Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė "MIRENA"

[quote=alvyde,2010 12 18, 15:23]
sveikos,apsvieskit mane "tundra"kas per siulai ten kyso g.gif as sugalvojau isideti,bet paskaitinejau cia ir kazkaip noras atsoko g.gif

kai ideda spirale lieka kazkokia dalis siuliuko ar kaip jis ten bet kiek esu skaiciusi ir kol nebuvo kraujavimo tai nei as nei mano vyras nejutome. O dabar tik man atrodo kad per arti, bet gal tik man taip atrodo. Gydytoja man ir nesake kad reikia juos tikrinti bet knygute paskaiciau kad galima tai ir pazejau, bet tikiuosi kad dar viskas bus gerai ax.gif
Atsakyti
O jeigu esu maitinanti mama ir dar nebuvo mėnesinių, ar galima dėtis spiralę?
Atsakyti
QUOTE(stebuklaaas @ 2010 12 18, 21:55)
O jeigu esu maitinanti mama ir dar nebuvo mėnesinių, ar galima dėtis spiralę?


Galima.
Atsakyti
QUOTE(stebuklaaas @ 2010 12 18, 21:55)
O jeigu esu maitinanti mama ir dar nebuvo mėnesinių, ar galima dėtis spiralę?

o as maitindama abudu jokiu kontraceptiku nenaudojau.juk vis tiek kad ir minimalus kiekis,bet maza ka pakenktu...ir gyd nerekomendavo absoliuciai nieko schmoll.gif apart durex ir kt biggrin.gif
man is viso liudna buvo,nes tik pagimdziusi,nors ir maitinau pastoviai,abu iki 1,6 metu,bet pati pirma men po gimdymo parejo mmm sad.gif hormonai durniavo.gal dabar susitvarkys nail.gif
Atsakyti
[quote=asta sal,2010 12 17, 22:20]
[quote=Rainiuga,2010 12 17, 20:59]
Na o kaip tie tavo siulai per arti? tiksliau gali? nes kai men buvo tai ten visi galai, jau ilgi...
Na man tie siulai tiesiog net per pirsta nera nutole kai prausiausi tai per puse pirsto ir as siula lieciu. Ir Šiaip labai keista savijauta kartais supikina, kartais galva svaigsta ir ausyse pradeda zvimti ir labai nervuota pasidariau.
Net nezinau nei ka begalvoti verysad.gif
[/quote]

tikrai kuo greiciau pasirodyk gydytojui, nes man buvo visi simtomai tokie patys ir dar baisus galvos skausmai... finalas - iskrito spirale verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rainiuga @ 2010 12 19, 17:44)
tikrai kuo greiciau pasirodyk gydytojui, nes man buvo visi simtomai tokie patys ir dar baisus galvos skausmai... finalas - iskrito spirale verysad.gif

aciū už atsakyma, mano gydytoja dirbs tik antradieni tai reiks nueiti ir pasirodyti,bet jei bus iškritusi tai labai bus gaila pinigeliu kuriuos išleidau nes ir taip ju nepyragai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(asta sal @ 2010 12 19, 19:34)
aciū už atsakyma, mano gydytoja dirbs tik antradieni tai reiks nueiti ir pasirodyti,bet jei bus iškritusi tai labai bus gaila pinigeliu kuriuos išleidau nes ir taip ju nepyragai verysad.gif



gal aš kvailai paklausiu, o tai gydytoja nesuteikia jokios garantijos, nors pirmoms porai savaičių? kol paaiškės, ar ji tinkamai atliko savo darbą? wub.gif
tiesiog mes niekada iš jų nereikalaujame jokių garantijų, bet pvz, odontologai suteikia ir man jau teko pasinaudoti tokia garantija. Nors ir labai jiems nepatiko, bet pripažyno, kad garantija turi būti ir yra ir teko nemokamai keisti plombą. Gal ir čia galima?
Papildyta:
QUOTE(Olaiva @ 2010 12 19, 01:32)
o as maitindama abudu jokiu kontraceptiku nenaudojau.juk vis tiek kad ir minimalus kiekis,bet maza ka pakenktu...ir gyd nerekomendavo absoliuciai nieko  schmoll.gif apart durex ir kt  biggrin.gif
man is viso liudna buvo,nes tik pagimdziusi,nors ir maitinau pastoviai,abu iki 1,6 metu,bet pati pirma men po gimdymo parejo mmm sad.gif hormonai durniavo.gal dabar susitvarkys  nail.gif



jus turite omenyje, kad gali pakenkti pienukui g.gif ar tikrai, merginos, tikrai nenoriu nuskriausti savo angeliuką g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stebuklaaas: 19 gruodžio 2010 - 21:28
[quote=stebuklaaas,2010 12 19, 22:34]
gal aš kvailai paklausiu, o tai gydytoja nesuteikia jokios garantijos, nors pirmoms porai savaičių? kol paaiškės, ar ji tinkamai atliko savo darbą? wub.gif
tiesiog mes niekada iš jų nereikalaujame jokių garantijų, bet pvz, odontologai suteikia ir man jau teko pasinaudoti tokia garantija. Nors ir labai jiems nepatiko, bet pripažyno, kad garantija turi būti ir yra ir teko nemokamai keisti plombą. Gal ir čia galima?
Aš net neįsivaizduoju bet netikiu kad prisiimtu garantiją,juk jos tik visus gali apkaltinti kad tik nuo saves atsikratytu atsakomybes. o iš kitos pusėsjuk jos negali žinoti kaip kurios organizmas sureguos.
Atsakyti
QUOTE(asta sal @ 2010 12 19, 19:34)
aciū už atsakyma, mano gydytoja dirbs tik antradieni tai reiks nueiti ir pasirodyti,bet jei bus iškritusi tai labai bus gaila pinigeliu kuriuos išleidau nes ir taip ju nepyragai verysad.gif


Tikiuosi, kad taip nera 4u.gif Sekmes pas gydytoja, lauksim ziniu..
QUOTE(stebuklaaas @ 2010 12 19, 22:34)
jus turite omenyje, kad gali pakenkti pienukui g.gif  ar tikrai, merginos, tikrai nenoriu nuskriausti savo angeliuką g.gif

Zinoma, kad per pienuka gaunamas, kad ir nedidelis kiekis hormonu kenkia verysad.gif
Atsakyti
sveikos ,
isidejau nova t si menesi 6 diena ,vis tepliojo ,buvau pas gine po 10 dienu idejimo ,spirale stovi gerai ,bet po santykiu su vyru jau kraujuoju kaip per mm ,ir taip antra diena gal kuriai taip buvo? biski ne cia papuoliau ,cia su mirena esat ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a-katyte: 20 gruodžio 2010 - 15:37
QUOTE(stebuklaaas @ 2010 12 18, 21:55)
O jeigu esu maitinanti mama ir dar nebuvo mėnesinių, ar galima dėtis spiralę?

Man ginė sakė, jog galima.
Atsakyti
QUOTE(asta sal @ 2010 12 19, 20:34)
aciū už atsakyma, mano gydytoja dirbs tik antradieni tai reiks nueiti ir pasirodyti,bet jei bus iškritusi tai labai bus gaila pinigeliu kuriuos išleidau nes ir taip ju nepyragai verysad.gif

linkiu, kad viskas butu gerai, o gal tik siuliukus tau patrumpins ir viskas... matysi... labai idomu ka ji tau papasakos 4u.gif sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti