Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai gydymo metodai

QUOTE (ricija @ 2004 06 10, 22:15)
zinau kad ne i tema, bet kiekvienoj temoj minite ta folikula. ir is kur jus zinote koks jis dydzio (as cia visai neismananti, net geda bet kieno daugiau paklausi ir is kur suzinosi)

Taigi kai nueini pas gydytoja,jis vaginaliniu echoskopu susiranda kiauside,ja ismatuoja,o po to ir dominuojanti folikula(aisku jei jis buna).Pas mane deja nebuna sad.gif .
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 06 03, 19:04)
Tai kuris geriau veikia raudonas ar baltas, a wink.gif ?

As manau,kad geriau tinka raudonas thumbup.gif
Raudonas vynas ir sokoladas,didina nora myletis,tai kuo dazniau mylesimes,tuo daugiau sansu ivykti stebukleliui,cia kaip su tuo loterijos bilietu,nezaisi-nelaimesi
Atsakyti
As Turkijoje susiradau diideli fikusa - pridejau prie jo delnus ir paprasiau, kad duotu man savo gyvybiniu vaisingumo jegu. Taip ramiai pastovejau su juo... Patyrinejau jo kamiena - jame buvo dvi rieves kaip man pasirode - gimdos formos. Nusprendziau, kad taip jis dave man atsakyma smile.gif

Pabandykite ir jus kai turesite galimybe
Atsakyti
Oi as tai fikusa namo parsitysiau laugh.gif
Ziema parnesiau su dviem lapais, o dabar jau sesi clap.gif
Atsakyti
Cia mamos, as gal ir ne itema, bet prasau pagalbos. KAzkuriame skyrely maciau kalba ejo apie netradicini gydyma ar suviliojima... vyro rolleyes.gif , sorry, ir ten viena is mamyciu paminejo kazkoki kvapa, kuris is koto vyra vercia. Ten buvo ir pavadinimas parasytas ir tinklapis duotas, bet as pamirshau to kvapo pavadinima. Tik prisimenu kad jis rusu gamybos ir yra tiek vyrui tiek moterai parduodami.
Help! , parasykit man ta pavadinima. Busiu labai dekinga
Senmerge-viliotoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 06 14, 19:53)
Oi as tai fikusa namo parsitysiau laugh.gif
Ziema parnesiau su dviem lapais, o dabar jau sesi clap.gif

nu va, o man girtadienio proga vos fikuso nepadovanojo... tokio mandro, gražaus g.gif gal reikia nusipirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (dainele @ 2004 06 15, 18:38)
sorry, ir ten viena is mamyciu paminejo kazkoki kvapa, kuris is koto vyra vercia. Ten buvo ir pavadinimas parasytas ir tinklapis duotas, bet as pamirshau to kvapo pavadinima. Tik prisimenu kad jis rusu gamybos ir yra tiek vyrui tiek moterai parduodami.

Nu kazka viena akim maciau Natalija miegamajame reklamavo laugh.gif
Atsakyti
"Сегодня доктор порекомендовала народный, но проверенный способ улучшения спермогенеза и подвижности спермиков.
1 столовую ложку тертой моркови (ХОРОШЕЙ моркови) залить 150 мл прокипяченого горячего, но не кипящего молока. Настаивать 40 минут. Пить перед сном. Пить две недели, неделя-две перерыв."
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 07 20, 08:06)
"Сегодня доктор порекомендовала народный, но проверенный способ улучшения спермогенеза и подвижности спермиков.
1 столовую ложку тертой моркови (ХОРОШЕЙ моркови) залить 150 мл прокипяченого горячего, но не кипящего молока. Настаивать 40 минут. Пить перед сном. Пить две недели, неделя-две перерыв."

Cia rimtai ar cia bajeris? g.gif
Atsakyti
gal merginos žinot, kur Vilniuj natūralaus medaus gauti, bo giminių kaime kaip ir neturiu unsure.gif

tepsiu imunitetą cool.gif
Atsakyti
mano vyrui nuo pieno vidurius suka, tai bijau, kad [pasinaudojusi tuo metodu nelabai ka ispesciau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 09 08, 09:46)
mano vyrui nuo pieno vidurius suka, tai bijau, kad [pasinaudojusi tuo metodu nelabai ka ispesciau laugh.gif

o ką g.gif

nemiegotumėt abu per naktį thumbup.gif o tarp tualetinių pertraukų ... rolleyes.gif
Atsakyti