Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas 69 tema

saulegraza, sveikinu! 4u.gif

Trumpa ataskaita apie perskaitytas knygas.

Terry Pratchett "The Unadulterated Cat" (Tikras katinas). Smagi, smaiksti knygele apie tikru (t.y. nearistokratisku, neispaikintu ir kitaip nesugadintu) katinu iprocius, iliustruota puikiom karikaturom, jau nepamenu kieno. Perskaiciau per vakara, o kadangi myliu kates, tai labai patiko bigsmile.gif

Dalia Staponkute "Lietumi pries saule". Ese rinkinys. Apie Kipra (autore jau daug metu ten gyvena), santyki su tevyne ir emigracija, apie svetimos kalbos prisijaukinima (ji yra isvertusi keleta knygu is graiku kalbos) ir dar apie daug ka. Skaiciau ilgai, gal metus, su ilgom pertraukom. Tekstai idomus, mintys gilios, izvalgos kartais netiketos, bet man jos stilius kazkoks per daug isprotautas, gal net sausokas, tai kazkaip nelipo. Nors negaliu pasakyti, kad nepatiko, bet ypatinga knyga netapo.

Kestutis Navakas "Du lagaminai sniego". Jau rasiau, kad tai buvo antrasis bandymas skaityti sia knyga, ir skirtingai nuo pirmojo, labai sekmingas. Ne visos ese vienodai stiprios, bet visos patiko. Suzavejo Navako stilius - lengvas, elegantiskas, ironiskas, kartais tiesiog isdykeliskas, net kai kalbama apie labai rimtus dalykus. Gal butent tai man labiausiai ir patiko - tas lenvgumas, kuris vis delto niekad nepereina i banaluma.

James Joyce "The Dubliners" (Dublinieciai). Dar viena knyga, kurios pries pora metu neiveikiau. Ka ten neiveikiau - vos viena apsakyma perskaiciau, ir padejau, nusprendusi, kad per daug nyku ir nuobodu. Dabar gi perskaiciau su malonumu. Visi apsakymai apie Dublina ir jo gyventojus. Kai kurie labai suzavejo (Clay, A Painful Case, Eveline), kiti maziau, keletas buvo truputi nuobodus (gal kad tingejau gilintis i politinio ir religinio Airijos gyvenimo peripetijas), bet visuose buvo bent jau keletas puikiu epizodu. Ir Joyce stilius puikus, lengvai melancholiskas, ir tuo paciu ironiskas. Dabar meginu prisiminti, ar perskaiciau kazkada "Menininko portreta", ar tik ruosiausi? Nes nieko neprisimenu, jei ir skaiciau... g.gif

Washington Irving "Tales of the Alhambra" (Alhambros istorijos). Romantiski pasakojimai apie Alhambros rumus, ju gyventojus XIX a. amziaus pradzioje, bei ivairiu su Alhambra ir Granada susijusiu legendu rinkinys - kai kurios perpasakotos, kitos paties autoriaus sukurtos. Lengva, greit suskaitoma knygele, man visai patiko, bet ne visai supratau, kodel ji turejo toki pasisekima. Gal kad tuo metu (pries beveik 200 metu) dar beveik niekas nezinojo, kas ta Alhambra? Irvingas gi apie ja pasakoja su tokia meile... nors man butu norejesi, kad jis daugiau butu kalbejes apie pacia Alhambra, nors ir legendos visai nieko. Siaip jau knyga is popso kategorijos - ankstyvojo romantiskojo popso biggrin.gif

Dabar pradejau C.J.Sansom "Revelation" (Apreiskimas"). Tai ketvirtoji knyga is serijos apie viduramziu advokata ir (ne savo noru) detektyva Matthew Shardlake. Skaitysiu sikart daugiau is pareigos (kita savaite reikia knyga anytai grazinti), tai tikiuosi, kad nenuvils ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2010 09 29, 10:00)
James Joyce "The Dubliners" (Dublinieciai). Dar viena knyga, kurios pries pora metu neiveikiau. Ka ten neiveikiau - vos viena apsakyma perskaiciau, ir padejau, nusprendusi, kad per daug nyku ir nuobodu. Dabar gi perskaiciau su malonumu. Visi apsakymai apie Dublina ir jo gyventojus. Kai kurie labai suzavejo (Clay, A Painful Case, Eveline), kiti maziau, keletas buvo truputi nuobodus (gal kad tingejau gilintis i politinio ir religinio Airijos gyvenimo peripetijas), bet visuose buvo bent jau keletas puikiu epizodu. Ir Joyce stilius puikus, lengvai melancholiskas, ir tuo paciu ironiskas. Dabar meginu prisiminti, ar perskaiciau kazkada "Menininko portreta", ar tik ruosiausi? Nes nieko neprisimenu, jei ir skaiciau...  g.gif

Aš ją irgi perskaičiau su didžiausiu malonumu. Tiksliau prarijau, nes atsitraukti niekaip negalėjau.
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 09 29, 10:40)
O kaip tau "Vedybų karininkas"? Patiko? Nepatiko?
Rytoj čiupsiu "Šešėlių verpėją" biggrin.gif


1. Patiko smile.gif
2. Gal tavo knyga? ax.gif As irgi vis seile varvinu, noriu sita perskaityt rolleyes.gif
Atsakyti
Su Gimtadieniu, Saintlina !

user posted image


Kurkit temą kuri nors, a?
Aš nemoku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo martux: 29 rugsėjo 2010 - 21:17
QUOTE(saintlina @ 2010 09 29, 15:15)
1. Patiko  smile.gif 
2. Gal tavo knyga?  ax.gif  As irgi vis seile varvinu, noriu sita perskaityt   rolleyes.gif

Saintlina, Verpeja mano 4u.gif Mielai tau ja paskolinsiu ir kaip nors noreciau jau grazinti tavo sunaus Laisva kritima 4u.gif Vilnietes, kada meetas? 4u.gif
O as siandien baigiau skaityti S. Kingo "Juodasis namas" wub.gif Kas nors karta skiate Kinga supras koks tai malonumas. Jau senai teko skaityti tokia kingiska knyga wub.gif beje, ji tiesiogiai siejasi su tamsiojo boksto serija 4u.gif

Ir dar Saintlina,su gimtadienium 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zis: 29 rugsėjo 2010 - 21:39
saintlina su gimtadieniu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Saintlina, su Tavo švente.user posted image
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2010 09 29, 22:16)
Kurkit temą kuri nors, a?
Aš nemoku blush2.gif
Pasakyta - padaryta: nauja tema http://www.supermama...howtopic=647087
Atsakyti
O čia gėlėti sveikinimai mamytei "Saulėgrąžai" ir jos mažylei.user posted image
Atsakyti
Saintlina, su gimtadieniu!
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti