Įkraunama...
Įkraunama...

Agota, Agata

abu grazus 4u.gif
Atsakyti
As irgi norejau pridurti, perskaiciusi tema, kad Agata anaiptol nera lenkiskas vardas.. o Agota visai ne lietuviskas.. Vardo kilme - graikiska. Agatha (reiskia: gera, kilni, dora).. Juodu ant balto vardyne parasyta, kad Agota yra sulietuvintas Agatos variantas smile.gif Cia kaip ir Jonas visai ne lietuviskas vardas... smile.gif

Mano dukryte Agata, esu ne lenke.. ir visad paaiskinu besidomintiems vardo kilme...
Pamenu, pranesiau pazistamui italui, kad turiu dukra vardu Agata, tai jis is karto atrase - o kaip puiku, Agata - jo gimtojo miesto Katanijos (esancio Sicilijoje) globeja.

Bet kokiu atveju, abu vardai puikus, ilgai rinkomes is ju dvieju, tik per plauka laimejo Agata smile.gif)

Atsakyti
Agata geriau,nors savo dukros nevadinciau tokiu vardu.Agota ne schmoll.gif .
Atsakyti
Agata grazu wub.gif Ir lenkes cia ne prie ko doh.gif O Agota tai irgi graziai skamba, labai nemegstu senovisku vardu, bet Agota butu isimtis. Nuostabus skambesys.
Atsakyti
QUOTE(gadyte @ 2012 05 11, 14:33)
As irgi norejau pridurti, perskaiciusi tema, kad Agata anaiptol nera lenkiskas vardas.. o Agota visai ne lietuviskas.. Vardo kilme - graikiska. Agatha (reiskia: gera, kilni, dora).. Juodu ant balto vardyne parasyta, kad Agota yra sulietuvintas Agatos variantas smile.gif Cia kaip ir Jonas visai ne lietuviskas vardas... smile.gif

Mano dukryte Agata, esu ne lenke.. ir visad paaiskinu besidomintiems vardo kilme...
Pamenu, pranesiau pazistamui italui, kad turiu dukra vardu Agata, tai jis is karto atrase - o kaip puiku, Agata - jo gimtojo miesto Katanijos (esancio Sicilijoje) globeja.

Bet kokiu atveju, abu vardai puikus, ilgai rinkomes is ju dvieju, tik per plauka laimejo Agata smile.gif)


Nei Agata lenkiškas, nei Agota lietuviškas, ir dėl kilmės Jūs visai teisi. Tiesiog kiekviena tauta turi savas šio vardo versijas. Natūralu, kad daugelis (aš irgi) išgirdę vardo formą Agata pagalvojame, kad tai lenkų tautybės mergaitė/moteris, lygiai taip pat, kaip išgirdę Ivano vardą, palaikome jį rusu, Jano - lenku ir Jono - lietuviu. Tokios tradicijos, ir nieko čia nepadarysi.
Atsakyti
Agota labiau kazkaip man
Atsakyti
Draugai pavadino savo mažylę šiuo vardu - Agota wub.gif
Atsakyti
Agota wub.gif
Atsakyti
Labai norėčiau duoti varduka Agota,man jis laaaabai gražus,bet kazkaip kam pasakai tai jis nelabai
Atsakyti
Agota smile.gif
Atsakyti
Tik Agata mirksiukas.gif Agota, kaip jau kažkas minėjo, labai bobiška...
Mudvi su dukryte lėlytę pavadinom Agata, gražus vardukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2014 01 01, 22:37)
Labai norėčiau duoti varduka Agota,man jis laaaabai gražus,bet kazkaip kam pasakai tai jis nelabai

svarbu, kad jum patinka 4u.gif
Atsakyti