Įkraunama...
Įkraunama...

Cukrinis diabetas ir nėštumas

Sveikos esamos ir būsimos mamkos 4u.gif

Esu viena iš tų nedaugelio nėščiųju, kurios serga cukriniu diabetu. sad.gif Mums jau 28 sav. ir 2d. Pasirodo, kad laukdamasi turėjau gulėti ligoninėje 3 kartus, bet mano endokrinologė apie tai nieko net neužsiminė. Nu jau nebesvarbu.Bet dar sužinojau naujieną, kad tokios pacientės turi gimdyti tik Raudonojo kryžiaus ligoninėje.
Įdomu ar atsiras tokių mamkų kurios susidūrė su tokiu pat likimu.Būtu labai faina, kad parašytumėt kaip ten jums viskas ėjosi ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Nors as cia dar naujoke, taciau uzsikabinusi uz sio puslapio pabegti negaliu:) Kadangi labai rimtai ruosiuosi netolimoje ateityje pradeti tapti mamyte, man idomu viskas, apie ka cia kalbama. Tik dar kol kas neradau temu apie mamytes, kurios laukesi jau sirgdamos cukriniu diabetu. Labai butu idomi ir naudinga jusu istorija, pastojimo priesistore, nestumo metas ir pats gimdymas...
Mielai lauksiu laiskuciu ir patarimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo netokia: 19 kovo 2006 - 21:53
Sveiki,
Nors as cia dar naujoke, taciau uzsikabinusi uz sio puslapio pabegti negaliu:) Kadangi labai rimtai ruosiuosi netolimoje ateityje pradeti tapti mamyte, man idomu viskas, apie ka cia kalbama. Tik dar kol kas neradau temu apie mamytes, kurios laukesi jau sirgdamos cukriniu diabetu. Labai butu idomi ir naudinga jusu istorija, pastojimo priesistore, nestumo metas ir pats gimdymas...
Mielai lauksiu laiskuciu ir patarimu.
Atsakyti
Labutis,
nenusimink, jei save prisižiūrėsi, viskas bus gerai. Mano draugė serga CD ir turi jau antrą sūnų 4u.gif Vaikiukai irgi gerai jaučiasi. Dėl paveldimumo nežinau, reiktų per google bandyt ieškoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(netokia @ 2006 03 20, 18:23)
Sveiki,
Nors as cia dar naujoke, taciau uzsikabinusi uz sio puslapio pabegti negaliu:) Kadangi labai rimtai ruosiuosi netolimoje ateityje pradeti tapti mamyte, man idomu viskas, apie ka cia kalbama. Tik dar kol kas neradau temu apie mamytes, kurios laukesi jau sirgdamos cukriniu diabetu. Labai butu idomi ir naudinga jusu istorija, pastojimo priesistore, nestumo metas ir pats gimdymas...
Mielai lauksiu laiskuciu ir patarimu.




Nepatogu net sakyti, bet temos pavadinimas sudomino, galvojau, gal čia kokia priklausomybė nuo CD (kompaktinių diskų) doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif


Pabandyk dar paklausti temose nėščiųjų sveikata ir gydytojo ginekologo konsultacija. 4u.gif


Pasiskaityk čia, gal rasi sau ką tinkamo, kaip suprantu, čia diabetikų puslapio forumas: SPAUSK ČIA

yra konkreti tema: cukrinis diabetas ir nėštumas SPAUSK ČIA

taip pat:
preaklampsija ir eklampsija
Preeklampsija ir eklampsija priskiriamos specifinėms nėščiųjų ligoms.
Eklampsijos rizikos veiksniai yra šie:
imuninės tolerancijos sutrikimas motinos organizme (po abortų, kraujo perpylimų, dažnų lytinių santykių su skirtingais partneriais ir kt.);
nėščiosios amžius (dažniau pasitaiko jaunesnėms kaip 18 ir vyresnėms kaip 31 metų);
genetiniai veiksniai (dažniau serga šviesiaplaukės ir rudaplaukės, mėlynakės, turinčios antsvorį, genetinį šeimyninį polinkį, sirgti preeklampsija ir eklampsija, moterys);
gretutinės ligos (lėtinė arterinė hipertenzija, cukrinis diabetas, širdies, inkstų, kepenų ligos);
nėštumo ypatumai (placentos patologija, gausus vaisiaus vandenų kiekis, daugiavaisis nėštumas);
nepalankūs išoriniai veiksniai (nuovargis, miego sutrikimai, nesubalansuotas darbo ir poilsio režimas, vitaminų trūkumas);
kenksmingi įpročiai (rūkymas, narkotikų vartojimas).

info iš ČIA

gal pravers mano info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Busta: 21 kovo 2006 - 09:46
Ši liga yra paveldima, bet nebūtinai tavo vaikams, gali anūkams pasireikšti arba dar tolimesnė giminėm. Mano krikšto sūnus susirgo būdamas 8 metų. Pasirodo paveldėjo iš savo senelio brolio. Bet ta pati šeima turi vyresnę dukrą ir ji visiškai sveika. Taigi nenusimink, viskas bus ok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2006 03 21, 09:47)
Ši liga yra paveldima, bet nebūtinai tavo vaikams, gali anūkams pasireikšti arba dar tolimesnė giminėm. Mano krikšto sūnus susirgo būdamas 8 metų. Pasirodo paveldėjo iš savo senelio brolio. Bet ta pati šeima turi vyresnę dukrą ir ji visiškai sveika. Taigi nenusimink, viskas bus ok mirksiukas.gif


Šiaip jo, diabetas paveldimas dažniausiai per kartą, t.y. iš senelių perduodama anūkams.

Bet turbūt tema daugiau apie moters, sergančios diabetu, nėštumo galimybes. Išnešioja ir pagimdo sergančios moterys, tik tiek, kad būtina didesnė gydytojo priežiūra. O neretai dar ir sveikoms moterims atsiranda vadinamasis nėštumo diabetas, kuris pagimdžius pranyksta. Tad, manau, kad gydytojai turi pakankamai patirties. Tiesiog reiktų pasikonsultuoti su endokrinologu ir ginekologu, kaip pasiruošti nėštumui.

tikėsimės, kad atsiras mamyčių su tokia istorija ir tau mielai padės patarimais drinks_cheers.gif
Atsakyti
Svekutes,
Aciu uz patarimus ir gerus norus:) Taip, man dabar labiau aktualesnis nestumo periodas. Apia sia liga zinau daug, taip pat turiu nuostabia gydytoja, kuri tapusi beveik mano drauge:) taciau man labai idomu infois patirties, nes knygos dazniausiai raso apie komplikacijas, salutinius poveikis, kad gali buti blogo ir nieko gero... O as susigyvenau su sia liga, nes zinau, kad nieko nepakeisiu, ir bandau i visa ta reikala ziureti pozityviai. Juk tik susidures su gyvenimo issukiu visai kitaip imi vertinti tai, kas aplink tave, savo artimuosius ir draugus, visa tai atsisijoja arba ne. Mano atveju liko viskas kaip ir buvo, ir as esu labai laiminga ir dekinga zmonems, supantiems mane.
Del paveldimumo.... tai tik viena is daugelio diabeto atsiradimo priezasciu. Ir as beveik isitikinusi, kad as jos nepaveldejau:) Tad tikiuosi, kad ir mano mazuliuku ta liga nelies:) Na, bet kokiu atveju, gyvenimo pasirinkti negalime... 4u.gif
Atsakyti
sveika,
kas dėl gimdymo Raudonam kryžiuj tai nežinau g.gif aš pati nesergu, bet mano teta serga, tai galima sakyti žinau nemažai ax.gif ji turi du sūnelius ir abudu gimdė Kauno klinikose
Atsakyti
QUOTE(netokia @ 2006 03 19, 23:51)
Sveiki,
Nors as cia dar naujoke, taciau uzsikabinusi uz sio puslapio pabegti negaliu:) Kadangi labai rimtai ruosiuosi netolimoje ateityje pradeti tapti mamyte, man idomu viskas, apie ka cia kalbama. Tik dar kol kas neradau temu apie mamytes, kurios laukesi jau sirgdamos cukriniu diabetu. Labai butu idomi ir naudinga jusu istorija, pastojimo priesistore, nestumo metas ir pats gimdymas...
Mielai lauksiu laiskuciu ir patarimu.

Sveikute.Norejau taves paklaust kiek laiko jau sergi sia liga?Ar geri vaistus, ar insulina leidies?
Man pries nestuma nustate, kad gliukozes kiekis kraujyje per didelis.Cia ko gero paveldejau.Tai su vyru nusprendem, kad reiktu skubet ir susilaukt mazylio, nes poto gyvenime nieko nezinai sad.gif Tai pradziai as laikiausi grieztos dietos, jokiu angliavandeniu.Poto turejau valgyt kruopas, bet nuo ju pradejo kilti cukrus,tai ir pradejau naudoti insulina.Dar iki dabar naudoju.Turejau nusipirkt aparatuka ir matuotis cukru 3 kart i diena po valgio praejus valandai.Nu taip visa nestumo laika.Jau man gimdymas ant nosies. Gal pagaliau baigsis tas nerimas, kad kazkas gal negerai.
Papasakok apie savo situacija.Butu tikrai idomu.Gal ka ir patart geleciau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mielos esamos ir busimos mamytes,

As daznai cia visur paskaitineju, bet pagaliau radau tema, kuri mane labai domina, nes as pati sergu diabetu (stazas 9 men.), naudoju insulino pomapa ir laukiuosi mazuliuko nestuke.gif thumbup.gif bet labai nerimauju, kad tik viskas butu gerai. kol kas (tfu tfu tfu per kairi peti) cukriukai normalus. tik man vis kyla klausimas, ar labai blogai yra, jei tas cukriukas pakyla po valgio tik kartais, o siaip viskas OK? gal kas susidurete su panasiu klausimu, o gal kuri nors turite patirties ir galetumet man atsakyti.
Atsakyti
QUOTE(jkniaz @ 2006 04 24, 20:46)
Sveikos, mielos esamos ir busimos mamytes,

As daznai cia visur paskaitineju, bet pagaliau radau tema, kuri mane labai domina, nes as pati sergu diabetu (stazas 9 men.), naudoju insulino pomapa ir laukiuosi mazuliuko  nestuke.gif  thumbup.gif  bet labai nerimauju, kad tik viskas butu gerai. kol kas (tfu tfu tfu per kairi peti) cukriukai normalus. tik man vis kyla klausimas, ar labai blogai yra, jei tas cukriukas pakyla po valgio tik kartais, o siaip viskas OK? gal kas susidurete su panasiu klausimu, o gal kuri nors turite patirties ir galetumet man atsakyti.

viena pzystama turi sia problema jau senokai ir vaistukus leidzias kiekviena diena prie to dar su skydliauke negerai bet pasigimde puikia mergyte o veliau gyd patare jei kuo greiciau pasigimdyt antra vaikuti jei jo nori nes veliau gali nepavykt.... todel vel pastojo ir pasigimde berniuka tik va jis truputi anksciau gime bet seip stiprus vyras auga thumbup.gif
todel linkiu kad ir tau butu viskas gerai nestuke.gif
Atsakyti