Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

Sveikos, gal kuri zino, kiek reikia saugotis po skiepijimo nuo raudoniukes? negi 3 men? g.gif
Atsakyti
man atrodo as sergu... Man reiketu turbut gerai per galva trinktelt... Situacija tokia.. Viena auginu dvi nuostabias mergytes, galim sakyt 6m. ir 3m., mamai mirus pries 5m., priziuriu ir rupinuosi seserim(17m.) ir broliuku(9m.), bet ne cia esme, paskutiniu metu tiesiogine to zodzio prasme noriu mazu rankyciu, mazu kojyciu, noriu mazo leliuko... Gal pazystat vyra savanori? Juokauju;D kaip manot, tai turbut rimta su mano psichika, ar nereiktu man psichologo?
Atsakyti
Jums gal ne vaiko, o vyro reikia smileysex.gif
Atsakyti
Sveikos, sugrįžtu į šią temutę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 09 01, 17:14)
patariu pregnacare conception, jie skirti būtent planuojančioms

ne, ji įsisavina per tris mėn, todėl patariama gerti tris mėn prieš pastojant ir tiek pat po to

"duomenų apie nakvišų aliejaus vartojimą nėštumo metu yra nepakankamai, todėl geriau nakvišų aliejaus nėštumo metu nevartoti. Nebent nakvišų aliejų dėl kažkokių konkrečių priežasčių Jums rekomendavo Jūsų gydytojas."

man atrodo galima, bet tuos, kurie be papildomų vitaminų (A,E,D ar kokie ten dar)

jei gerai supratau jus ce sakot apie zuvu taukus g.gif kodel negal gert jei jie yra su witaminu A,E,D??????as tai jau kokie metai geriu zuwu taukus ir dabar dar geriu ir dar tikslei nzn ar esu nescia da pas gine nebuwau,tai man ju nebegerti???
Atsakyti
Mergaites, norejau parasyti, kur pigiausiai Vilniuje galima pasidaryti chlamidiju, ure ir mycoplazmu tyrima - uz tuos 3 tyrimus 76 lt - Vilniaus universiteto ligoninė Santariškių klinikos Dermatovenerologijos centras, J.Kairiūkščio 2. Siuntimas ten nereikalingas. Gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
o siuntimus visiems tyrimams turbut paraso ginekologe? blush2.gif ar ir seimos gydytojo galima prasyt?
Atsakyti
QUOTE(adiaVT @ 2012 01 31, 11:32)
o siuntimus visiems tyrimams turbut paraso ginekologe?  blush2.gif ar ir seimos gydytojo galima prasyt?


kadangi beveik visi čia aptariami tyrimai vistiek mokami, galima nueiti į privačią laboratoriją ir ten juos pasidaryti be jokių siuntimų.
Atsakyti
Sveikos mergytes uogytes, tikiuosi nesusalot smile.gif
Siandien uzsukau ir perskaiciau sia temute ir susipainiojau biggrin.gif Tikiuosi kas nors pades atsipainiot. 4u.gif Noriu pasidaryti Toxoplasmos ir citomegalo tyrimus. Kaip suprantau Toxoplasma nustatomi (tarkim endemice) Toxoplasma gondii IgM/IgG antikūnai, taciau dar galima atlikti ir Toxoplasma gondii IgA gal kas zino ka sis tyrimas parodo? Citomegalo tyrimui atlikti reikia Citomegalo viruso IgG ir IgM? Kaip ir daugeliui taip ir man dar kyla papildomu klausimu del Folio rugsties, idomu butu suzinoti Jusu nuomone, ar man verta naudoti new nordic kompanijos "multivitaminus moterims" i kuriu sudeti ieina folio rugstis (dienai: 400 mikrogramai). Ar geriau atskirai nusipirkti vien folio rugsties, o vitaminus atideti iki kada nors?
P.S. artimoje ateityje noretume su vyru susilaukt leliuko wink.gif
Atsakyti
Klausimas gal truputi ne i tema, bet apie tyrimus. As dar pries menesi, kai sugalvojom su MB planuoti vaikeli, uzsirasiau pas gine. Bet mane uzrase tik vasario 8d. Si menesi jau bandem pastoti ir visai imanoma, kad uzkibo. Nors, aisku, to as tiksliai dar nezinau. Dabar klausimas toks: pas gine buvau uzsirasiusi, nes norejau issitirti (citologini tyrima pasidaryti ir kad gin. echoskopu paziuretu). Rytoj einu ir galvoju, jei uzkibo ir jau esu nescia ar nepakenks man tie tyrimai?
Atsakyti
QUOTE(Cuqui @ 2012 02 07, 11:40)
Klausimas gal truputi ne i tema, bet apie tyrimus. As dar pries menesi, kai sugalvojom su MB planuoti vaikeli, uzsirasiau pas gine. Bet mane uzrase tik vasario 8d. Si menesi jau bandem pastoti ir visai imanoma, kad uzkibo. Nors, aisku, to as tiksliai dar nezinau. Dabar klausimas toks: pas gine buvau uzsirasiusi, nes norejau issitirti (citologini tyrima pasidaryti ir kad gin. echoskopu paziuretu). Rytoj einu ir galvoju, jei uzkibo ir jau esu nescia ar nepakenks man tie tyrimai?


įspėkite ginekologę prieš apžiūrą ir ji jums atsakys smile.gif
šiaip nemanau, kad galėtų pakenkti.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 02 07, 11:43)
įspėkite ginekologę prieš apžiūrą ir ji jums atsakys smile.gif
šiaip nemanau, kad galėtų pakenkti.


Na aisku, taip ir maniau daryti. Aciu uz patarima.
Atsakyti