Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

skani uzkandele

Tai va mamytes, turiu toki maza receptuka kaip greitai paruosti kokia uzkandele, pavyzdziui draugems ateinancioms trumpam i svecius rolleyes.gif
Gal ka sudomins, bet tikrai verta nors paragauti...
Yra pirkti tokia duona "Lavasas". Maximos'e ju tikrai nerasit, cia buna tik Iki arba Rimi. Na bent as kitur nepastebejau. Ta duona yra sulankstyta, tai ja reikia "sukarpyti " pagal sulankstymus. Na ir prideti visko ko sirdele geidzia smile.gif
Bet man asmeniskai skaniausia taip:
kepta vistienos krutinele
paprikos
pomidorai
salotu lapai
Heinz ketcupas
hellman's majonezas
Ant tos duonytes uztepti ketcupo, majonezo, uzdeti salotos lapu, smulkiai supjaustytu papriku, pomidoru bei vistiena. Viska suvyniot. Ir skanaus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Tikiuosi, kad bandys daryti, aiskiai parasiau.

Atsakyti
Butu labai idomu pabandyti, bet ... cia viena pazistama vilniete norejo mane nustebinti lavasu-atsiveze visus reikalingus ingredientus jo darymui, isskyrus pati lavasa, o paskui isisodino mane i masina ir liepe rodyti visas didesnes Siauliu parduotuves, kur butu galima rasti ji nusipirkti ... ir ka jus manote-nei Iki, nei Rimi, Norfoj XXL nieko tokio neradome (as ir buvau tikra, kad niekur neteko tokio dalyko matyti) .... va ir likom be lavaso sad.gif

Gal kas is siaulieciu zino kokia paslaptinga vieta, kur ju butu galima rasti? Taip ir liko jis man dabar "terra incognita": .. wink.gif Panasu, kad tik didziuju miestu parduotuves turi sita produkta-o gal netgi tik Vilnius? Apsvieskit rolleyes.gif
Atsakyti
Aš lavašą labai dažnai perku, man skanu...O svečiams jei netyčia užeina, labai gera užkanda prie vyno... thumbup.gif O vidu dažniausiai dedu lašišą su žalumynais, arba kokia nors vytintą mėsytę..irgi labai skanu..Šiaip deti galima ką turi šaldytuve, kad ir sūrio kokio, galima patepti majonezu thumbup.gif
--Resize_Images_Alt_Text--

Atsakyti
Tikrai Elena jis skanu su bet kuo wink.gif Bet man tas skaniausias....
Ech kaip dabar noreciau, bet neturiu lavaso g.gif
Atsakyti
thumbup.gif kurioi vietoi rasti to lavaso parduotuve didele,o as rimi mazai lankausi
Atsakyti
Man pats skaniausias lavashas yra IKI. Duonos skyriuje wink.gif
Atsakyti
Ji galima atrasti duonos skyriuje. Dazniausiai buna prie visokiu barankyciu arba prie sakociu, na kaip kur. skanaus wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1085483539[/mergetime]
Iki ar Rimi parduotuvese, jie visur vienodi, nes tas pats gamintojas rolleyes.gif
Tik ziurekit datas, daznai buna ir senesniu, o tada jau nieko nesusuksit biggrin.gif
Atsakyti
Tai kad is Rimio jie kazkokie apvalus ir ne tokie sviezi, IKI perku kvadratinius (nu cia aisku matosi ispakavus), bet to, IKI jie zymiai didesni. rolleyes.gif
Atsakyti
Aš irgi perku lavašą IKI parduotuvese...
Lune teisingai sako, kad reikia ziuret data, nupirkau vieną kartą o jis su pelesio dėmelemis blink.gif Kadangi jis susuktas i plėvele tai ilgai laikyti negalima..
Lune, tikrai pabandysiu tavo receptuką, ačiū thumbup.gif
Atsakyti
Malina, tie apvalus turbut ne lavasai, o tortilijos wink.gif Nes kiek zinau visi lavasai kvadratiniai ir bent Lietuvoj vienodi. Na bet ne tame esme, svarbiausia kad butu SKANU tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
As pica ant jo kepu super smile.gif Dabar jauciu eisiu vel iskepsiu niam niam .
Atsakyti
QUOTE (Lune @ 2004 05 25, 17:40)
Malina, tie apvalus turbut ne lavasai, o tortilijos wink.gif Nes kiek zinau visi lavasai kvadratiniai ir bent Lietuvoj vienodi. Na bet ne tame esme, svarbiausia kad butu SKANU tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

As zinau tortilijas, bet kiek atsimenu esu pirkusi tikrai apvalu lavasha rolleyes.gif Ir nelabai tada jis patiko. Nu as gal taip pasakiau "apvalus", ten tas apvalumas irgi tik islankscius matesi, o ne iskart supakavime, kaip tortilijos. Nu bet zodziu, svarbu, kad skanu wink.gif laugh.gif Vat vakar irgi pirkausi ta skanuji kvadratini. Tik ju galiojimas trumpas, nes jiegreit genda doh.gif
Atsakyti