašinoje biggrin.gif
Ir beja suvėliau vieną ištisinį gabalą , po to jį perkirpau išilgai ir - vuolia - du šalikėliai biggrin.gif
Ir dar "išduosiu" ax.gif - šį kartą pirmakart išbandžiau velti su bambukiniais roletais (o gal žaliuzėm g.gif ? ) (Na tokiu kažkokiu "įrenginiu" skirtu kabinti ant lango , pirktu "Jysk" už labai mažą sumą ; tokiu tiesiog dideliu bambukiniu "padėkliuku" bigsmile.gif ) Vienžo labai patiko - tiesiog kočiojau kočiojau kočiojau ir sukočiojau . Delniukais beveik ir netryniau , na tik vos vos ... Vaaaaa ... Pasidžiaugiau biggrin.gif
Atsakyti