Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės - 3 dalis

as rekomendavau virvelinius mechanizmus todel, kad mano nuomone juosteliniai naudojasi ne kaip.. na pvz ta juostele slidi ir jei auksti langai, ilgos romanetes besusitraukdama kartais megsta nuslysti.. o tada jau traukiasi ne vienodai ir negraziai..
ko niekada nenutinka su virveliniu.
be to su juosteliniais labai daug riciu reikia, o virveliniams ne.
bet cia tik mano nuomone, nes jau ju ne viena maciau..
Atsakyti
Sveikos,

norėčiau ir aš romanetes pasisiūti, norėčiau patarimo ax.gif
lango nišos plotis 145cm, kokio reiktų mechanizmo pločio 150cm, ar didesnio? Ir gal kas žinot kur pigiai gauti mechanizmą, radau tokią svetainę http://www.avelanza....echanizmai.html, ten mechanizmo kaina 35lt/m, gal kas pirkote, galit pakomentuoti, paklausiau, parašė, kad pilna komplektacija tik žiedelių nėra, tai g.gif ar verta rizikuoti, gal kas žinot kur Kaune už panašią kainą galima gauti blush2.gif

ačiū
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 09 12, 11:53)
3. Kiek prieš siuvant skaičiau, tai apie 10 cm. Ir pati tiek dariau - kolkas žiūrisi gražiai smile.gif


QUOTE(Nautica @ 2011 09 12, 12:51)
Na net nežinau, po 10 cm iš kiekvieno krašto man kiek daugoka atrodo, reikės dar pasidairyti pavyzdžių  g.gif  Kita auksarankė rekomendavo po 5 cm.


Atsiprašau labiausiai 4u.gif Radau savo užrašuose, kad daro/siūloma palikti po 3-7 cm. Man kažkodėl susišvietė, kad 10 doh.gif Man gerai, bet tai nepatenka į tuos rekomenduojamus cm.

QUOTE(agnutyte27 @ 2011 09 12, 17:10)
Planuoju ir as bandyti, nors kol kas cia man tamsus miskas doh.gif  Tik tiek, kad mechanizma turiu, tik noriu pakeisti pacia medziaga. Ar sudetinga? Kaip suprantu, tereikia nuimti senaja, ir pagal ja, pasiuti nauja? blush2.gif

Nesudėtinga. Imi medžiagos gabalą ir siuvi, gali net kitaip nei senoji buvo wink.gif

QUOTE(matrioska80 @ 2011 09 20, 17:09)
Sveikos,
norėčiau ir aš romanetes pasisiūti, norėčiau patarimo ax.gif
lango nišos plotis 145cm, kokio reiktų mechanizmo pločio 150cm, ar didesnio? Ir gal kas žinot kur pigiai gauti mechanizmą, radau tokią svetainę http://www.avelanza....echanizmai.html, ten mechanizmo kaina 35lt/m, gal kas pirkote, galit pakomentuoti, paklausiau, parašė, kad pilna komplektacija tik žiedelių nėra, tai  g.gif  ar verta rizikuoti, gal kas žinot kur Kaune už panašią kainą galima gauti blush2.gif
ačiū

O po kiek nori užleisti cm už nišos? Tiek ir pridėk, tai bus tavo mechanizmo plotis. Jei po 5 cm iš kiekvieno šono, tai jau reiks 1,55 m. O kas į tą komplektaciją įeina? Nes aš tai viską pagal save skaičiavau - ir kiek lystelių, ir kiek virvučių man reikia.
Atsakyti
QUOTE(matrioska80 @ 2011 09 20, 17:09)
Sveikos,

norėčiau ir aš romanetes pasisiūti, norėčiau patarimo ax.gif
lango nišos plotis 145cm, kokio reiktų mechanizmo pločio 150cm, ar didesnio? Ir gal kas žinot kur pigiai gauti mechanizmą, radau tokią svetainę http://www.avelanza....echanizmai.html, ten mechanizmo kaina 35lt/m, gal kas pirkote, galit pakomentuoti, paklausiau, parašė, kad pilna komplektacija tik žiedelių nėra, tai  g.gif  ar verta rizikuoti, gal kas žinot kur Kaune už panašią kainą galima gauti blush2.gif

ačiū


man tai itartinai pigu.. nera jokios info tinklapyje kokios ten tos romanetes.
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2011 09 20, 19:46)
man tai itartinai pigu.. nera jokios info tinklapyje kokios ten tos romanetes.

aš jiems parašiau tai va kaip atrašė:
"i komplekta ieina virsutinis ir apatinis begelis , vytelės,velkras
nera tik ziedeliu
Jums telieka nusipirkti audini ir pasisiuti"
ir man į tartinai pigu pasirodė g.gif
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2011 09 12, 19:53)
as rekomendavau virvelinius mechanizmus todel, kad mano nuomone juosteliniai naudojasi ne kaip.. na pvz ta juostele slidi ir jei auksti langai, ilgos romanetes besusitraukdama kartais megsta nuslysti.. o tada jau traukiasi ne vienodai ir negraziai..
ko niekada nenutinka su virveliniu.
be to su juosteliniais labai daug riciu reikia, o virveliniams ne.
bet cia tik mano nuomone, nes jau ju ne viena maciau..


Dėkoju už nuomonę. Laurestoje sakė, kad virvele valdomas mechanizmas nėra toks patikimas, jis labiau skirtas prancūziškoms užuolaidoms, kurios be strypelių, ir iš lengvo audeklo. Kadangi norėsiu užuolaidų nepraleidžiančių šviesos, tai manau virvelinis nelabai tiks blink.gif . Bent jau pirktinis, mat vyras sumąstė, kad bandys pats užsiimti kostravumu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(matrioska80 @ 2011 09 20, 18:09)


Tikrai įtartinai pigu, labai įdomu būtų išgirsti atsiliepimų.
Gal yra panevėžiečių, išbandžiusių šios firmos siūlomą mechanizmą? O gal kas ruošiasi siūti ir netingėtų neiti į saloną pašniuktinėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nautica: 20 rugsėjo 2011 - 21:39
QUOTE(Nautica @ 2011 09 20, 22:39)
Dėkoju už nuomonę. Laurestoje sakė, kad virvele valdomas mechanizmas nėra toks patikimas, jis labiau skirtas prancūziškoms užuolaidoms, kurios be strypelių, ir iš lengvo audeklo. Kadangi norėsiu užuolaidų nepraleidžiančių šviesos, tai manau virvelinis nelabai tiks  blink.gif . Bent jau pirktinis, mat vyras sumąstė, kad bandys pats užsiimti kostravumu  bigsmile.gif

4u.gif
ar vyras megins sukonstruoti mechanizma? smile.gif viskas imanoma, bet gamyklinis lieka gamykliniu wink.gif
Atsakyti
Aš pradžioj irgi turėjau tokių minčių, kad galima susikonstruoti, iš tikro virvelinis mechnizmas- tai nieko sudėtingo. Bet paskui ir laiko pasidarė gaila, visvien teks pirkti detales, iš ko konstruoti - o rezultatas nežinia ar tave tenkins. Kažkaip rizikavimui laiko buvo gaila. Tai ėmiau gamyklinius.

Man Laurestoj dėl audinio ir virvelinio mechanizmo nei pusės žodžio nesakė, kad gali nelaikyti ar kažkas panašaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 09 21, 09:43)
Aš pradžioj irgi turėjau tokių minčių, kad galima susikonstruoti, iš tikro virvelinis mechnizmas- tai nieko sudėtingo. Bet paskui ir laiko pasidarė gaila, visvien teks pirkti detales, iš ko konstruoti - o rezultatas nežinia ar tave tenkins. Kažkaip rizikavimui laiko buvo gaila. Tai ėmiau gamyklinius.

Man Laurestoj dėl audinio ir virvelinio mechanizmo nei pusės žodžio nesakė, kad gali nelaikyti ar kažkas panašaus  g.gif


Ne visai taip doh.gif Liuks "laiko" tiek vieni, tiek kiti (kiek man žinoma, per n metų Laurestoje nei karto nėra niekas kreipęsis dėl romanetės mechanizmo kažkokio gedimo ar sulūžusios detalės).
Tik mechanizmą su grandinėle lengviau naudoti. Jo ritės specialiai išlenktos, kad romanetę keliant virvutė nesusipintų ir neužstrigtų. Ir keliasi, ir fiksuojasi lengviau. Romanetei, kuri bus intensyviai naudojama, aš rinkčiausi būtent tokį mechanizmą. O jeigu romanetė tik kabės ir tiek (aš virtuvėje ją pakeliu tik valydama langą blush2.gif ) - mechanizmas tiks ir pats paprasčiausias.
Atsakyti
Sveikutes, pribrendo reikalas romanetes siuvimui ax.gif ,reikalingas mechanizmas, patarkite kur pirkti, gal kuri jau yra pirkusi is cia http://www.avelanza....echanizmai.html ar patikimas ,visdelto kaina tai gundanti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aksome @ 2011 10 19, 17:14)
Sveikutes, pribrendo reikalas romanetes siuvimui  ax.gif ,reikalingas mechanizmas, patarkite kur pirkti, gal kuri jau yra pirkusi is cia http://www.avelanza....echanizmai.html ar patikimas ,visdelto kaina tai gundanti  smile.gif

tai kad nemaciau galimybes pas juos apziureti mehanizmo ir kaip pirkti.. man kazkas cia ne taip..
kitu tiekeju svetaines visai kitaip atrodo..
Atsakyti
Gal kuri galetu mane apsviesti ,kuo skiriasi romanetes mechanizmas PROFI nuo STANDART? 4u.gif
Atsakyti