Įkraunama...
Įkraunama...

29-ieji onko namučiai

Sveikutės 4u.gif

Ačiū, Rasų lanka, už naujus namučius 4u.gif

Violeta*, daug daug sveikatos ir stiprybės 4u.gif


Šian baigiau 2kursą yess.gif Jaučiuosi neblogai, na truputį wacko.gif juk ne vandenį ir lašino, lovytėj gulinėju rolleyes.gif Bet visumoj galvojau bus sunkiau, tikiuosi ateity irgi savijauta bus tokia, nors trečiam kursuj prijungs dar vienus piktesnius vaistukus unsure.gif( daba lašina Cisplatiną, Etoposidą ir Doksorubuciną).
Skaitinėjau jūsų temukę, tik parašyt nebeturiu jėgų, nugara neleidžia. Paskaudeno man ją jau nuo metų pradžios po operacijų, bet kažko vis sustiprėja lašinimų metu. Ir vieta ties inkstais. Tai tikiuosi čia chemija naikina iš inkstų negeras ląsteles bigsmile.gif Antradienį pasiuntė į skausmo kabinetą, tai žiūrėsiu ką ten pasakys g.gif Pirmadienį kraujuką patikrins.

Mergaitės sakykit kuo pačios ar savo artimuosius stiprinat? Maniškė chemoterapiautė uždraudė visų kursų metu vartoti žolinius preparatus, sakė galėsiu tik po visų kursų, nes tipo slopina chemiją. Tiesa? g.gif Ji man pasiūlė Triovitą ir Alkymer- nepaklausiau ar daba juos galima vartot blush2.gif
Aš po pirmo kurso gavau iš Adelės Karaliūnaitės tokių vaistukų stiprint imunitetui, tepalą venoms po chemijos, ir būtent pagal mano dgn pagamino tokį mišinuką. Tai kol ilsėjausi prieš antrą kursą valgiau. O ką db daryti? unsure.gif Man tas mišinukas labai krajuką pastiprino, HB nuo 118 iki 129 pakilo per dvi sav bigsmile.gif

Tiesa nors gyd neleido pas žolininkus tai vistiek buvau pas Ruolią, jis ir mane pradės stiprint tik po visų kursų irgi tipo chemijos metu jokiu būdu žolių vartoti negalima g.gif Parašė Traumeel ir Reneel - sustiprinti visų gleivinių fiziką ir priešuždegiminius veiksnius, nemenkinant chemijos.

Kokia jūsų nuomonė? 4u.gif (Artimieji tai ten visokių visokių stebuklingų preparatų tik ieško, visi tik siūlo, bet visi nelegalūs lotuliukas.gif )

Gal kas girdėjot apie tokį- http://www.flu-defen...;category_id=46 g.gif

Labos nakties ir ramaus miegučio 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės

buvau trumpam įsisukus į Jūsų skyrelį ir jau palieku... Tėčio jau neturiu..
Ačiū visoms palaikiusioms, patarusioms. Ačiū labai labai.


Atsakyti
QUOTE(Žilvinė @ 2010 09 11, 09:32)
Sveikutės

buvau trumpam įsisukus į Jūsų skyrelį ir jau palieku... Tėčio jau neturiu..
Ačiū visoms palaikiusioms, patarusioms. Ačiū labai labai.


Uzuojauta..

sveikos. Skaitau kiekviena diena jus, bet vis dar nedristu normaliai atsakineti i visu klausimus... kiekviena karta paskaicius nekokias naujienas, pergyvenu viska naujai..
Jus saunuoles! Jus stiprios! Taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
Gabriela, tai gal ir vartokit tik tai ka onkologai leido, triovita tikrai galima vartoti chemoterapijos metu. Mes dar bandem Wobe-mugos, labai brangus ir ilgai vartoti reikia.
Zilvine-uzuojauta
Atsakyti
*Gabriella*, gydymo metu onkologai draudžia vartoti visokius papildus, žoles, ir t. t. Tą sakė ir tavoji, ir mano onkologė. Taigi, klausyk mirksiukas.gif . Po gydymo galėsi. Gydymo metu aš vartojau triovitą, po gydymo važiavau ne kartą pas J. Ruolią, dar gėriau metus laiko Wobe - mugos. Viską derinausi su onkologe, jokios saviveiklos.
Atsakyti
Gabriela,man chemijos metu gyditoja dar selena leido gerti ,o visokiunbelegaliu firmeliu vaistu grieztai atsisakyk,nes tai tik bandymas pasipelnyti is zmogaus nelaimes.Musu miestelyje vos tik pasklido zinia ,kad sergu,tai nespejo durys darinetis nuo tokio "gero" siulanciu prekiautoju.

Zilvine ,toks jau musu tas gyvenimas,apkabinu....
Atsakyti
Sveikutės, Mergaitės 4u.gif hi.gif

Štai ir aš grįžau iš ligoninės. Mamytė guli vis dar nuo chemijos sulašinimo (jau 6-ą dieną) , Kas dieną gauna po dvi "pūslikes" Ringerio ir gliukozės su kai kuriais vaistukais. Gydytoja norėjo palaikyti iki pirmadienio. Žiūrės, koks kraujukas, nes dar priklausytų mažoji chemijos dalis pirmadieniui... Jei ne, tai jau važiuosim namučio. Po šios chemijos vis tik praplovė organizmą - jokių pilvelio sutrikimų ir širdelės pykinimų nebuvo, kuom ir džiaugiamės. Tiesa silpna yra, bet , kaip Gabriella sako, ne vandenį lašina... smile.gif Krutame... wub.gif
Gulėjo su mamyte tokia optimistinė moteriškaitė, kuri prieš 8 metus gydėsi savo ligelę Rusijoje Kostromos onkologinių tyrimų institute (ten teko gyventi, nes vyras kariškis buvo). Labai liko šviesūs prisiminimai, nežiūrint, kad chemija buvo labai stipri ir net nebaigė visų 6-ių kursų, nes nebetoleravo organizmas. Tai tiek įdomybių pripasakojo... bigsmile.gif Pvz., kad palatos, kuriose lašindavo chemijas būdavo laaabai didelės, jose vienu metu gulėdavo po 8 ir daugiau moteris Ir , kol visoms lašėdavo vaistukai, gydytoja iš palatos 2-3 val. neišeidavo. Ji vaikščiodavo po palatą, pravesdavo paskaitėles, ragindavo moteris klausti jas dominančių klausimų, juos atsakydavo, stiprindavo morališkai ir t.t. Baimei ligoniukėms vietos tuo metu nelikdavo ir nuotaika visų būdavo gera, ir juokelių ir pasiguodimų būdavo, bet viskas vyko kažkaip šviesiai - su pozityvumo gaidelėmis. Chirurgo taip pat niekas nematydavo - taip , kad nebūdavo kam ir pinigiukų įduoti... tongue.gif Ir dar visokių dalykėlių pripasakojo... rolleyes.gif

***
*Gabriella* 4u.gif Mano mamytė per chemijas vartojo anksčiau Triovitą ir C vitaminą, taip pat vartojome Befunginą (beržo juodą grybą) . Gydytoja neprieštaravo. Ir dar vartojom J. Balvočiūtės specialiai mamytei sutaisytas žoleles kraujukui kelti ir jos ligelei. Dabar vartojame nors ir lašinomės žuvų taukus, C vitaminą tarpais ir dar tokias žoleles. Šiaip daugumoj onkologų nusiteikę prieš žoleles gydymo metu, bet... rolleyes.gif ... renkamės mes patys... rolleyes.gif
Sveikatytės tau ir stiprybės ,jėgelių atsiradimo.. . Neilgai truks tas laikas ir bus jau paskutinė chemija. Viskas bus gerai. mirksiukas.gif

Žilvinė heart.gif - užjaučiu... verysad.gif

***

Visoms gero vakariuko ir gero savaitgalio su sveikata ir geriausia nuotaika.... wub.gif
Atsakyti
Gal kas galit priminti, kurioje temoje buvo sarasiukas, kokios nuolaidos taikomos, turint grupe, su pazymejimu? Aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ypata: 11 rugsėjo 2010 - 19:07
Žilvine ,laikykis,mieloji,labai uzjauciu user posted image

rasu lanka ,kaip idomu ,apie tos moters pasakojima bigsmile.gif mamytei daug daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 11 rugsėjo 2010 - 23:08
QUOTE(*Gabriella* @ 2010 09 10, 22:09)
Sveikutės  4u.gif

Labos nakties ir ramaus miegučio 4u.gif

Laba.
Man chemoterapeute patare chemijos metu TIK vit.C ir zuvu taukus vartot.
Atsakyti
Gal kas geriat Lamivudine? Pas mane nuo vyro liko keletas pilnu pakuociu. Kadangi tai brangus vaistas, tai galiu kam reikia juos padovanot. Kreipkites :-)
Atsakyti
Sveikos, ... mes jau našlaičiai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 12 rugsėjo 2010 - 06:49