Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas 69 tema

Sveikos,
aš perskaičiau J.R.R Tolkien „Silmariljonas“ - nors "Žiedų valdovas" ir "Hobitas" man be proto patinka, bet Silmariljonas skaitėsi sunkiai. Rūsčios ir liūdnos tos senų laikų istorijos, kai buvo žygdarbių ir meilės, ir baisių kovų laikas. Dabar aiškiau įsivaizduosiu Viduržemio istoiją, bet Silmariljonas nebus mano mėgstamiausia knyga.
Belva Plain "Po gaisro" - pasiūlė bibliotekoje, paėmiau, perskaičiau. Dramatiška meilės istorija. Nemėgstu aš tokių ax.gif Skaitant norėjosi, kuo greičiau baigti knygą. Sužavėjo tik pagrindinės herojės drąsa keisti gyvenimą. Nerekomenduoju tongue.gif
Šiandien ryte pradėjau skaityti Robert Charles Wilson „Biosfera“. Dėkui zis 4u.gif

Klausimėlis VILNIETĖMS: ar jūs jau išmirėte, ar nebeskaitote? Gal kada susibėgame?
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 09 28, 14:19)
Klausimėlis VILNIETĖMS: ar jūs jau išmirėte, ar nebeskaitote? Gal kada susibėgame?


lyg ir gyva dar unsure.gif Ir skaitau netgi. Va neseniai tavo rekomenduota 'Vedybu karininka' sulapnojau biggrin.gif Beje, man ''Silmariljonas'' irgi sunkokai skaitesi, bet vistiek patiko.
Dabar A. Zurbos 'Savune' skaitau ir vis pamisliju - kur galu gale prapuole musu Savune???
Atsakyti
O kaunietės ir vėl buvo susibėgę. tongue.gif Dėkui visoms už smagią nuotaiką. aciuks.gif

Luiziana, Tavo knygos perduotos Saule^i, o skirtukai dar neatėjo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2010 09 28, 19:16)
O kaunietės ir vėl buvo susibėgę.  tongue.gif  Dėkui visoms už smagią nuotaiką. aciuks.gif


ir kaip tos kaunietes tiek suspeja? bigsmile.gif
Atsakyti
Kai norim - netrunkam! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2010 09 28, 20:18)
Kai norim - netrunkam!  thumbup.gif

Labai liūdna, kad aš negalėjau ateiti į šį susitikimą. Jau labai ilgai laukti reikėjo. verysad.gif Bet tikiuosi greitu metu bus kitas susitikimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 09 28, 14:19)
Klausimėlis VILNIETĖMS: ar jūs jau išmirėte? ..

Kad netgi atvirkščiai biggrin.gif aš gandro dovanėlę neseniai parsivežiau, o prieš tai skaičiau tai, kas su ta dovanėle susiję, tai neraportavau, bo neaktualu čia cool.gif
Trumpam įkišau nosį, pasisakyti apie tai, ką gero perskaičiau.
Nors tikriausiai nieko naujo nepasakysiu, skaičiau skyrelyje jau minėtus tekstus.

Sutiksiu su, jei neklystu, Jūržole, kad G.Radvilavičiūtės "Šiąnakt miegosiu prie sienos" , ko gero, reikia suskaityti ne iš karto. Turėjau laisvą dieną, perskaičiau vienu prisėdimu praktiškai su trumpais atsitraukimais pavalgyti. Vakare jaučiausi kiek persivalgiusi - kad ir tikrai gero maisto. Sunkiai objektyviai paaiškinamas jausmas, bet, manau, būtų buvę prasmingiau kas vakarą po esė perskaityti - geriau nugultų, nes nugulti ir susivirškinti tikrai yra kam.
Tekstai pagavūs, įžvalgūs, įtraukiantys, nes kažkuo artimi, ironija ir sąmoju pagardinti.. Universalūs gal net, nes įtraukė, nors, regis, priklausau ir ne tai pačiai amžiaus kategorijai, kaip kad tekstų "kalbėtoja". Rekomanduoju, o pati stoju į G.Radvilavičiūtės gerbėjų gretas pioneer.gif

L.Ulickajos "Ievos Dukros" gal jau visos knygės perskaičiusios, bet tik dabar mano rankos ją ,,pasiekė". Nuostabi knyga! Savotiškas tiriamasis pasakojimas, kaip moterys meluoja - kaip kitaip nei vyrai, kurių melas apibūdinamas kaip ,,strateginis, architektoninis, senas kaip Kaino žodžiai". Jei aš dar ne paskutinė, kuri buvau neskačiusi, tikrai labai rekomenduoju.

Na, ir S.Parulskio ,,Vėjas mano akys" . Nors žadėjau tik apie geras knygas rašyti, bet gal Parulskio gerbėjom bus aktualu. Nusivyliau. Prarijau nekramčius, nes kramtyt nelabai buvo ką. Net jei tai buvo postmodernistinis žaidimas ( pagrindinis veikėjas - Homeras, atostogaujantis Graikijoje, susitinkantis ten, be kita ko, ir Penelopę, ir Homerą), tai savitikslis, reik suprast g.gif Nes jei pasakoti antikinių herojų istoriją iš naujo arba savaip, tai kažką naujo reik ir turėt pasakyti, manau.. o ,,Vėjyje.." jokios naujos žinios neįžiūrėjau. Gal jei traktuoti tai kaip pasižaidimą, tokį for fun, tai ir galima praryti, bet tada tai jau nebe tas Parulskis, kurį mylėjau biggrin.gif ne mano, vien žo. Taigi, reziumė - tikėjausi, kad ir lengvos formos (atotogų romanas visgi), bet su gilesniu pakapstymu romano - tuo labiau, kad lliteratūrinėje LR laidoje autorius kalbėjo apie užslėptas gelmes, kurių neradau. Gal blogai ieškojau? biggrin.gif

Dabar, vakarais merginas sumigdžiusi, pasišviesdama šachtininko lempute biggrin.gif, skaitau ,,Klouną Šalimarą" - tai jau taip labai labai.. Įtraukia tekstas, nuneša.. tiesa, skaitau lėtai, tai kita ataskaita bus negreit. Bet bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulėgrąža*: 29 rugsėjo 2010 - 09:14
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2010 09 29, 09:54)
aš gandro dovanėlę neseniai parsivežiau, o prieš tai skaičiau tai, kas su ta dovanėle susiję, tai neraportavau, bo neaktualu čia cool.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2010 09 29, 08:54)
Kad netgi atvirkščiai  biggrin.gif aš gandro dovanėlę neseniai parsivežiau, o prieš tai skaičiau tai, kas su ta dovanėle susiję, tai neraportavau, bo neaktualu čia cool.gif


kaip nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2010 09 29, 07:54)
Kad netgi atvirkščiai  biggrin.gif aš gandro dovanėlę neseniai parsivežiau

Nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 09 28, 19:36)
lyg ir gyva dar  unsure.gif  Ir skaitau netgi. Va neseniai tavo rekomenduota 'Vedybu karininka' sulapnojau  biggrin.gif 

O kaip tau "Vedybų karininkas"? Patiko? Nepatiko?

QUOTE(*saulėgrąža* @ 2010 09 29, 10:54)
1. Kad netgi atvirkščiai  biggrin.gif aš gandro dovanėlę neseniai parsivežiau, o prieš tai skaičiau tai, kas su ta dovanėle susiję, tai neraportavau, bo neaktualu čia cool.gif
2. tiesa, skaitau lėtai, tai kita ataskaita bus negreit. Bet bus smile.gif

1. Sveikinimai 4u.gif biggrin.gif
2. Lauksime ir kitos ataskaitos 4u.gif
Beje, tu nesi paskutinė perskaičiusi Ulickajos "Ievos dukros" - aš dar neskaičiau ax.gif Po tokios nuoširdžios rekomendacijos būtinai perskaitysiu 4u.gif

O aš vakar perskaičiau Robert Charles Wilson „Biosfera“ - kaip gera skaityti fantastiką wub.gif Patiko "Biosferoje" Wilsono mintis apie gyvybę. Patiko ir apsakymas, kurį matyt, įdėjo, kad knygelė nebūtų visai plona. Rytoj čiupsiu "Šešėlių verpėją" biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už sveikinimos, merginos 4u.gif
Rytoj rašytnamyje knygos apie S.Gedą pristatymas:
http://www.rasytojai...&...i&archyve=0.
Nueit man neišdegs, bet knygą reiks skaityt.
Atsakyti