Įkraunama...
Įkraunama...

Nica

QUOTE(mot99 @ 2008 09 10, 13:03)
Nezinau del BB, bet apartamentu nuoma draugai bande, tai liko labai patenkinti. O as irgi ziurinejau, tai pasiulymu begales, o kainos geresnes nei viesbuciuose.

O koks apartamentų kainų lygis? Ar juos rezervuojant prašo avansą mokėti? Gal turi internetinių nuorodų?
Apie Nicą man patinka šis puslapis, gal kam parvers www.niceres.com Rašo, kad 2* apartamentai 40-50Eur, 3*-70Eur. Tik kaip atrodo 2 ar 3* apartaentai aš neįsivaizduoju, o nuotraukos tai gražios mastau.gif
Atsakyti
Ką reiškia prancūziškai "Service en chambre"? bigsmile.gif Taip prie apartamentų apibūdinimo radau... Čia gal kokie pusryčiai patiekiami? mastau.gif
ir dar "Séjours du Sud" service g.gif

O koks yra apgyvendinimo tipas self-catering residence? Žiūrėjau, bet kad nuo viešbučių man čia niekuo nesiskiria...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smulkmena: 10 rugsėjo 2008 - 14:08
Self-catering tai suprasčiau kaip kad pats turėsi kur pasigaminti maistą.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonka @ 2008 09 10, 12:32)
O kuriuose puslapiuose jūs žiūrinėjat?  ax.gif



na pagrinde rinkausi ir uzsisakiau is situ http://www.avignon-e...of-provence.htm. Nors perziurejau daugybe ir kitu, bet ju adresu neissaugojau.

avansa reikia sumoketi - apie 20 %. Tik brangiai pats pavedimas kainuoja ( apie 90 Lt). Su viesbuciais sioje vietoje paprasciau - moki kreditine. Bet uz tai turi virtuve, kurioje galima valgyt pasidaryti kartais ( o tas zymiai sutaupo) ir siaip jautiesi toks truputi "vietinis". Uz dvieju miegamuju apartamentus 211 dienu sumokejom apie 700 EUR.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mot99: 11 rugsėjo 2008 - 10:58
QUOTE(Smulkmena @ 2008 09 03, 22:04)
Jei negaila, pasidalink info apie viešbučius  tongue.gif
Aš ir pati dar prie kompo sėdėsiu, reikia ne tik viešbučio, bet ir maršrutą apsigalvoti, kad tas kelias dienas įdomiai praleisti.
Kažkur skaičiau, kad iš Nicos į Monaką su traukiniu apie 20min ir 3Eur suaugusiam kainuoja... Tai ir auto nuomotis neverta... Dar norim Antibes ir Kanus aplankyt...  cool.gif


mes grizome is Nicos pries savaite... ax.gif tikrai labai grazus miestas wub.gif mielai grizciau dar ten ir ne viena karta wub.gif

mes nuomavomes viezbutuka 2 zvaidzduciu paciame centre. iki traukiniu stotiers 10 min tiek ir iki centrines aikstes ir iki juros. iki senamiescio kokios 15-20 min...

kaina paros gavos apie 70 eur. minusas tas, kad jie neturejo savo stovejimo aiksteles, teko pavarkti su parkavimu ir dar sumoketi 20 eur uz para, nes parkingas Nicoje tikrai labai brangus. Pusryciai ten kainuoja 6 eur, bet tikrai ju nerekomenduociau imti...

siaip labai nedidukas ramus viezbutukas, bet prabangos jame tikrai nera.

tikrai siulyciau automobili palikti nicoje ir visur vaziuoti traukinuku. tai begalo patogu ir tikrai ne brangu thumbup.gif iki Monako 2,5 eur iki Kanu 6 eur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ofke @ 2008 09 11, 14:04)
mes nuomavomes viezbutuka 2 zvaidzduciu paciame centre. iki traukiniu stotiers 10 min tiek ir iki centrines aikstes ir iki juros. iki senamiescio kokios 15-20 min...

Kur, tavo nuomone, patogiau, jaukiau smile.gif gyventi-centre ar senamiesty? Iš kur galima viską ranka pasiekti?
Ar traukinukas į Monaką kursuoja dažnai? Kiek nuo centro iki traukinių stoties pėsčiomis? Ar traukiniu patogu vykti ir į Kanus, Antibes ar jie ten neveža? g.gif

Ačiū! mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Nonka @ 2008 09 10, 16:46)
Self-catering tai suprasčiau kaip kad pats turėsi kur pasigaminti maistą..  ax.gif


Aš labai suabejojau, nes uždavus tokį apgyvendinimo tipą, išmeta viešbučius, juk viešbuty nesigaminsi maisto pats... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2008 09 12, 10:00)

Papildyta:
Aš labai suabejojau, nes uždavus tokį apgyvendinimo tipą, išmeta viešbučius, juk viešbuty nesigaminsi maisto pats...  g.gif



Kai kuriuose viesbuciuose yra "studio", tai kartu buna mini virtuvele - galima laisvai gaminti maista.
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2008 09 12, 07:00)
Kur, tavo nuomone, patogiau, jaukiau  smile.gif  gyventi-centre ar senamiesty? Iš kur galima viską ranka pasiekti?
Ar traukinukas į Monaką kursuoja dažnai? Kiek nuo centro iki traukinių stoties pėsčiomis? Ar traukiniu patogu vykti ir į Kanus, Antibes ar jie ten neveža?  g.gif

Ačiū!  mirksiukas.gif

Papildyta:
Aš labai suabejojau, nes uždavus tokį apgyvendinimo tipą, išmeta viešbučius, juk viešbuty nesigaminsi maisto pats...  g.gif



Self-catering tikrai yra su virtuvele, ne veltui toks pavadinimas.
O as norejau paklausti buvusiu Nicoje apie restoranus ir kavines, kokias galetu rekomenduoti?
Atsakyti
Tiems, kas iš Nicos norite aplankyti Monaką, paskaitykit vakar dienos Verslo Žinių priedą "De Luxe" -straipsnis su nuotraukomis apie lankytinas Monako vietas - nuo Monte Kalro kazino iki egzotiško kaktusų sodo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smulkmena: 12 rugsėjo 2008 - 09:12
Čia kažką girdėjau, bet nesupratau- iš Nicos įmanoma pasiekti nelabai sudėtingai Santorini? ax.gif
Atsakyti
Ar verta Nicoje nuomotis automobilį, norint nuvykti į Monaką, Kanus ir Antibes? Ar į visus veža traukiniai? Gal žinot kokį linką su tvarkaraščiais? g.gif
Atsakyti
Taigi, grįžo mano klientai iš Nicos regiono, buvo apsistoję Antibes regione. Sakė, geresnis nei NIca, geresni paplūdymiai. Geriausiai važinėti traukiniais, nes sunku su parkavimu. Brangiausiai mokėjo iki monao - gal 23 EU. Tokios tad žinios
Atsakyti