Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas 69 tema

QUOTE(Gemma @ 2010 09 26, 18:39)
laisvai  thumbup.gif bet man regis kaune ji tik spalio menesi prades rodyt...
Tai gerai. mirksiukas.gif Tik reikia apsitart, koks laikas būtų visoms tinkamiausias. mirksiukas.gif
Atsakyti
Eliva, kiek pavėluoti sveikinimai su Gimtadieniu!

Grįšk pas mus, kur bebūtum smile.gif

user posted image
Atsakyti
Prisijungiu prie vėluojančių sveikinimų Elivai. Laukiam sugrįžtančios į knygių draugiją.user posted image
Papildyta:
Elivai, kaunietėms ir besilankančioms Kaune knygėms primenu:
rytoj, antradienį, renkamės įprastu laiku įprastoj vietoj: 16.30 val. Berneliuose (Donelaičio g.) Laukiam
Atsakyti
Ateinu prisipazinti savo tinginystes - neskaitysiu toliau Idioto rusu kalba schmoll.gif knygos kalba labai grazi, bet neitraukia manes nelietuviski tekstai, tai nusprendziau nesikankinti, nevaidinti didvyres, netobuleti ir kai tik gausiu lietuviskai, skaityti lietuviskai, vat smile.gif nors su rusu klb. neturiu bedu, bet panasus jausmas buvo skaitant ir angliskai - mintys kazkur nukeliauja, kol akys eilutem begioja...

dar kankinu Musu nerimo ziema, nelabai man ji... Arba cia toks sezonas nuograzu, nezinau...

Uztad pasiemiau Oziaragio atograza. Jeigu Milleris naudotu truputi maziau zodziu, isvis butu super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolitlė @ 2010 09 27, 08:07)
Elivai, kaunietėms ir besilankančioms Kaune knygėms primenu:
rytoj, antradienį, renkamės įprastu laiku įprastoj vietoj: 16.30 val. Berneliuose (Donelaičio g.) Laukiam



as sikart pass - pasigavau bacila, tad nenoriu siuo "geriu" pasidalint schmoll.gif

p.s. nekenciu rudens doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 27 rugsėjo 2010 - 17:55
Eliva, su gimtadieniu! happybday.gif

Gemma, greičiau sveik! console.gif

Ir mane paguoskit: fotikas sugedo, meet`ų vaizdelių kol kas nebus... verysad.gif
Atsakyti
Pasistengsiu prisijungti, bent trumpam prie Kauniečių meeto.
Forget, norėjau paprašyti tavęs, jei gali atnešti man Arto Paasilinna 'Grupinės savižudybės magija'. Būčiau labai tau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras, prisistatau sugrizusi po neilgu atostogu Andaluzijoje. luiziana, tau skirtuku prigriebiau Sevilijoj ir Granadoj 4u.gif

Granadoje sigijau Washington Irving knyga "Tales of the Alhambra" (Alhambros istorijos), kuria dabar is skaitau. Knygos autorius, mazai zinomas amerikieciu rasytojas, 1829 m. keleta menesiu gyveno Alhambros rumuose, kurie tuomet buvo apleisti ir niekam nezinomi, ir savo ispudzius sudejo i ji isgarsinusia bei Alhambra ispopuliarinusia knyga. Viskas ten taip romantiska... net gaila, kad turistu perpildyta Alhambra siandien ne is tolo nepanasi i ta, irvingiskaja...

QUOTE(Alexia @ 2010 09 19, 16:43)
Pasiemiau skaityt Evans Takoskyra ir nesupratau kodel as ja itraukiau i noru sarasa. Man neidomu, o detektyvai irgi ne mano stichija. Tada atsiverciau musu puslapiuka galvoju paskaitysiu jusu atsiliepimus ir radau ... savo komentara apie Takoskyra  biggrin.gif As tos knygos nesu skaiciusi, komentaras tikrai ne mano. Cia ne priekaistas, siaip pastebejimas  smile.gif

QUOTE(Aimma @ 2010 09 19, 20:38)
Gal ir mano g.gif: Kaip įdomu ir keista skaityti savo atsiliepimą apie knygą, kurios siužeto jau neprisimeni. Pamenu, kad ta knyga patiko, bet, žiūriu, vertinau atsargiai mirksiukas.gif

Tikrai, komentaras Aimmos, patikrinau. Ir pataisiau pioneer.gif Pasirodo, "Takoskyra" ir man kazkada visai patiko - o dabar jau visiskai neprisimenu, apie ka ji buvo... doh.gif

O jau Uzkalni kad isdirbot - ir snobas, ir berniukstis... net pagailo man jo kazkaip biggrin.gif Man ta jo knyga apie Anglija visai pusetina pasirode - toli grazu ne su viskuo sutikau, bet buvo ir tikrai geru izvalgu. Dar pagalvojau skaitydama, kad per tuos 15 metu jis matyt bus persiemes britiskuoju kalbejimo budu, kai ne viska, kas sakoma, reiketu priimti uz gryna piniga. Ir jo kritika man vietomis atrode labiau panasi i uzsleptos meiles israiska - juk atvirai sakyti, kad kazkas patinka, taip neangliska, geriau jau ironiskai pasisaipyti. Tai ir Uzkalnis matyt jau suanglejo - bent jau man taip atrode skaitant. O kad kazkam galetu uztekti vienos pazintines knygos, kad nebenoreti vaziuoti i viena ar kita sali, tai kazkaip netikiu... mirksiukas.gif

Dar reiktu pateikti ataskaita apie kitas perskaitytas knygas, bet matyt jau liks kitam kartui... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 27 rugsėjo 2010 - 22:10
QUOTE(Jurzole @ 2010 09 27, 22:08)
Dar pagalvojau skaitydama, kad per tuos 15 metu jis matyt bus persiemes britiskuoju kalbejimo budu, kai ne viska, kas sakoma, reiketu priimti uz gryna piniga. Ir jo kritika man vietomis atrode labiau panasi i uzsleptos meiles israiska - juk atvirai sakyti, kad kazkas patinka, taip neangliska, geriau jau ironiskai pasisaipyti. Tai ir Uzkalnis matyt jau suanglejo - bent jau man taip atrode skaitant.

Sveika sugrįžusi iš atostogų 4u.gif
Labai taikliai parašei apie Užkalnį drinks_cheers.gif
Man "angliškasis kalbėjimo būdas" daug artimesnis nei "amerikoniškasis" - ir tie "understatements", ir ironija, ir va šito "smailiko" tikroji reikšmė rolleyes.gif ("roll eyes")
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 27, 20:13)
Pasistengsiu prisijungti, bent trumpam prie Kauniečių meeto.
Forget, norėjau paprašyti tavęs, jei gali atnešti man Arto Paasilinna 'Grupinės savižudybės magija'. Būčiau labai tau dėkinga  4u.gif


doh.gif dabar jau nebeatnešiu, nes žinutę pamačiau tik darbe. Sekantį kartą mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš vėluosiu, bet būsiu.
Atsakyti
QUOTE(gintarelia @ 2010 09 28, 15:02)
Aš vėluosiu, bet būsiu.


Lauksiu, nes nešu tau knygų biggrin.gif
Atsakyti