Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-58

QUOTE(evansmum @ 2010 08 18, 15:02)
blink.gif  Aciu labai uz nuomone, nesusidesiu su jais  4u.gif


internetu is ju nieko pirkti neteko, bet mugeje klaipedoj ne viena augala pirkau, viskas puikiai auga, ir zmones malonus.
Atsakyti
As jau laukiu rudeniniu mugiu. Pavasario potvyniai ir sios vasaros vetros sunaikino puse musu sodo verysad.gif Nors dabar dar mastau gal geriau vistik is pavasario sodint augalus, nes nezinia kokia paranormali ziema laukia.
Papildyta:
QUOTE(jot.ka @ 2010 08 18, 19:36)
internetu is ju nieko pirkti neteko, bet mugeje klaipedoj ne viena augala pirkau, viskas puikiai auga, ir zmones malonus.

Cia kaip kam papuola su tais augintojais - pardavejais. Pvz. p. Vysniauskiene man kazkodel nepasirode maloni moteris, nezinau, kazkokia vidine nuojauta, gal biolauku nesutapimas, ir pirkau is jos atasrgiai, kol dar nezinojau ju mastu. Taciau isigijus keleta augalu ir juos paauginus, galiu paliudyti, kad jie parduoda tikrai tvirtus ir adaptuotus augalus. Ka nusipirkus - viskas auga, nieks nenunyko. Noreciau kada tiesiai i ju uki nuvaziuot, bet kad toli, nepatogu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 18 rugpjūčio 2010 - 21:32
QUOTE(Tina* @ 2010 08 18, 22:29)
Noreciau kada tiesiai i ju uki nuvaziuot, bet kad toli, nepatogu.

Nu ne taip jau ir toli...nuo Kauno tik 80 km.visas veiksmas autostradoj ir tik 1-2 km.salia jos...vaziuok, gal dar su kokiom idomiom istorijom sugrysi ir tu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2010 08 18, 11:58)
nezianu kaip atskirti gelyno krasta , kad butu grazu g.gif  kaip ji ireminti, nes jis butu kaip ir pievoje, su niekuo kitu

prisidedu prie sekimingos patirties tu, kurios niekuo gelyno krasto nuo vejos neriboja.
praejusios temos paskutiniuose puslapiuose esu idejusi nuotrauka, kokihu paprastu irankiu priziuriu vejos krasta.
kastuvas - irgi ok.

QUOTE(evansmum @ 2010 08 18, 15:02)

lyg jus klauset praejusios temos pabaigoje del vasariniu jurginu, augintu is seklu.
jie suformuoja siokius tokius gumbukus. neretai juos pavyksta iskasus islaikyti per ziema [taip pat kaip ir gumbinius].

as taip nebandziau, nelabai megstu vasariniu jurginu del ju grynu elektriniu spalvu. tiksliau, man jie grazus, bet pas save ju ''nematau''

QUOTE(sobieska @ 2010 08 18, 22:33)
Nu ne taip jau ir toli...nuo Kauno tik 80 km.visas veiksmas autostradoj ir tik 1-2 km.salia jos...vaziuok, gal dar su kokiom idomiom istorijom sugrysi ir tu lotuliukas.gif

daznai vazineju A1 nuo pradzios iki galo, bet neuzsuku nei i ziezmariu siltnamius, nei pas vysn, nei i kitas problematiskas vietas.
pirmiausia del to, kad ten noreciau turbut praleisti bent kelias val lotuliukas.gif - nera laiko su vaiku.
na, ir aisku, kur paskui sodinciau uzsipildziusi visa universalo bagazine? lotuliukas.gif sodas juk ir taip ''pilnas''..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 18 rugpjūčio 2010 - 22:58
QUOTE(sobieska @ 2010 08 18, 23:33)
Nu ne taip jau ir toli...nuo Kauno tik 80 km.visas veiksmas autostradoj ir tik 1-2 km.salia jos...vaziuok, gal dar su kokiom idomiom istorijom sugrysi ir tu lotuliukas.gif

Na vistiek reikia jau rimto uzsipirkimo, kad tuos 80 km mynt. O tu nuotykiu tenais apturejai? kokiu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 19, 08:56)
Na vistiek reikia jau rimto uzsipirkimo, kad tuos 80 km mynt. O tu nuotykiu tenais apturejai? kokiu?  rolleyes.gif

ai hihihi.gif vietoj vienos rusies mano noretos melsves ...auginu visiskai kitokia...apie augalu permokejima tai isvis ...uz viena miskanto permatoma kupstuka sumokejau 25.00 lt.kai tuo tarpu uz savaiciukes lygiai uz toki pati buciau suplojusi 10.00 lt.na dar su didele tikimybe nusidereti iki 8.00 biggrin.gif ...visi gryze is ten turi savu istoriju, tuom JIE ir yra nepakartojami lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2010 08 16, 14:25)
Reik patarimo pasirenkant medžius-kaimynus. Iš planuojamos trijulės jau pasodintas klevas "Drumondii". Reik parinkt kitus du. Kontekstas būtų toks: veiksmas vyksta ties sklypo kraštine, maždaug ties ta vieta, kur jungiasi reprezentacinė ir sodo zonos. Reprezentacinę zoną nuo gatvelės skiria kaulenių gyvatvorė (foto kairėje nuo medelių trijulės), o sodą nuo gatvės skirs kalninių pušelių eilė (foto dešinėje nuo medelių trijulės):
user posted image
Pati galvojau
nr. 2 rinktis klevą 'Crimson King',
nr. 1 rinktis himalajinę pušį.
Ką Jūs manote? Gal Jums gims kitokie variantai.

triju klevu cia nesodinciau - bus labai sukoncentruota dideliu vienodu augalu ir ryskiu spalvu mase i viena vieta.
Medelis Nr.1 - ilgaspygle pusis (del spygliu ilgumo atrodo didesne, nei is tikruju smile.gif ) butu grazu. Bet ir man visur vaidenasi vietos trukumas, kelciau ja per viena apskritima i prieki.
Medelis Nr.2 - kalniniu puseliu fone rinkciausi raudonas uogas/vaisius brandinanti medi, pvz.sermuksni (jei ten nebutina galingu medziu uzuoveja).

Nezinau ar LT auginamas, bet man labai idomus ir nepaprastai grazus rudeni yra Liquidambar styraciflua. Jau dabar lapai po truputi pradeda keisti spalva ir taip nuo geltonos, oranzines iki tamsiai raudonos ir net violetines - atrodo tarsi vaivorykste. Veda idomius vaisius. Raso, atsparus iki -27'C .
http://www.google.de...x...sa=N&tab=wi
http://de.wikipedia....scher_Amberbaum




Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2010 08 19, 09:40)
Nezinau ar LT auginamas, bet man labai idomus ir nepaprastai grazus rudeni yra Liquidambar styraciflua.

ačiū, vida777, už mintis 4u.gif
kiek pamenu, dervamedį RSF entuziastai bando auginti. Bet aš nerizikuosiu - ten vakarinių vėjų košiama vieta.
dėl atstumų tarp medelių. Esu skaičiusi, kad darant "miškelį", t.y. susiliejančius vainikus, dideli medžiai sodinami kas 4-6m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliumai: 19 rugpjūčio 2010 - 09:08
QUOTE(evansmum @ 2010 08 18, 12:57)
Gal kuri is jusu pirkote is cia GĖLĖS  ka nors?



esu pirkusi iš jų mugėje porą vienadienių, tai auga puikiai tik vat viena turėjo būti pilnavidūrė ,tačiau nė vieno žiedo tokio nebuvo , tai gal kitais metais sulauksiu biggrin.gif ,nes aprašymuose pamynėta ,jog gali taip būt....žodžiu, paskaičius dar ir Sobieskos žinutę mąstau ,jog tie pirkimai kaip loterija kur nebūtinai gauni ko tikiesi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2010 08 19, 08:50)
ačiū, vida777, už mintis  4u.gif
kiek pamenu, dervamedį RSF entuziastai bando auginti. Bet aš nerizikuosiu - ten vakarinių vėjų košiama vieta.
dėl atstumų tarp medelių. Esu skaičiusi, kad darant "miškelį", t.y. susiliejančius vainikus, dideli medžiai sodinami kas 4-6m.

bet tu , leliumai, darai ne miskeli, o sodini beveik soliterinius augalus, issiskiriancius savo groziu, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2010 08 19, 10:06)
bet tu , leliumai, darai ne miskeli, o sodini beveik soliterinius augalus, issiskiriancius savo groziu, ar ne?

nu kaip čia pasakius, soliterinį-trio-miškelį lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aš norėčiau, kad tie trys augalai būtų "bendra masė", o ne kaip trys atskiri vienetai. T.y. ne trys soliteriai, bet vienas soliteris sudarytas iš trijų medžių. Kadangi šie medžiai reprezentacinės zonos pakraštyje (medelio nr.1 vieta apytiksliai yra statmenyje, einančiame nuo namo kampo į sklypo kraštinę), norėjosi kažko įdomesnio.

Iš norų gavosi... veltinis-suveltinis lotuliukas.gif Matyt tikrai per daug didelius medžius renkuosi. Gal derint margalapį klevą plius pora šermukšnių arba palikt vienintelį margalapį klevą (tik perkelt kad ir į nr.1 vietą) ir pamiršt soliterinį-trio-miškelį g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliumai: 19 rugpjūčio 2010 - 09:37
Feniksas45, Sobieska rase apie Vysniauskus mirksiukas.gif

Na taip, kainos pas juos g.gif o dar jei benza pripliusuot uz tuos 80 km unsure.gif
Atsakyti