Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(Pikčiurna @ 2011 11 23, 15:29)
Laba diena,
norėjau paklaust kokią folio rūgštį gert 400 ar 800? kokią jūs geriate?
Norėčiau pradėt gert jau dabar, nes pastot planuoju mėnesio bėgyje blush2.gif



Aš geriu vieną dieną Pregna, kur yra 400 folio rūgšties, o kitą dieną - tik folio rūgšties tabletę 400 smile.gif
Atsakyti
Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi geriu 400, nes tai ir taip yra 200 proc. dienos normos. Nemanau, kad yra gerai ko nors perdozavimas wink.gif

ir vyrui irgi duodu išgert, sakau, kad vitaminai, kokie nesirūpina per daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 11 21, 18:35)
sakyčiau, lytiškai plintančių ligų g.gif na o bendrą kraujo, šlapimo tyrimus šiaip ar taip reikia laikas nuo laiko profilaktiškai daryti smile.gif
merginos dar tiriasi ir skiepijasi dėl vėjaraupių ir raudonukės, bet, mano nuomone, jei nesi rizikos grupėje (vaikų darželis, viešasis transportas ir pan.), jei nesusirgai per visą gyvenimą, tai kokia tikimybė yra susirgti per ateinančius 9 mėn smile.gif


na, vėjaraupiai tai nėščiosioms tikrai pavojingi, va kaip tik ir straipsnyje paminėta - http://######/uwz2GM. tai jau ramesnė galva pasiskiepijus, negu grėsmė susirgti pačiu svarbiausiu momentu. o tikimybė nėštumo metu tik padidėja, nes ir imunitetas pasilpsta ir pvz., Centro poliklinikoje vaikų gydytojos ir ginekologijos skyrius - greta, tai įsivaizduokit, kad kokį vaiką atveda pas pediatrę, o jūs apsilankote - ir virusą gaunate doh.gif o lankytis poliklinikoje tikrai ne kartą teks...
Atsakyti
QUOTE(saules_asarele @ 2011 11 28, 20:45)
tai jau ramesnė galva pasiskiepijus


šiek tiek gal ramesnė, bet susirgti tikimybė vistiek išlieka smile.gif net ir persirgusioms, nesenai pažįstama antrą kartą persirgo vėjaraupiais
Atsakyti
Labukas visoms. Gal labiau išmanančios gali truputi apibendrinti...

*Kokie tyrimai yra privalomi pradedančioms planuoti;
*Ir kokie papildomi, bet nebutinai reikalingi smile.gif

Ir del vitaminu: kaip supratau pries 3 men reikia pradeti gerti folio rugsti...

Arba gal jau kur nors yra si apibendrinta info.... 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(damselfly @ 2011 12 14, 16:20)
Labukas visoms. Gal labiau išmanančios gali truputi apibendrinti...

*Kokie tyrimai yra privalomi pradedančioms planuoti;
*Ir kokie papildomi, bet nebutinai reikalingi smile.gif

Ir del vitaminu: kaip supratau pries 3 men reikia pradeti gerti folio rugsti...

Arba gal jau kur nors yra si apibendrinta info....  4u.gif

privalomu tyrimu ,kiek zinau nera smile.gif
galima issitriti hormonus ,lytinciai plintancias ligas(ar ju nera)...
Atsakyti
merginos, pasakykit ar teisingai suprantu tyrimų rezultatus? dariausi vėjaraupių, raudoniukės ir toksoplazmozės. Vėjaraupiai ir raudoniukė abiejų IgG teigiami, daugiau už nurodytas normas, tai suprantu, kad imunitetas yra ir skiepytis nereikia, o toksoplazmozė - IgG teigiamas (virš normos ribų) , o IgM neigiamas, taigi suprantu, kad turiu kaip ir lėtinę toksoplazmozę. iš anksto ačiū wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Noriu paklausti Jūsų, gal kuriai buvo taip... Kaip Jūs geriat folį? Aš tai geriu (kažkur rašiau jau) 1 dieną foliinės r. tablete 400, kitą dieną - vitaminų Pregna tabletę, kur irgi yra 400 falio.

Bet pas tebėjau tokį dalyką:man galva kažko svaigsta... ar gali taip būt dėl to, kad geriu po valgio vitaminus? Matyt taip susikaupus valgau, kad pamirštu valgio metu juos išgerti doh.gif doh.gif Ar čia su tuo nieko bendro neturi?

Tiesa, šiandien išgėriau paskutinę Pregna tabletę tai dabar liko tik folio tabletės... tai dabar žiūrėsiu, kaip bus..
Atsakyti
Aš geriu visaip - ir valgio metu ir po valgio. Dažnaiu po valgio. O kartais užmirštu išgerti ir geriu gerokai vėliau po valgio (su užkandžiu).

Irgi geriu 400, bet jokių panašių pojūčių nėra.

Manau tai negali būti susiję su vitaminais schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Skraido @ 2012 01 02, 12:10)
Aš geriu visaip - ir valgio metu ir po valgio. Dažnaiu po valgio. O kartais užmirštu išgerti ir geriu gerokai vėliau po valgio (su užkandžiu).

Irgi geriu 400, bet jokių panašių pojūčių nėra.

Manau tai negali būti susiję su vitaminais  schmoll.gif

drinks_cheers.gif aš geriu taip pat. Ant tuščio skrandžio tik negeriu niekada. Jokių blogų pojūčių nesu pastebėjus.
Atsakyti
Gal atsiras čia vartojusių kokius nors stipresnius vitaminų kompleksus?Kokius naudojate? Dabar tokia gausa įvairių vitaminų ir papildų padėsiančių pastoti gal pasipasakosite ką naudojote ? Pavargau nuo begalinio laukimo,tad jau imsiuos bent ko,kad tik tai padėtų.
Atsakyti