Įkraunama...
Įkraunama...

Majonezas

Mums irgi Hellmans pats skaniausias, tik kad zaraza biski kainuoja...
Atsakyti
o man tiee visi uzsienietiski kazkokie per saldus... fe... sad.gif bet aisku, skonio reikalas... wink.gif o dar jei kartais kokias misraines perku parduotuveje, tai ten pastoviai su visokiasi saldziais mojonezais sutaisytos... blink.gif
Atsakyti
Daumantu (neriebu) arba Hellmano su jogurtu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Jomke @ 2004 05 24, 09:49)
Anksciau naudojom Daumantu,dabar perkame tik CALVE thumbup.gif

O kas tas CALVE?
Atsakyti
Aš už Calve thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Lona @ 2004 05 24, 19:23)
O kas tas CALVE?

Calve yra majonezas toks rolleyes.gif Jis ne stikliniuose indeliuose o silofaniniam ypokavime,supakuota po 250ml.mes dazniausiai perkam su alyvuogiu aliejum .Ant pakuotes raso kad ji gamina Rusijoj,Maskva. Man teko ji rasti IKI ir Maxsimos parduotuvese. wink.gif
Atsakyti
Hellmans ir Vilniaus (raudonas) - patys skaniausi thumbup.gif
Atsakyti
Man Vilniaus pats geriausias thumbup.gif
Atsakyti
Daumantu neriebus.
Parasykite, kokius padazus naudojate salotoms be lietuvisku majonezo ir Helmns'o.
Atsakyti
QUOTE (Jomke @ 2004 05 24, 20:49)
Calve yra majonezas toks rolleyes.gif Jis ne stikliniuose indeliuose o silofaniniam ypokavime,supakuota po 250ml.mes dazniausiai perkam su alyvuogiu aliejum .Ant pakuotes raso kad ji gamina Rusijoj,Maskva. Man teko ji rasti IKI ir Maxsimos parduotuvese. wink.gif

Ačiū, pabandysiu.
Atsakyti
kas galit atsakyti - kiek laiko galima laikyti atidaryta majonezo indeli? Kiek laiko jis nesensta? Dabar pas mane atidarytas Daumantu majinezas pakelyje jau antra savaite ir nezinau ar dar galima ji valgyti? g.gif
Atsakyti
Majonezai net ir atidaryti tikrai ilgai gali stoveti (na, manu kokias 3 sav), jei sandariai uzdaryti. Manua, pafgal galiojimo data reikia orientuotis. Be to, pagal konsistencija ir kvapa sugedusi atskirtum.

O man irgi skaniausi Calve majonezai. Jie visi su alyvuogiu aliejum. Yra ir lengvas, premium, alyvuoginis thumbup.gif .

O is neriebiu svelniu - Vilniaus raudonas. Manau, i salotas tinka
Atsakyti