Įkraunama...
Įkraunama...

Cukrinis diabetas ir nėštumas

gimdziau pati, bet man nuleido vandenis ir leido skatinamuosius. nors visi gimdymo takai jau buvo pasiruose gimdymui ir kaklelis atsidarinejo. mano mergyte su charakteriu, tai tikriausiai lauke, kol ja paskatins uzgimti smile.gif
del ins.pompos, tai pilnai pritariu, kad ji prailgina gyvenimas, nes as pati ja turejau ir pries nestuma ir dabar turiu, tai su ja daug paprasciau reguliuoti cukrus. nors ne visiems ji patinka. aisku, kainuoja, bet geriau jau dabar moketi uz pompos detales, nei veliau uz vaistus, kuriu reiks iskilus kokioms nors komplikacijoms.
sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egle_83 @ 2007 03 22, 18:42)
protophane naudojau anksciau (dabar levemir), turiu nemazai likus, tai jei ka - sakyk smile.gif novorapido turiu prisitaupiusi smile.gif  mirksiukas.gif 
o jetau kokios dideles dozes... nemanau, kad jos tiek stipriai isdideja.  ir dar kai pagalvoji, kiek bereikalingu sunkumu (pvz., skolintis, ieskotis insulino) sukelia gydytojai vietoj to, kad padet zmogui...

Ačiū už gerą širdį smile.gif Ryt važiuoju į ligoninę, o kada nors vėliau gal susitiksim - aš irgi vilnietė. Būtų smagu pasikalbėti. Pranešiu visas naujienas, kai grįšiu.
Atsakyti
as irgi labai noreciau susitikti, nes kazkaip neturiu nei draugu, nei pazistamu su tokia beda.
sekmes ligonineje, butinai informuok kaip ten kas!
Atsakyti
Labai dziaugiuosi, kad atsirado ir daugiau merginu, serganciu diabetu ir tampanciu ar ketinanciu tapti mamytemis. Vilnietems merginoms tik tiek galiu pasakyti, kad jus taip pat galite prashytis i Kauno klinikas, jei jusu netenkina paslaugos Vilniuje. Savo sunelio pati nepagimdziau, nes jis svere virs 4 kg, mano takai nebuvo pasiruose, kaklelis neatsiveres. Tai dare cezari. Ir nieko ten baisaus po operacijos nera, tik buvo labai liudna, kad negalejau maziuko beveik para laiko matyti. Gerai, kad tetis su juo buvo visa ta diena, kai gime. O kita diena jau ir mane pacia nuveze vyras, o paskui ir pati po truputi nueidavau i intensyvios terapijos palatas, kur maziukas buvo. Operacija dare pirmadieni, o penktadieni zuikuti jau atidave man i palata. Tai viskas buvo puiku. Nei taip baisiai skauda, ir pasirupinti galejau ir zuikuciu, ir savimi. Nors Dievui dekojau uz tai, kad turiu stiprias rankas smile.gif. Nestumo metu cukru matuodavau apie 6 kartus per diena vidutinskai - pries valgi ir 2 h po valgio. Glikuotas buvo apie 5.9. Tik dabar kazkokia naujiena isgirdau, kad nestumo metu tik trumpo veikimo insulina palieka g.gif . Na, man tai tikrai taip nebuvo - leidausi tada dar protophana ir novorapida. Ir gydytojai nei Klaipedoje, nei Kaune nesake, kad reikia nutraukti protophano naudojima. Siuo metu naudoju Levemira ir esu juo labai patenkinta. Cukriukai geresni patapo. Mergaites sekmes visoms 4u.gif . Dziugu labai, kad laikas nuo laiko galime pasikalbeti su tokiomis pat wub.gif
Atsakyti
sveikutes, kovo 27d. pagimdziau puikią dukrytę, vidury nakties prasidėjo sąrėmiai. Svėrė nemažai, 5 kg, ūgis 60 cm. Iš pradžių gydytojai gąsdino, kad mano diabeto dėka vaikas toks išaugo, kad dabar čia visokių komplikacijų bus. Bet diena po dienos viskas šviesėjo, ir galų gale girdėjau tik pagyras savo mažosios dičkės adresu. Paleido negreitai, nes prasidejo naujagimių gelta, bet pagaliau jau antra diena mes namuose. Parasysiu kada daugiau, dabar ji miega man ant krūtinės, sunku rasyti:)
Atsakyti
Sveikinu saulyte7! Mano suneliui jau 6 men. siandien smile.gif)) Insulino pompa pries nestuma pakabinau, cukrai buvo labai geri pries pastojant. Pastojus, kaip ir daugumai pradejo sokineti, paskui susitvarke, o nuo 20 sav. insulino poreikis padvigubejo. Leisdavau arklio dozes, kol pagaliau susitvarkiau. Dare Cezari, nes bernuzelio svori echoskopu nustate apie 4 kg, o as labai smulkaus sudejimo, be to pirma dukra cezariu tik isgimdziau, nors 3.5 svere tik. Tik pradejo pienas gamintis, cukrai pradejo taip krist, kad valgiau ir valgiau. Ir dabar jau puse metu maitinu, valgau kaip arklys, o insulino dozes 2-3 vv daugiausia. Per para gal 15 vv susidaro... Taigi, pieno fabrikelis tikrai daug energijos sunaudoja biggrin.gif Visoms sekmes, iki!
Atsakyti
Didziausi sveikinimai saulyte7 4u.gif 4u.gif 4u.gif

man irgi nestumo metu daug insulimo reikejo, o dabar tai sunku suprast net kiek leistis, nes tikrai poreikiai mazi. reikia dar maziau, negu pries nestuma. ryt gal varysiu pas savo gydytoja, tai viska issiklausinesiu.
seėkmes visoms smile.gif
Atsakyti
Saulyte7, labai dziaugiuosi, kad jums su dukryte viskas gerai, saunuoles abi wub.gif . Aukit sveikos ir stiprios 4u.gif
Atsakyti
saulyte7, sveikinu smile.gif stiprybes ir sveikatos abiems smile.gif
Atsakyti
jungiuosi as irgi prie jusu...
mums liepe pasidaryti gliukozes tyrima, nes vyro mociute serga diabetu ir gali but kad persiduos liga maziukui...
Atsakyti
Jei mociute serga II tipo diabetu, maziukui nieks negresia. Pas mus daznas pediatras net nesupranta apie ka sneka...Bet jei mociute nuo jaunystes ar vaikystes serga I tipo diabetu, tada rizika yra, taciau jei seimoje serganciu daugiau nera, procentas kad vaikas susirgs labai menkas. Bet kokiu atveju visada neprosal cukriuka patikrint, na o jei paveldimumas vis del to yra, atsiradus simptomams (labai stiprus troskulys, svorio praradimas, nuovargis ir t.t) visada ji patikrint. Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Liolik123 @ 2007 04 22, 09:51)
Jei mociute serga II tipo diabetu, maziukui nieks negresia. Pas mus daznas pediatras net nesupranta apie ka sneka...Bet jei mociute nuo jaunystes ar vaikystes serga I tipo diabetu, tada rizika yra, taciau jei seimoje serganciu daugiau nera, procentas kad vaikas susirgs labai menkas. Bet kokiu atveju visada neprosal cukriuka patikrint, na o jei paveldimumas vis del to yra, atsiradus simptomams (labai stiprus troskulys, svorio praradimas, nuovargis ir t.t) visada ji patikrint. Sekmes!


labai aciu uz paaiskinima... istiesu nezinau kurio ten tipo diabetu serga, nes nebendrauja anukai su ta mociute... (ten atskira istorija), tai nelabai ir zino ka man pasakyt koks ten pas ja tas lygis. Kiek zinau ne nuo jaunystes serga... senatvine cia kazkokia turbut...
na seip mane tai troskina... net nezinau ar cia labai ar nelabai g.gif
na nuvaziuosiu ryt ir pasidarysiu ta tyrimuka, ir bus viskas aisku smile.gif
Atsakyti