Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių namučiai

QUOTE(Ernestytaaa @ 2010 08 29, 15:26)
Kaip visada.  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

man neatsidaro fotoalbume tavo video,bet jauciu cia mano kompas kaltas,nes kur beinu niekur neatsidaro tarkim kad ir per youtube doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 08 29, 14:31)
man  neatsidaro fotoalbume tavo video,bet jauciu cia mano kompas kaltas,nes kur beinu niekur neatsidaro tarkim kad ir per youtube doh.gif


Turbūt trūksta plejerio, winampo, arba kokio vlc . Ar turi juos? Jei ne, galima internetu parsisiust, tada visi internetiniai klipai atsidarys. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš ir dar nepradėjau daiktų kraut doh.gif. Nežinau ko, bet ir man biškį baisoka.
Vikma, o šeštadieniais procedūros yra ar ne? Dar papasakok kokias procedūras gaunate?
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 08 29, 15:07)
va pakeli balsa atsiranda ir kambariai lotuliukas.gif  doh.gif

arba kišenę papildai pinigais, tuomet irgi atsiranda vos ne 5 žvaigždučių kambarys/palata

QUOTE(Mimmi @ 2010 08 29, 15:57)
šeštadieniais procedūros yra ar ne?


mums sakė, kad nebūna savaitgaliais procedūrų
Atsakyti
Saulitėja, o jūs irgi į Palangą?
Panos, jei matysit, kad mano merga per daug įsijautus, nuraminkit, duokit savo vaikus pasaugot. Auklė jinai nebloga thumbup.gif. Bijau, kad anytai sunku bus ten mėnesį gyvent.
Atsakyti
QUOTE(Saulitėja @ 2010 08 29, 15:07)
arba kišenę papildai pinigais, tuomet irgi atsiranda vos ne 5 žvaigždučių kambarys/palata
mums sakė, kad nebūna savaitgaliais procedūrų


Apseis ir be pinigėlių, balsiuka reik palavint ir viskas bus. irnesakyk.gif biggrin.gif Pas mane birštone ir šeštadienį procedūros būdavo. Ne visos kaip paprastą dieną, bet iki pietų dar turėdavau lakstymėlio.

QUOTE(Mimmi @ 2010 08 29, 15:13)
Saulitėja, o jūs irgi į Palangą?
Panos, jei matysit, kad mano merga per daug įsijautus, nuraminkit, duokit savo vaikus pasaugot. Auklė jinai nebloga thumbup.gif. Bijau, kad anytai sunku bus ten mėnesį gyvent.


lotuliukas.gif Na gal po visų procedūrų biški ramesnė bus. smile.gif Aš irgi nelabai nusėdžiu nieko neveikdama, bet sanatorijoj po visų procedurų gryžus į kambarį bent keliom valandom išgriūdavau lovon, išvargus visa. smile.gif Į vakarą tik lėkdavau pasivaikščiot, pas draugus. smile.gif
Atsakyti
Labukas mamukai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vikma @ 2010 08 29, 15:24)
o pala kodel jums neskiria sanatorijos? g.gif kaip tevukas gyvuoja?


Mes jau per dideli..o be to su ds mums nepriklauso verysad.gif
Tevelis kaip visada,laikosi stabiliai,bet uzeina pykcio priepuoliai,maziau juda - o del to viska labiau skauda doh.gif As jau susitaikiau su ta mintim,kad toks tetis ir liks verysad.gif
Atsakyti
Labas visoms!
Mes jau sanatorijoje poilsiaujam smile.gif
viskas cia gerai! Grazu po remonto.
Siandien jau buvom pas logopede, psichologe, kineziterapeute, ergoterapeute. Rytoj tos pacios proceduros tik dar prisides muzikos ir dailes terapija bei baseinas.
Kambaryje gyvenam tik mes dviese, gavom vienute. Kol kas adaptuojames ir tikiuosi viskas ir toliau bus mums gerai.
Mimmi, mes Druskininkuose "Saulutei". Ir dar kas nustebino,kad musu skyrius visai tuscias blink.gif tik mes ir dar viena mama su vaikuciu. Nesuprantu, bedavojasi,kad vietu nera, o vietu pilna...
Atsakyti
QUOTE(Saulitėja @ 2010 08 30, 15:03)
Labas visoms!
Mes jau sanatorijoje poilsiaujam smile.gif
viskas cia gerai! Grazu po remonto.
Siandien jau buvom pas logopede, psichologe, kineziterapeute, ergoterapeute. Rytoj tos pacios proceduros tik dar prisides muzikos ir dailes terapija bei baseinas.
Kambaryje gyvenam tik mes dviese, gavom vienute. Kol kas adaptuojames ir tikiuosi viskas ir toliau bus mums gerai.
Mimmi, mes Druskininkuose "Saulutei". Ir dar kas nustebino,kad musu skyrius visai tuscias blink.gif tik mes ir dar viena mama su vaikuciu. Nesuprantu, bedavojasi,kad vietu nera, o vietu pilna...

Labai saunu thumbup.gif Vietu tai pilna,bet pinigeliu nera.....
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 08 29, 16:57)
Aš ir dar nepradėjau daiktų kraut doh.gif. Nežinau ko, bet ir man biškį baisoka.
Vikma, o šeštadieniais procedūros yra ar ne? Dar papasakok kokias procedūras gaunate?

vikma jau Palangoj;)...buna proceduros sestadieniais-tai vandens proceduros,kvapai,bet ten sekmingai galima susitarti su sesutem.Nebent mes visada penktadieni po pietu jau ispusdavom namo;)...mes ir jungsimes prie Vikmos ir Domiceles burio,kitu nepazistu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulitėja @ 2010 08 30, 15:03)
Labas visoms!
Mes jau sanatorijoje poilsiaujam smile.gif
viskas cia gerai! Grazu po remonto.
Siandien jau buvom pas logopede, psichologe, kineziterapeute, ergoterapeute. Rytoj tos pacios proceduros tik dar prisides muzikos ir dailes terapija bei baseinas.
Kambaryje gyvenam tik mes dviese, gavom vienute. Kol kas adaptuojames ir tikiuosi viskas ir toliau bus mums gerai.
Mimmi, mes Druskininkuose "Saulutei". Ir dar kas nustebino,kad musu skyrius visai tuscias blink.gif tik mes ir dar viena mama su vaikuciu. Nesuprantu, bedavojasi,kad vietu nera, o vietu pilna...


Įdomu...mes kai buvom prieš 3 metus jau toks laužynas buvo ta Saulutė, kad man norėjosi atgal tą pačią dieną gryžti, tokio nevalyvumo ir apleistų patalpų neesu dar mačiusi, o jau vaikų, vaikelių tada buvo smile.gif... visos procedūrų "darytojos" jų normaliai atlikti fiziškai nespėdavo ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 30 rugpjūčio 2010 - 19:55
Lyzika, tikiu, kad pries 3 metus bardakas Saulutei buvo, bet dabar, kaip jau ir sakiau, tai siame skyriuje kur mes tai tik dvi mamos ir viskas. Kiti skyriai irgi nera apkrauti smile.gif tuscia galima sakyt.
Ir remontas atliktas, aplinkai ir patalpoms priekaistu neturiu smile.gif
Atsakyti