Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

Sveikutes nestuke.gif , gal kuri naudojote krema nuo striju "Pregnacare", nes man dabar 22 sav., as ji naudoju, jis kainuoja 35 lt., bet nezinau ar jis tikrai veiksmingas, nes nestukiu pokalbiuose neaptikau tokio pavadinimo kremu ir jokiu komentaru apie ji.
Atsakyti
ech tos strijos strijos.....kokiu kremu as tik nebandziau ir loreal'io uz 50 litu,ir clarins uz 150 litu,bet krutine isvagota tomis bjaurybemis schmoll.gif dabar naudoju paprastesni krema,sakau jei nepadeda brangus kremai,tai kad sazine negrauztu,kad nieko netepu,tai naudoju paprastesni krema,o pregnacare taip pat turiu,bet kazkaip as jo nenaudoju,o gal jis padetu bigsmile.gif siaip clarins kosmetikos konsultante sake,kad strijas dar galima panaikinti kol jos yra melsvos ar kokios ten jos spalvos,bet jau kai pabaltuoja nieko joms nebepadarysi lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš jį kartais pirkdavau, bet dažniau naudojau Avent'o, nes jis pigesnis (ta prasme, kad už tą pačią kainą dvigubai didesnis kiekis). Šiaip tai nežinau kiek jis efektyvus, tikriausiai tiek pat, kiek ir kiti kremai ax.gif Man Avent'as tai kažkaip maloniau tepėsi, ne toks riebus ir lipnus, bet čia tikriausiai jau skonio reikalas mirksiukas.gif

Bet toks pastebėjimas: pradžioj nėštumo tepiau tik pilvą ir nugarą, tai šiose vietose strijų visai nėra, o va užpakalio, šlaunų ir krūtinės netepiau, tai atsirado strijos (pas mane tai tokie maži mėlyni brūkšneliai, kurie dabar po truputį šviesėja), tai pradėjau tepti tik kai pastebėjau juos atsirandant, tai nebepadėjo schmoll.gif Tai vat ir nežinau ar būčiau jų išvengusi, jei nuo pradžių kaip ir pilvuką būčiau pradėjusi tepti g.gif
Atsakyti
na mano krutine taip pat tais mazais melynais bruksneliais,negaliu pakesti schmoll.gif ir didziausia nesamone,kai man sake,kad galima tuos melynus panaikinti,koki s... beteptum jie niekur nesitraukia g.gif
Ieviau, man regis pilvo oda yra labiau linkusi tampytis,todel ten maziau ir atsiranda striju,o jei tepi kremu gali isvis neatsirasti,kaip tau smile.gif
Atsakyti
na ash naudoju pregnancare nuo pat kokio 5 menesio.. gal nuo 4 , jau nebepamenu.. tai kol kas striju neaptikau niekur thumbup.gif
taciau tai gali buti, kad ir taip tu striju nebutu buve..
Atsakyti
Labukas smile.gif ,as naudojau si kremuka(Pregnacare),nezinau ar jis man padejo ar ne, bet pazydziui man ant krutines atsirado keleta striju:( .Gal jei buciau nenaudojusi sio kremo,gal butu atsirade ir daugiau ju.
Atsakyti
sakau saziningai cool.gif
naudojau nuo pat pradziu. kojos, subiniukas ir krutine isvagoti!!! nepadejo schmoll.gif
br... pyktis tik ima doh.gif
Atsakyti
as manyciau kieno oda nelinkusi temptis,tepk netepus jokie kremai nepades schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes. Naudoju si krema jau nuo kokio 3 ar 4 nestumo menesio (dabr eina 6 men.). Kadangi man striju buvo nuo seniau, tai, rodos, kad dabar ju sumazejo. Vyras irgi ta pati pastebejo. Vadinasi - liuks!
Atsakyti
Vaistininkės sakė neblogas,na matyt pagal kainą sprendžia. O šiaip manau,kad visokie aliejai geriau,kad ir pigesni, nei kremai. Jie riebesni,geriau įsigeria ir geriau drėkina. Sesei pirkau dovanų Sebamed aliejų.Norėjau Freiol,bet kelias vaistines aplankiau ir niekur nebuvo. O dabar kai po naujų atsirado,perskaičiau sudėtį,tai Freiol sudėtis labai panaši į Sebamed sudėtį. Kaip rašo svarbiausias vitaminas E,tai jo yra ir ten,ir ten.O po to į sudėtį jau įeina visokie kviečių aliejai ir kt.
Atsakyti
as naudojau ivairiausius kremus.ir pregnacare,ir avent,ir frei oil,ir dar kazkoki,nepamenu pavadinimo.taciau man niekas nepadejo.puse kuno liko strijom isvagoto verysad.gif
Atsakyti
o aš pirmo nėštumo metu naudojau undefined oil,gal žinote kas tokią firmą,ją dažnai reklamuoja Mamos žurnale.Pradėjau jį naudoti panašiai nuo 5 mėnesio,kas kart kai nusimaudydavau dar drėgną kūną išsitepdavau tuo aliejuku,tai patikėkit niekur neturiu dabar tų strijų.Kaina jo taip pat 30lt,bonkutė nėra labai didelė,bet kai šitaip naudoji,kaip aš dabar ką tik parašiau,tai man jo užteko iki paskutinio mėnesio. bigsmile.gif bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti