Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir leistinas bei neleistinas maistas

Rytais isgeriu puoduka kavos su pienu:labai megstu juoda stipria kava, taciau dabar geriu su pienuku-ko gi nepadarysi del savo stebuklelio. biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi, grįžusi iš gimdymo namų mėgavausi kava ax.gif O su pirmu kankindavausi "dėl vaiko", negerdavau verysad.gif Išvada: tikrai galima, po porą puodelių per dieną, įtakos mažiui tikrai neturi 4u.gif Su antrąja aš ir kavinėse kavute mėgaujuosi, o ten kava - stipri, be to aš geriu tik esspresiukus blush2.gif ,o ji super stipri... O mažei niekaip neveikia biggrin.gif Tik paminėsiu, kad kavyte mėgaujuosi pirmoj dienos pusėj. Va.
Atsakyti
Aš irgi labai mėgdavau kavą. Išgerdavau po 3-4 puodelius per dieną. Pagimdžius irgi rytais išgerdavau puodelį, bet paskaičiau, kad kofeinas, kurio taip pat yra ir arbatoje, patenka į pieną, ir vaikelis gali būti neramus. Todėl pradėjau gerti kavą be kofeino (kuri yra skani, pvz. Jacobs night&ay) arba grūdų kavą. Taigi jau beveik pusę metų negeriu tikros kavos ir kai atpratau, visai nepasigendu ax.gif Kartą su svečiais išgėriau tokį mažą puodelį kavos ir taip negera buvo po to, širdis baladojosi doh.gif

Atsakyti
O aš kažkaip nerandu normalaus skonio bekofeininės kavos. Jacobso nepatiko schmoll.gif
Buvau nusipirkus iš sveriamų gurmans atrodo, tai irgi pobaisė doh.gif
Atsakyti
Manau, kad puodelis kavos tikrai nekenkia. Mano pirma dukra buvo labai nerami, antra - labai rami, o kava geriu vienodai - juoda ir be pieno po pora puodeliu per diena.
Atsakyti
blush2.gif Kava mano dizioji nuodeme. Juokiuosi kad visus zalingus iprocius pavyko mest: meciau rukyt, alkoholio pastaruoju metu ir retai, o va kavos mest nepavyko.

Kai tik gime lelyte gerdavau po puodeli kavos is pat ryto, o dabar jai jau 9 men. ir kadangi nepastebejau jokiu reakciju nuo mano isgertos kavos, tai kartais leidziu sau ir keleta puodeliu per diena ir ne tik is ryto ar pirmoj dienos pusej blush2.gif
Atsakyti
aš kai maitinau, apgaudinėjau save ir gerdavau be kofeino kavą rolleyes.gif . Arba su pienu, ko niekada nedarydavau, dabar ryte geriu tik su pienu, nes pripratau maitindama biggrin.gif
Atsakyti
Is pradziu visai negeriau. Bet kadangi labai megstu kava ax.gif negalejau susilaikyt blush2.gif ir kiekviena ryta pradedu puodeliu juodos kavos smile.gif
Atsakyti
girdejau kad kava mazina pieno gamyba,tad negeriu jos
Atsakyti
QUOTE(Elzyte @ 2006 01 30, 10:04)
girdejau kad kava mazina pieno gamyba,tad negeriu jos


man tai tikrai nemažina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzyte @ 2006 01 30, 12:04)
girdejau kad kava mazina pieno gamyba,tad negeriu jos


Dalis tiesos yra,nes juk kava šalina skysčius iš organizmo ax.gif ,o nuo skysčių gausos (nors ne tik) priklauso pieno kiekis rolleyes.gif ,vadinasi,reikėtų geriančioms kavą daugiau gerti ir kitokių skysčių (vandens,sulčių,arbatų....).Aš asmeniškai ,maitindama krūtimi(pirmą dukrytę maitinau 1,7 metų, antrą-dar ir dabar maitinu,nors jai jau 1,7 metų ),kavą gėriau ir geriu mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirmuosius mėnesius kankinausi,negėriau kavos.Mano labai žemas kraujo spaudimas,tai stipria kava susikeldavau.Neištvėriau ir pradėjau gerti kavą iš ryto.Mergaitė kaip buvo rami taip ir liko.Ir šiaip manau,kad keli puodeliai kavos nepakenks.
Atsakyti