Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

Sveikos 4u.gif

galvojam apie antrą vaikutį, bet kažkaip klausimų daugiau nei su pirmu (tada ėmėm ir suorganizavom bigsmile.gif ), o dabar doh.gif
Geriu vitaminus prenatal (jamieson) morališkai ruošiuosi, bet klausimas ar reiktų kokius tyrimus profilaktikai pasidaryti g.gif (su pirmu darė aids, raudoniukės ir toksiplazmozės, bet tik pastojus unsure.gif ).

kažkaip norisi padaryti viską iš savo pusės gerai 4u.gif
Atsakyti
unsure.gif lens.gif
Atsakyti
Niekas atrodo leliuku nebeplanuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
kodėl nebeplanuoja? čia juk ne plepalų tema.
informacijos ir aptarimų labai daug, tik imk ir skaityk. matyt, viskas labai aišku, jei papildomų klausimų nekyla.
Atsakyti
sveikos, as norejau paklausti, gal kuri susidure. mums dar neina pastoti sad.gif as pries 7men. buvau pasidariusi tyrimus,yoksaplazmozes, citomegano... gal jos reik papildomai vel pasidaryt, nes jau preajo laiko nemazai, ar nebutina?

darijusha visus tyrimus kuriuos nori galima daryti prie planuojant, cia mergaites raso apie visus imanomus tyrimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adipreno-zmona @ 2012 04 12, 21:28)
sveikos, as norejau paklausti, gal kuri susidure. mums dar neina pastoti sad.gif as pries 7men. buvau pasidariusi tyrimus,yoksaplazmozes, citomegano... gal jos reik papildomai vel pasidaryt, nes jau preajo laiko nemazai, ar nebutina?

darijusha visus tyrimus kuriuos nori galima daryti prie planuojant, cia mergaites raso apie visus imanomus tyrimus smile.gif


kokius tiksliai tyrimus darėte? kokių hormonų?
dar dažnai pasitaiko, kad kiaušintakis (-ai) nepratekami, tam išsiaiškinti reikia daryti gimdos nuotrauką..
Atsakyti
dar gali buti ir del infekciju.. daar ju visokiu yra.. as buvau gydyta del ureaplazmos, bet, kadangi neatitaike vaistu, tai neisnyko, laukia vel gydymas. sita irgi neleistu pastot..

sakykit, o nuo hepatitu tiriates planuodamos?
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 04 12, 22:46)
sakykit, o nuo hepatitu tiriates planuodamos?


aš nesityriau ir iš mano pažįstamų niekas nesityrė.
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 04 12, 22:46)
dar gali buti ir del infekciju.. daar ju visokiu yra.. as buvau gydyta del ureaplazmos, bet, kadangi neatitaike vaistu, tai neisnyko, laukia vel gydymas. sita irgi neleistu pastot..

sakykit, o nuo hepatitu tiriates planuodamos?


joa ureoplazmos klastingos..mum irgi trukde pastoti, bet pasidarem tyrimukus, pagerem vaistuku ir viskas ciki. tiesa tuo metu nesitikedama jokio rezultato pastojau 2sav poto kai nustojom gerti vaistukus. vat pasirodo kas per nesamone trukde pastoti 1,5metu.
Atsakyti
QUOTE(maukis2 @ 2012 04 13, 10:44)
joa ureoplazmos klastingos..mum irgi trukde pastoti, bet pasidarem tyrimukus, pagerem vaistuku ir viskas ciki. tiesa tuo metu nesitikedama jokio rezultato pastojau 2sav poto kai nustojom gerti vaistukus. vat pasirodo kas per nesamone trukde pastoti 1,5metu.

bet jum cia pasiseke, o man sake gydytoja po ureaplazmos gydymo tures 3 men praeit, tada kartot tyrima ar isnyko.. tada tik galvot apie planavima. o masntas laikas toks brangus su kiekviena diena... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 04 13, 10:52)
bet jum cia pasiseke, o man sake gydytoja po ureaplazmos gydymo tures 3 men praeit, tada kartot tyrima ar isnyko.. tada tik galvot apie planavima. o masntas laikas toks brangus su kiekviena diena... sad.gif

Ar ilgas tas gydymas?
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 04 13, 10:52)
bet jum cia pasiseke, o man sake gydytoja po ureaplazmos gydymo tures 3 men praeit, tada kartot tyrima ar isnyko.. tada tik galvot apie planavima. o masntas laikas toks brangus su kiekviena diena... sad.gif


o matot kaip..man kai pasitvirtino tai, kad yra ureoplazmu, tai israse antibiotiku skirtu man ir vyrui ir plius zvakutes. pagert reikejo menesi, tada pakartoti tyrima. pakartojom ir atsakymas buvo dziuginantis. tik vat kazkaip pastojimas buvo lb greitas smile.gif nors planavom ir norejom, bet nesitikejom jog viskas ivyks taip greitai, kad po 1,5 metu bandymo uzteko tik menesiuka pagerti tabletyciu. matot kiekvienas organizmas skirtingai reaguoja i tam tikras ligas. man gal pasiseke ir as atsparesne ir gydimas praejo greiciau, jusu organizmas gal kiek kitoks. tikiu, kad issigydisit ir greitai jau galesim jus sveikinti su auganciu pilvuku:4u:
Papildyta:
QUOTE(Miaffa @ 2012 04 13, 13:57)
Ar ilgas tas gydymas?


man uzteko menesio. ir nestumo metu bei po gimdymo kartojau tyrima del viso pikto ir tfu tfu tfu ureoplazmos negrizo.
Atsakyti