Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia nagų lako spalva jūsų mėgstamiausia?

QUOTE(Ammba @ 2014 10 09, 19:01)
kaip manot, ar nagų lakų būna Per Daug ?  biggrin.gif

https://kosmetikosuz...12870474121.jpg


Tikrai ne. biggrin.gif Nes kuo nagu laku turi daugiau tuo gaunasi kad reciau juos (tuos pacius) atsukineji, tuo jie ilgiau nesensta - nesutisteja. mirksiukas.gif

Melyna ir man patinka, o pasinesimas ant jos svyruoja periodais nuo rasalines melynos su lasu violetines iki teal spalvos. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 09 spalio 2014 - 19:32
O kur Vilniuje pigiausiai galima isigyti Essie nagu laku? ax.gif
Atsakyti
Trumpi nagai graziausia man lakuoti ryskiu laku: raudonos, koralo, violetines spalvos, holografiniai. Ilgi - prancuziskas lakavimas arba nude spalvos.
negaliu pakest zalios, geltonos, oranzines spalvos ir sviesiu perlamutru
Atsakyti
Mylimiausia - raudona wub.gif Nemėgstu mėlynai ar geltonai lakuotų nagųschmoll.gif
Atsakyti
nude smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2014 10 13, 22:20)
raudonos, koralo, violetines spalvos, holografiniai. Ilgi - prancuziskas lakavimas arba nude spalvos.
negaliu pakest zalios, geltonos, oranzines spalvos ir sviesiu perlamutru

QUOTE(Čija @ 2014 10 16, 14:18)
Mylimiausia - raudona wub.gif  Nemėgstu mėlynai ar geltonai lakuotų nagųschmoll.gif

biggrin.gif Prisiminiau save prie kokius 5 metus.

QUOTE(kumiko @ 2014 10 17, 16:51)

O va nude lakus (tuos tikruosius nude, kuno odos spalvos) as ne taip seniai pradejau suprast ant savo nagu. Netgi melynus ir zalius prisijaukinau greiciau, negu nude. Tai ivyko, kai pajutau kokius turiu rinktis kad nesipjautu su mano odos atspalviu.
Atsakyti
Jeigu kazka domina nagu lakai nauji, verkiu g. 14A (devetu rubu parduotuve) savaitgaliais buna daug naujos kometikos, bei nagu laku pigiau, kiek prisimenu china glaze po 15lt, o ciate nagu lakai po 8lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viioletukasss @ 2014 11 06, 16:34)
Jeigu kazka domina nagu lakai nauji, verkiu g.  14A (devetu rubu parduotuve) savaitgaliais buna daug naujos kometikos, bei nagu laku pigiau, kiek prisimenu china glaze po 15lt, o ciate nagu lakai po 8lt smile.gif


Kad Nagavitoje China Glaze kai būna išpardavimas senesnių kolekcijų lakų, būna po 10lt (net ir dabar jų puslapyje yra tokia kaina keli lakai), o šiaip prisiregistravus prie jų puslapio, kaina irgi po 15-18lt ax.gif
Atsakyti
prancūziškas man tobuliausias variantas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2014 10 13, 22:20)
Trumpi nagai graziausia man lakuoti ryskiu laku: raudonos, koralo, violetines spalvos, holografiniai. Ilgi - prancuziskas lakavimas arba nude spalvos.
negaliu pakest zalios, geltonos, oranzines spalvos ir sviesiu perlamutru


QUOTE(Čija @ 2014 10 16, 14:18)
Mylimiausia - raudona wub.gif  Nemėgstu mėlynai ar geltonai lakuotų nagųschmoll.gif


sutinku su jumis thumbup.gif . Dar tik pridėsiu, kad viskas nuo amžiaus ir aplinkybių priklauso. Man apskritai labai retai yra gražu perlamutrinis lakas, pati ji visai nenaudoju niekada.
Atsakyti
Pastebiu kad kuo toliau tuo dazniau nusilakuoju lakais su blizguciais, smulkiom spindinciom dalelem, kuriuos pas mus iprasta vadinti perlamutriniais lakais. Is pradziu, kai jie tik atejo i mada, dar kreivai ziurejau, bet dabar jau buna kad dazniau ranka tiesiasi i juos negu i paprastus kreminius. ax.gif
Atsakyti
Asmeniškai man šiuo metu labai gražu nagai rudeninių spalvų: bordo, tamsiai violetiniai, chaki žalia wub.gif
Atsakyti