Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

Jumi, kol kas nerandu ir nepamenu kokius ten darei, bet isivaizduoji sushi.. tai va kelios spalvos tokie suktinukai... kaip juos daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2006 04 14, 08:32)
Jumi, kol kas nerandu ir nepamenu kokius ten darei, bet isivaizduoji sushi.. tai va kelios spalvos tokie suktinukai... kaip juos daryti?  g.gif

user posted image
na jeigu tokius tai dedi vilnos juosteles arba kloji viena sluoksni ant kito kiek storesnius sluoksnius kad nesulystu vienas i kita susuki i duda ir kocioji tongue.gif
Atsakyti
o tai kiek ten deti???? bet jauciu kocioti ten reikia nezinia kiek... as ten kociojau kociojau ta sasiske ir niekaip pabaigos nesimate lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2006 04 14, 08:50)
o tai kiek ten deti???? bet jauciu kocioti ten reikia nezinia kiek... as ten kociojau kociojau ta sasiske ir niekaip pabaigos nesimate  lotuliukas.gif

na kad nereik ilgai kociot g.gif bent jau man greitai susivele ax.gif
Merginos gal kas turit zydros vilnos pardavimui ? ax.gif
Atsakyti
tikrai skiriasi vilna sausam ir šlapiams vėlimui. sausu būdu galima velti bet kokią vilną, tame tarpe ir poliesterį. jei sluoksnoje bus nors kiek poliesterio - ji šlapiai nesivels - jau išbandyta 4u.gif
Atsakyti
na va sedevrai 4u.gif
http://kate.katinas.net/veltinis/
Atsakyti
Rutuliuką reikia velti: vilnos sruogas susuk į kamuoliuką įvairiomis kryptimis lyg suktum siūlų kamuoliuką. Kamuoliuką aplaistyk vandeniu, kad visas sušlaptų. Išsimuilink rankas ir imk tarp delnų švelniai velti. Tik nespausk iš pradžių. Kai viršutinis sluoksnis susivels (užsidės tarsi plutelė), imk stipriau spausti. Gale vėlimo gali spausti iš visų jėgų. Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(Gudra @ 2006 04 17, 22:29)
As bent 4 rusiu tokia paltine medziaga apziurinejau smile.gif
Juoda, raudona, balta ir melyna.

Jei kuriai idomu galesiu pasakyti kuriose parduotuvese galit nusipirkti ir pasisiuti toki paltuka. wink.gif

Labai norėčiau sužinoti. Ačiū
Atsakyti
Va chia keletas mano veltinuku:
http://www.7ya.ru/ph...x?RubrID=108935
Atsakyti
Endendu, labai gražūs veltinukai thumbup.gif . Man sagė labiausiai patiko smile.gif

Merginos, kaip jūs tvarkot šlapiai suveltų "blynų" kraštus? Kad ir kaip stengiuosi, man krašteliai plonesni už pagrindą išeina.
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2006 04 20, 17:55)
Endendu, labai gražūs veltinukai  thumbup.gif  .  Man sagė labiausiai patiko smile.gif

Merginos, kaip jūs tvarkot šlapiai suveltų "blynų" kraštus?  Kad ir kaip stengiuosi, man krašteliai plonesni už pagrindą išeina.


Man pačiai vėlimo metu veltinio kraštai truputį "pačiuožia" , tai aš paimu ir tuos kraštelius tvarkingai užlankstau ir veliu toliau . Tada krašteliai būna lygesni .
Atsakyti
As tuos krastus apkarpau .Bendrai tai ziurint ka veli, bet dazniausia apkarpau, jei reikia, dar su adatele pabadau. smile.gif
Atsakyti