Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė "MIRENA"

QUOTE(asta sal @ 2010 12 16, 14:44)
Sveikos bukite geros patarkite, nes mirena ideta jau trecia savaite ir pradejau kraujuoti negausiai, bet prausdamasi tiesiog norejau pazeti ar yra siulai ir man jie labai arti. Ir nesuprantu ar tai cia normalu ar kas negerai? Galvoju kad gal todel kad kraujuoju jie taip arti?

Negaliu patart nieko unsure.gif Man ir paciai taip yra.Baisu unsure.gif O mmm keistos, tai vos vos pakraujuoju viena diena, kita-kibirais verysad.gif Nebezinau verysad.gif
Atsakyti
as siandien buvau pas gydytoja,apziurejo,sake viskas tvarkoj.apart spuogu ir labai sausos veido odos daugiau viskas gerai.laukiu mmm.va tada ziuresim,kaip bus
o apie siulo tikrinima man nieko nesake schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(asta sal @ 2010 12 16, 15:44)
Sveikos bukite geros patarkite, nes mirena ideta jau trecia savaite ir pradejau kraujuoti negausiai, bet prausdamasi tiesiog norejau pazeti ar yra siulai ir man jie labai arti. Ir nesuprantu ar tai cia normalu ar kas negerai? Galvoju kad gal todel kad kraujuoju jie taip arti?

Sveika. Man kai tie siulai buvo labai arti, tai iskritusi mirena buvo. Patarciau greiciau pas ginekologe nueiti g.gif bet linkiu, kad viskas tau butu gerai... ir gal kraujuoji tik todel, kad menesines prasidejo g.gif
Atsakyti
Sveikos. Na aš toliau gyvenu su karščio pylimo priepuoliais. Jau jie mane užknisa. Ir dar...žiūriu jūs visos turite mėnesines. Man Mireną įdėjo lapkričio 30 d., po to buvo kokias 7-9 dienas tepliojimai su kraujingomis išskyromis ir daugiau nebėra nieko: nei tepliojimų, nei kraujavimo. Švaru. Kažin , ar čia normalu?
Atsakyti
QUOTE(Mįsliukė @ 2010 12 16, 20:19)
Sveikos. Na aš toliau gyvenu su karščio pylimo priepuoliais. Jau jie mane užknisa. Ir dar...žiūriu jūs visos turite mėnesines. Man Mireną įdėjo lapkričio 30 d., po to buvo kokias 7-9 dienas tepliojimai su kraujingomis išskyromis ir daugiau nebėra nieko: nei tepliojimų, nei kraujavimo. Švaru. Kažin , ar čia normalu?

manau,kad dziaukis,juk dejo per mmm,tai dar sekancioms neatejo juk laikas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mįsliukė @ 2010 12 16, 22:19)
Sveikos. Na aš toliau gyvenu su karščio pylimo priepuoliais. Jau jie mane užknisa. Ir dar...žiūriu jūs visos turite mėnesines. Man Mireną įdėjo lapkričio 30 d., po to buvo kokias 7-9 dienas tepliojimai su kraujingomis išskyromis ir daugiau nebėra nieko: nei tepliojimų, nei kraujavimo. Švaru. Kažin , ar čia normalu?


zinoma normalu, juk Mirena "uzdaro" kitoms mmm visai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rainiuga @ 2010 12 16, 18:11)
Sveika. Man kai tie siulai buvo labai arti, tai iskritusi mirena buvo. Patarciau greiciau pas ginekologe nueiti g.gif  bet linkiu, kad viskas tau butu gerai... ir gal kraujuoji tik todel, kad menesines prasidejo g.gif

na kaip ir per anksti prasidejo, bet man labiausiai neramu del tu siulu. O kaip kazkas klause apiesiulu tikrinima tai gydytoja nesake kad reikia tikrinti bet knyguteje yra parasyta kad galima paciai patikrinti ypac po menesiniu ar jauciasi siulai o jei ne tai reiktu pasitikrinti ar spirale neiskritusi.
Atsakyti
QUOTE(asta sal @ 2010 12 17, 20:11)
na kaip ir per anksti prasidejo, bet man labiausiai neramu del tu siulu. O kaip kazkas klause apiesiulu tikrinima tai gydytoja nesake kad reikia tikrinti bet knyguteje yra parasyta kad galima paciai patikrinti ypac po menesiniu ar jauciasi siulai o jei ne tai reiktu pasitikrinti ar spirale neiskritusi.

Na o kaip tie tavo siulai per arti? tiksliau gali? nes kai men buvo tai ten visi galai, jau ilgi...
o va vakar pirmosios menesines prasidejo po iskritimo, tai visa plaukiu verysad.gif
visa savaite pries jas jauciausi baisiai... skaudejo ir pilva, ir nugara... visa ispusta kaip balionas jauciausi... kazi kiek dabar cia taip kraujuosiu, kol kraujo laso neliks turbut unsure.gif
Atsakyti
[quote=Rainiuga,2010 12 17, 20:59]
Na o kaip tie tavo siulai per arti? tiksliau gali? nes kai men buvo tai ten visi galai, jau ilgi...


Na man tie siulai tiesiog net per pirsta nera nutole kai prausiausi tai per puse pirsto ir as siula lieciu. Ir Šiaip labai keista savijauta kartais supikina, kartais galva svaigsta ir ausyse pradeda zvimti ir labai nervuota pasidariau.
Net nezinau nei ka begalvoti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta sal: 17 gruodžio 2010 - 20:21
QUOTE(Mįsliukė @ 2010 12 16, 20:19)
Sveikos. Na aš toliau gyvenu su karščio pylimo priepuoliais. Jau jie mane užknisa. Ir dar...žiūriu jūs visos turite mėnesines. Man Mireną įdėjo lapkričio 30 d., po to buvo kokias 7-9 dienas tepliojimai su kraujingomis išskyromis ir daugiau nebėra nieko: nei tepliojimų, nei kraujavimo. Švaru. Kažin , ar čia normalu?



Sorry, nusišnekėjau, Mireną įdėjo spalio 30 dieną, taigi jau pusantro mėnesio. kažin , ar viska snormalu čia, kad taip iš karto mėnesinių nebėra.
Atsakyti
[quote=Rainiuga,2010 12 17, 20:59]
Na o kaip tie tavo siulai per arti? tiksliau gali? nes kai men buvo tai ten visi galai, jau ilgi...
o va vakar pirmosios menesines prasidejo po iskritimo, tai visa plaukiu verysad.gif
visa savaite pries jas jauciausi baisiai... skaudejo ir pilva, ir nugara... visa ispusta kaip balionas jauciausi... kazi kiek dabar cia taip kraujuosiu, kol kraujo laso neliks turbut unsure.gif
[/quote]
Vaje... 4u.gif Laikykis.

[quote=asta sal,2010 12 17, 21:20]
[quote=Rainiuga,2010 12 17, 20:59]
Na o kaip tie tavo siulai per arti? tiksliau gali? nes kai men buvo tai ten visi galai, jau ilgi...
Na man tie siulai tiesiog net per pirsta nera nutole kai prausiausi tai per puse pirsto ir as siula lieciu. Ir Šiaip labai keista savijauta kartais supikina, kartais galva svaigsta ir ausyse pradeda zvimti ir labai nervuota pasidariau.
Net nezinau nei ka begalvoti verysad.gif
[/quote]

4u.gif
Atsakyti
sveikos,apsvieskit mane "tundra"kas per siulai ten kyso g.gif as sugalvojau isideti,bet paskaitinejau cia ir kazkaip noras atsoko g.gif
Atsakyti