Įkraunama...
Įkraunama...

29-ieji onko namučiai

Violeta-uzuojauta....
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2010 09 12, 07:48)
Sveikos, ... mes jau našlaičiai...

Uzuojauta
Atsakyti
Ačiū visoms pareiškusioms užuojautą.
dabar stiprybės linkiu Violetai...
ech, tas gyvenimas....




QUOTE(Violeta* @ 2010 09 12, 06:48)
Sveikos, ... mes jau našlaičiai...

Atsakyti
Violeta heart.gif
Atsakyti
Violeta... uzuojauta...
Atsakyti
console.gif ZILVINE,uzuojauta ir tau Violeta taip pat.Bukit stiprios.Na as senei nerasiau,pas mane viskas neblogai.Dabar jau po visu chemiju ,buvau pas savo omkologa tai sake,kad metastazes plauciuose uzkalkejo,tai dabar kas tris men su gydytoju susitiksim tikiu kad niekada jos neatsinaujins.O visiems ligoniukams daug sveikateles ir po 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Violeta... verysad.gif Užuojauta.... Taip viskas greitai įvyko... Stiprybės Jūsų šeimai.

QUOTE(rita606 @ 2010 09 12, 17:14)
Na as senei nerasiau,pas mane viskas neblogai.Dabar jau po visu chemiju ,buvau pas savo omkologa tai sake,kad metastazes plauciuose uzkalkejo,tai dabar kas tris men su gydytoju susitiksim tikiu kad niekada jos neatsinaujins.O visiems ligoniukams daug sveikateles ir po  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kokia gera žinia. wub.gif Dabar tik reguliariai tikrinkis ir mylėk save. Sveikatėlės tau ir šviesos... wub.gif Būtinai užsuk bent jau retkarčiais pasigirti geromis žiniomis. Čia jų labai reikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 12 rugsėjo 2010 - 17:06
Žilvine ir Violeta,nuoširdi užuojauta verysad.gif
Stiprybės ir sveikatos Jums ir Jūsų šeimoms.Išbūsit,atsisveikinsit, o paskui ,paskui nežmoniškai skauda ir niekur tas atsivėrusios tuštumos ir neslūgstančio skausmo jausmas nedingsta.
Linkiu bandyti susitaikyti su tuo,kas įvyko ir jau neįmanoma pataisyti.Deja...
Atsakyti
Ačiū mergaitės, kurios man patarėt, be galo dėkinga jums wub.gif Klausysiu savo onkologės 4u.gif


Žilvinė ir Violeta* nuoširdi užuojauta verysad.gif
Atsakyti
Kiekvieną sekmadienį uždegu žvakelę, ne tik už savus, bet ir už visus...
Atsakyti
labas mergaites unsure.gif nesupykit kad isibrausiu pas jus,bet mano draugei chemija lasina,sia savaite bus antra,tik nesupratau jai kazkaip i stubura,ta prasme kazkas auga i stubura,cia neaisku ar is seniau ar dabar atsirado po isvarzos operacijos unsure.gif ***** kaip sunku kai taip nutinkakol kas smulkmenu nezinau bet kai grysiu i lietuva butinai parasysiu kaip jai sekesi.tiesa ji tik minejo kad paskyre tik dvi chemijas,o jei nesimatys pagerejimo tada sius i kauna,dabar siauliuose gydos
Atsakyti
Violeta ,kaip liudna verysad.gif uzjauciu user posted image
Atsakyti