Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

QUOTE(linada @ 2006 04 11, 12:40)
baigiu prasilaukti aš to konkurso mastau.gif neteisybė kažkokia
Jumi - gražus reikalas susivėle - šalikus galima velti wink.gif užpatentuok idėją thumbup.gif

aciu man irgi patiko, va dabar maztau kaip toki dyyydeli ale sali nusivelt tongue.gif
Beje patarimas bandysiancioms imkit tik naujus mocherinius siulus,jau megzti ir ardyti netinka blush2.gif
Vilna i mohera irgi neblogai isivelia biggrin.gif
Beje dar isbandziau is knatiniu siulu pavyzdeli nuvelt gavos bent jau mano akimis tai nerealiai grazu (kazkas panasaus kaip svarkeliai is jaga.ru puslapiuko)deja jo foto neturiu sad.gif sad.gif Tik trukumas tas kad knatai labai lengvai truksta sad.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 04 08, 11:22)
nuva, nuveliau pinigine (kosmetine?)
user posted image
tik, itariu, uztrauktuka isiut tai jau tingesiu rolleyes.gif  principe turbut reiketu ir pamushala isiut g.gif  nors vidu ir taip grazhu padariau,- dryzhuota tongue.gif


Uups, graži tavo piniginė. Man įdomu, kaip tu papuošimą darei? Kaip pavyko tokia taisyklinga gėlė?
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2006 04 11, 18:40)
Uups, graži tavo piniginė.  Man įdomu, kaip tu papuošimą darei?  Kaip pavyko tokia taisyklinga gėlė?


ash tingine, gele pirkau komercine blush2.gif Galima ir paciai nesunkiai pasidaryt,- suvelt labai plona veltini ir ishkirpt forma...
Atsakyti
gal kas žinot, kaip reikia padaryt tokį kraštelį?

http://www.flickr.co...57594087218229/
Atsakyti
QUOTE(bite maja @ 2006 04 13, 13:00)
gal kas žinot, kaip reikia padaryt tokį kraštelį?

http://www.flickr.co...57594087218229/


Aš bandyčiau karpyt ir paskui su kokiais spalvotais klijais tepliot. Yra gi dabar jų visokių. Ir žirklių figūrinių taip pat. Eksperimentuot reikia. Arba ilgai ir nuobodžiai ieškot inete instrukcijų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bite maja @ 2006 04 13, 14:00)
gal kas žinot, kaip reikia padaryt tokį kraštelį?

http://www.flickr.co...57594087218229/

man atrodo ten kitaip daryta g.gif skaityti visai nesuprantu, bet man tas krastas panasus kaip sintetika uzspausta su karstu kazkuom! ta prasme kai sintetika su kokiom ikaitintom zirklem nukirpta! bet cia tik man tiap atrodo! g.gif
Atsakyti
man atrodo, kad čia pramoninis veltinis veltas adatomis, o adatomis veliasi ir sintetinis pluoštas. o po to sintetinio pluošto kraštai kerpant gali būti sulydomi smile.gif .
Atsakyti
dar norėčiau pasakyti, kad švelnioji vilna veliasi kitaip. o ir nuvelto kamuoliuko paviršius yra kitoks, kaip medvilnė minkšta. bet šie kamuoliukai greičiau susitepa.
Atsakyti
Gal galite kas nors papasoki kaip daryti veltini "sushi" rutuliukus??? vakar bandziau bet man bet man nesigavo verysad.gif
Atsakyti
klausimas, ar gali buti vilna skirta tik sausam velimui?
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2006 04 13, 23:27)
Manau, kad cia ne karpytas bet iskart veltas toks skyletas arba darbo eigoje plesytas , kazka panasaus turiu padarius ( ta prasme skyleta), o veliau iverta vielute ir ji islankstyta , nes matosi vielos buvimo konturai visame raizginyje. 4u.gif


mhm man ir pasirode kad viela pavelta ar kazkas panasaus g.gif
QUOTE(tokom @ 2006 04 14, 08:14)
Gal galite kas nors papasoki kaip daryti veltini "sushi" rutuliukus??? vakar  bandziau bet man bet man nesigavo  verysad.gif

O tie suschi gal panasus i mano darytus ?
Atsakyti
QUOTE(Furija @ 2006 04 14, 08:19)
klausimas, ar gali buti vilna skirta tik sausam velimui?

Taip. Yra avių rūšys, kurių vilna nesivelia, ar blogai veliasi. Tai specialiai skirta mezginiams, nes ne taip greitai susivelia ir puikiai nešiojasi.

Papildyta:
QUOTE(Katinytis @ 2006 04 13, 23:27)
Manau, kad cia ne karpytas bet iskart veltas toks skyletas arba darbo eigoje plesytas , kazka panasaus turiu padarius ( ta prasme skyleta), o veliau iverta vielute ir ji islankstyta , nes matosi vielos buvimo konturai visame raizginyje. 4u.gif

O aš pagalvojau, kad rankomis dygsniuota g.gif
Atsakyti