Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia nagų lako spalva jūsų mėgstamiausia?

QUOTE(Hiver @ 2013 08 13, 11:07)
O pakalbekim apie teksturas, kokias teksturas laku labiausiai megstat? ax.gif

Kreminius (be jokiu blizguciu, gerai dengiancius), gelinius (be jokiu blizguciu, skaidriai dengiancius), matinius, metalinius, chameleoninius, su shimeriu, su perlamutru, holografinius, smelinius, su stambiais blizguciais, neoninius, ...........

Labiausiai jelly tekstūras smile.gif , o nemėgstu perlamutrinių schmoll.gif
Atsakyti
As megstu kremus, taipogi su graziu smulkiu shimeriu, ypac kai jis kitokios spalvos nei pats lakas, jelly teksturos megstu raudonos gamos atspalvius nuo ryskiu iki beveik baklazaniniu, dar jelly megstu su stambesniu shimeriu arba blizguciais, tada atrodo kad tas shimeris paskendes kaip akvariume. Perlamutriniu nesu megeja, bet jeigu tas perlamutras tikslingas, pavyzdziui kad primintu tikra perla, tada grazu. smile.gif Metaliniai grazu prie tam tikros progos ir nuotaikos, is tokiu labiau patinka chameleoniniai metalikai, truputi keiciantys spalva, sviesuma. Neoniniai man grazu tik vasara prie idegusiu ranku, tada dar labiau jauciasi vasara. Nu ir dabar dar smeliniai patinka. ax.gif Buvo laikas kai zavejausi krakle teksturom, bet praejo, nebeidomu. Visiski matiniai irgi netraukia. Magnetiniu net nepabandziau, kazkaip nepasirode man idomi ta ideja. rolleyes.gif Nors magnetini laka turiu nusipirkus nes patiko spalva, bet naudoju kaip paprasta laka. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 14 rugpjūčio 2013 - 09:23
QUOTE(Hiver @ 2013 08 13, 11:07)
O pakalbekim apie teksturas, kokias teksturas laku labiausiai megstat? ax.gif

Kreminius (be jokiu blizguciu, gerai dengiancius), gelinius (be jokiu blizguciu, skaidriai dengiancius), matinius, metalinius, chameleoninius, su shimeriu, su perlamutru, holografinius, smelinius, su stambiais blizguciais, neoninius, ...........


Labiausiai patinka kreminiai, matiniai. Patinka tamsių, ryškių spalvų nagų lakai: raudoni, bordo, rudi, mėlyni, žali. Nemėgstu blankiai rožinių, perlamutrinių, permatomų. Turiu vieną blizgų, su smulkiais blizgučiais, tai man jis labai patinka, nors šiaip nemėgėja tų blizgių. Vasarą mėgstu neoninius, turiu keturis neoninius ilgalaikius 4u.gif
Ir dar gal ne į temą, bet... labai nemėgstu nagų dailės ir prancūziško manikiūro, man nagai turi būti vienspalviai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2013 08 14, 16:01)
labai nemėgstu nagų dailės ir prancūziško manikiūro, man nagai turi būti vienspalviai  rolleyes.gif

As irgi is tu, neprijaucianciu nagu dailei. drinks_cheers.gif
Atsakyti
O man patinka daile, bet tik ant vieno nago ir kazkas mazo ir grazaus, nemegstu kai ant visu nagu pritapsnota kazkokio dizaino doh.gif bet kai as sau piesti nemoku, tai vaikstau su vienspalviu dazniausiai ax.gif
Atsakyti
Man gražiausias prancūziškas manikiūras wub.gif Nagučiai atrodo tvarkingi ir dailūs. Na, o jei tenka rinkti vienos spalvos nagų laką, tai pirmenybę atiduodu raudonai spalvai. Nemėgstu labai tamsių, beik juodos spalvos, bei labai ryškių spalvų lako. schmoll.gif
Atsakyti
Mėgstamiausia-raudona, įvairių atspalvių smile.gif
Atsakyti
Raudona kraujo, tamsi raudona, tamsi violetinė, persikinė, nude (gaila prie mano baltų rankų pranyksta bet vistiek mėgstu).

Mėgstu kai nagai blizga, švyti, tad renkuosi tokį top coatą.
Atsakyti
QUOTE(Hilalla @ 2013 03 15, 20:19)
Ta prasme man tiesiog nepatinka violetine.. ax.gif  kazkaip senamadiskai ji man atrodo, bet cia rik man nuomone mirksiukas.gif

uoj kokios nerealios spalvytes smile.gif
Papildyta:
QUOTE(_sala_ @ 2012 05 30, 07:54)
Reikia žiūrėt kas prie odos spalvos tinka. Mano rankos irgi šviesios, beveik neidega. Pastebėjau, kad man labiau tinka nude spalvos i rausvumą, o į geltonumą - labai išmuša spalvą ir tada kažkaip nedailiai atrodo. Dar labai mėgstu balkšvas spalvas, tokias pieniškas ir truputi skaidrias  wub.gif
Pateiksiu kelis pavyzdžius:

user posted image
Su gelsvom spalvom man gaunasi panašiai kaip čia, kažkoks nesusipratimas...

O va tokios rausvesnės, balkšvos ir alyvinės kur kas gražiau
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

nemegstu pasteliniu, bet labai grazios
Papildyta:
Labai faini sally hansen lakai. ir gerai laikos
Atsakyti
Gal kas zinot koks pavadinimas to paskutinio opi? skaniai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Rausvi, raudoni arba prancūziški smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RainyDay @ 2013 08 29, 12:47)
Gal kas zinot koks pavadinimas to paskutinio opi? skaniai atrodo 4u.gif

Manau, galėtų būt iš OPI NYC Ballet kolekcijos; pagūglinau, mano akim žiūrint, tiktų "You Callin' Me A Lyre?" rolleyes.gif Bet galiu ir klysti. blush2.gif
Atsakyti