Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

Sveikos 4u.gif

O kaip jus manot ar Neurozan vitaminai gali turei koki neigiama poveiki pastojimui? Ir dar vienas pamastymas.. Ar turi kokia itaka pastojimui, jeigu neisgeriamas rekomenduojamas kiekis vandens(skysciu)?
Atsakyti
QUOTE(mamyteJ @ 2012 06 07, 16:05)
O kaip jus manot ar Neurozan vitaminai gali turei koki neigiama poveiki pastojimui?

Ir dar vienas pamastymas.. Ar turi kokia itaka pastojimui, jeigu neisgeriamas rekomenduojamas kiekis vandens(skysciu)?


paskaitykte sudėtį ir bus jums atsakymas į klausimą smile.gif

nemanau. didesnę įtaką turi užspėltos infekcijos ir hormonų sutrikimai.
Atsakyti
Va merginos ką radau bigsmile.gif
Norisi tikėti, kad tikrai padeda rolleyes.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif
Merginos, gal yra gerai ismananciu ir nebutu sunku pakomentuoti mano tyrimu rezultatus? Buciau labai dekinga blush-anim-cl.gif

T4 - 125,4
SHBG - 96,67
TTH, TSH - 2,010
Folitropinas - 4,090
Liutropinas - 9,5

Tyrimus dariausi 4 CD
Atsakyti
QUOTE(pink peony @ 2012 06 15, 18:34)
Labas vakaras smile.gif
Merginos, gal yra gerai ismananciu ir nebutu sunku pakomentuoti mano tyrimu rezultatus? Buciau labai dekinga  blush-anim-cl.gif

T4 - 125,4
SHBG - 96,67
TTH, TSH - 2,010
Folitropinas - 4,090
Liutropinas - 9,5

Tyrimus dariausi 4 CD


rašant, tyrimų rezultatus, reikėtų rašyti ir labaratorijos normas, nes jos vos ne kiekvienoj skiriasi smile.gif be to, geriau pakomentuos čia.
Atsakyti
[zuzla,2012 06 15, 19:01]rašant, tyrimų rezultatus, reikėtų rašyti ir labaratorijos normas, nes jos vos ne kiekvienoj skiriasi smile.gif be to, geriau pakomentuos čia.
[/quote]

labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pink peony: 15 birželio 2012 - 19:07
sveikos 4u.gif Gal galėtumėt mane apšviesti kokius tyrimus reikėtų pasidaryti prieš planuojant pastoti? smile.gif ir jei žinote jų kainas ? wub.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos ir as jungciausi i planuojanciu gretas , bet man diagnozavo gimdos intramuraline mioma (gimdos raumenyje nepazeidzia gleivines bet yra 6cm dydzio) unsure.gif isklausiau 4 ginekologu nuomones - 2 , kad operuot , kitos 2 , kad bandyti pastoti g.gif bandau skaitytis visur ir klausinetis gal kam tokia buvo situacija ? Ar sekmingai isensiojote kaip su gimdymu. Maniske yra priekineje gimdos sienoje , nesukelia man jokiu simptomu ... vaiku dar neturime, man 30 metu. Patarkite kaip elgtis verysad.gif labiau linkstu link nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2012 06 27, 16:13)


gal tikslingiau būtų pas jau gimdžiusias paklausti, o ne pas planuojančias? smile.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuriai teko susidurti su pasiutliges skiepais pries pastojima? Atsitiko taip, kad gavau pasiutliges skiepu kursa. apie rizika nestumo planavimui ne vienas gydytojas atsakyti negalejo, niekas nieko nezino, kazkas kazkada aiskinosi, lyg ir nera kontraindikaciju. Gal kuriai taip buvo atsitike? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(padruzhke @ 2012 07 02, 17:53)
sveikos, gal kuriai teko susidurti su pasiutliges skiepais pries pastojima? Atsitiko taip, kad gavau pasiutliges skiepu kursa. apie rizika nestumo planavimui ne vienas gydytojas atsakyti negalejo, niekas nieko nezino, kazkas kazkada aiskinosi, lyg ir nera kontraindikaciju. Gal kuriai taip buvo atsitike?  ax.gif


na logiškai.. kas yra skiepas, vakcina? viruso įleidimas į organizmą. man tai nebekyla klausimų, ar planuoti neštumą vakcinacijos laikotarpiu ir pusmetį po jos.
Atsakyti
merginos, labai prasau pakomentuoti siuos tyrimus, pas gydytoja tik kita sav, o labai neramu unsure.gif

PRL - 803,25 (M: 59-619)
PRG - 23,49 (Folik. faze 0.48-4.45 Ovuliacinė f.: 2.4-9.4 Liutealinė f.: 10.62-81.28)
Atsakyti