Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(Svajone_25 @ 2011 11 18, 10:00)
Sveikos merginos,

norejau paklausti, gal kuri gales atsakyti. Dariausi gimdos kaklelio vezio tyrima (atsakymai tik po dvieju men), ar jis parodo tik gimdos kaklelio vezinius susirgimus ar dar ir kokius kitus susirgimus?

ne tik vėžinius, bet ir ikivėžinius... Na rodo bele kokius gimdos kaklelio pakitimus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pasidariau tyrimus citomegalui ir toksoplazmozei nustatyti ir paaiškėjo, kad šiek tiek viršyta norma. Šeimos gydytoja patarė gydytis dabar, ginekologė dar nusiuntė pas infektologą, kad jis pakomentuotų tyrimų rezultatus. Tai ir pakomentavo.. gavau siuntimą darytis tyrimų, kad nustatyti CMV DNR (čia taip ant trimų lapelio parašyta), kaip gydytoja aiškino - kad žinotume, ar tas virusas pas mane tikrai yra ir kaip gydyti. Dar gavau siuntimą dėl raudonukės, nes nesirgau vaikystėj, bet gydytoja sakė, kad galėjo būt labai lengva forma, tai, kad nereiktų be reikalo skiepo, gavau siuntimą ir tam. Aišku prie to pačio ginekologė pridėjo tyrimus chlamidijoms, mikoplazmoms ir ureaplazmoms. O aš dar prieš 1,5 mėn tikėjausi, kad pakaks vos kelių tyrimų doh.gif

Norėjau paklausti, gal kas žino, ar labai sudėtingas tas CMV gydymas? Ar tai turės kokių apribojimų planavimui? Žinau, kad jei skiepijama nuo raudonukės tai reikia 3 mėnesius paskui atidėt planavimą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muduabududu: 20 lapkričio 2011 - 12:32
Sveikos,

pas mane rado Mycoplasma hominis, kuri, kaip dabar suprantu, yra nuolat pasikartojančios BV priežastis...

Ar buvo tokių, kurios šią bacilą išsigydė ir tyrimai po to jos neberodė? Kaip gydėtės?

Ar gali jos nešiojimas turėti įtakos pastojimui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muduabududu @ 2011 11 20, 12:30)
Sveikos  4u.gif

Pasidariau tyrimus citomegalui ir toksoplazmozei nustatyti ir paaiškėjo, kad šiek tiek viršyta norma. Šeimos gydytoja patarė gydytis dabar, ginekologė dar nusiuntė pas infektologą, kad jis pakomentuotų tyrimų rezultatus. Tai ir pakomentavo.. gavau siuntimą darytis tyrimų, kad nustatyti CMV DNR (čia taip ant trimų lapelio parašyta), kaip gydytoja aiškino - kad žinotume, ar tas virusas pas mane tikrai yra ir kaip gydyti. Dar gavau siuntimą dėl raudonukės, nes nesirgau vaikystėj, bet gydytoja sakė, kad galėjo būt labai lengva forma, tai, kad nereiktų be reikalo skiepo, gavau siuntimą ir tam. Aišku prie to pačio ginekologė pridėjo tyrimus chlamidijoms, mikoplazmoms ir ureaplazmoms. O aš dar prieš 1,5 mėn tikėjausi, kad pakaks vos kelių tyrimų  doh.gif

Norėjau paklausti, gal kas žino, ar labai sudėtingas tas CMV gydymas? Ar tai turės kokių apribojimų planavimui? Žinau, kad jei skiepijama nuo raudonukės tai reikia 3 mėnesius paskui atidėt planavimą...


kad kiek as zinau tai citomegalas nera gydomas, nebent gali imuniteta stiprinti kad pereitu i mieganci zona g.gif
Atsakyti
ojej, uzmetus aki nesitikejau, kad visokiu tyrimu reikia pries planavima unsure.gif o jei apibendrinus, kokie tyrimai butu butiniausi?
Atsakyti
QUOTE(Uoga_saujoj @ 2011 11 21, 16:57)
ojej, uzmetus aki nesitikejau, kad visokiu tyrimu reikia pries planavima  unsure.gif  o jei apibendrinus, kokie tyrimai butu butiniausi?


sakyčiau, lytiškai plintančių ligų g.gif na o bendrą kraujo, šlapimo tyrimus šiaip ar taip reikia laikas nuo laiko profilaktiškai daryti smile.gif
merginos dar tiriasi ir skiepijasi dėl vėjaraupių ir raudonukės, bet, mano nuomone, jei nesi rizikos grupėje (vaikų darželis, viešasis transportas ir pan.), jei nesusirgai per visą gyvenimą, tai kokia tikimybė yra susirgti per ateinančius 9 mėn smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 21 lapkričio 2011 - 17:36
QUOTE(Uoga_saujoj @ 2011 11 21, 17:57)
ojej, uzmetus aki nesitikejau, kad visokiu tyrimu reikia pries planavima  unsure.gif  o jei apibendrinus, kokie tyrimai butu butiniausi?


Aha, man irgi atrodė, kad bus vos keletas tyrimų, o va dabar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muduabududu @ 2011 11 22, 07:36)
Aha, man irgi atrodė, kad bus vos keletas tyrimų, o va dabar  doh.gif


na tų pradinių nėra taip daug smile.gif bet jei yra problemų su pastojimu, va tada prasideda karusėlė
Atsakyti
O gal galit papasakoti, kokia procedūra atliekama tiriant vyrus dėl chlamidijų, ureaplasmų ir mycoplasmų? g.gif
Atsakyti
Laba diena,
norėjau paklaust kokią folio rūgštį gert 400 ar 800? kokią jūs geriate?
Norėčiau pradėt gert jau dabar, nes pastot planuoju mėnesio bėgyje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikčiurna @ 2011 11 23, 14:29)
Laba diena,
norėjau paklaust kokią folio rūgštį gert 400 ar 800? kokią jūs geriate?
Norėčiau pradėt gert jau dabar, nes pastot planuoju mėnesio bėgyje blush2.gif


geriu Pregnacare conception, joje 400 folio rūgšties, tokia ir yra rekomenduojama dienos norma.
nors vis daugiau atsirandu žmonių, kurie teigia, kad norma 1000, užsienio praktika
Atsakyti
QUOTE(Pikčiurna @ 2011 11 23, 08:59)
Laba diena,
norėjau paklaust kokią folio rūgštį gert 400 ar 800? kokią jūs geriate?
Norėčiau pradėt gert jau dabar, nes pastot planuoju mėnesio bėgyje blush2.gif

Aš pasitariau su gydytoja ir geriu 800 mg kasdien ir pora kartų per savaitę po dvi tabletes. Bet mano hemoglobinas žemas, man iš pradžių liepė gerti po 1 mg, bet tokių nebuvo pirkti biggrin.gif Dar geliu ir geležies preparatą.
Atsakyti