Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir leistinas bei neleistinas maistas

Aš labai sėkmingai kavą gėriau ir nestuke.gif , ir dabar, kai matinu ax.gif Pienelio nepamažėjo schmoll.gif O jau galėtų bigsmile.gif Kai pradėjau dirbt, tai kavą vos ne kibirais geriu blush2.gif Mažius naktim miega thumbup.gif
Atsakyti
O man nestumo pabaigoj dingo noras gerti kava, net supykino no kvapo........iki siol negeriu........NU NENORIU
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2006 01 31, 14:12)
O man nestumo pabaigoj dingo noras gerti kava, net supykino no kvapo........iki siol negeriu........NU NENORIU

Oi, o man ryte viena mintis - KAVOS!!!
Bet as laaabai silpna geriu, kartais ir kelis kart per diena, o kad mano dukrytei ta kava neleistu miegot, visai nepastebejau..
O beje, juk zalia ar juoda arbata turi kur kas didesni tonizuojanti poveiki, bet jos gerti nedraudzia - bent jau as negirdejau... g.gif
Nes jei draustu, tai ka reiketu maitinanciom motinom gerti? blink.gif
Va, vaistazoliu visokiu arbateliu tai negalima.. schmoll.gif nes turi daug aktyviuju medziagu.
Atsakyti
o jūs negirdėjote, kad kofeinas ir nikotinas, atseit, kaupiasi vaikų organizme unsure.gif
Atsakyti
Niekada negeriau kavos. Taigi, ir po gimdymo nekilo didesniu problemu schmoll.gif Tiesa, kavos poreikis atsiranda tada, kai reikia"kelti" spaudima, nes daznai apturiu sita problema doh.gif Taid nekankinu saves ir isgeriu puodeli apystipres kavos ax.gif Tiesa, karta po panasaus pasikavinimo mazius neuzmigo iki 2 val. doh.gif
Atsakyti
Aš taip pat geriu kavą vieną puodelį ryte stiprios , o per pietus, jie sūnelis naktį blogai miegojo. Stengiuosi apsiriboti vienu puodeliu. 4u.gif
Atsakyti
As geriu kava nestipria,balinta su pienu.Stengiuosi iskart po maitinimo,kad iki kito maitinimo praeitu apie pora valandu.Zalios arbatos isvis negeriu,o juoda-silpna,nes dirbu arbatos parduotuvej,tai prisiskaicius visko apie tas veiklias medziagas ir kofeina. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inga* @ 2006 02 07, 16:34)
As geriu kava nestipria,balinta su pienu.Stengiuosi iskart po maitinimo,kad iki kito maitinimo praeitu apie pora valandu.Zalios arbatos isvis negeriu,o juoda-silpna,nes dirbu arbatos parduotuvej,tai prisiskaicius visko apie tas veiklias medziagas ir kofeina. ax.gif


O kodel zalios negeri? Nemegsti ar ka nors tokiozinai apie ja? g.gif As - zalios arbatos manijake, tai ir uzkibau uz tavo pasisakymo mirksiukas.gif
Atsakyti
Kavos negeriu, nesinori kol kas, o va žalią arbatą tai labai mėgstu ir geriu smile.gif DAUG... blush2.gif dabar vat skaitau... negi negalima? blink.gif
Atsakyti
is pradziu prma menesi ir as negeriau, prigasdino medikai, kad negalima nei kavos, nei kakavos, nei sokolado ir is viso nieko, ko sudetyje yra kofejino, bet kai pasikonsultavau su drauge kuri jau antra vaikeli augina, pradejau gerti, nes labai sunkus rytas be kavos...

g.gif atsakykit pasau kaip cia su arbata, labai ir mane suintrigavo??? isgeriu tikrai daug tiek zalios, tiek juodos arbatos, negi zaloju savo maziuka???
Atsakyti
QUOTE(rutaga @ 2006 02 16, 06:07)
is pradziu prma menesi ir as negeriau, prigasdino medikai, kad negalima nei kavos, nei kakavos, nei sokolado ir is viso nieko, ko sudetyje yra kofejino, bet kai pasikonsultavau su drauge kuri jau antra vaikeli augina, pradejau gerti, nes labai sunkus rytas be kavos...

  g.gif atsakykit pasau kaip cia su arbata, labai ir mane suintrigavo??? isgeriu tikrai daug tiek zalios, tiek juodos arbatos, negi zaloju savo maziuka???




anot doc. Vingro, natūralią kavą ir arbatžolių arbatą gerti galima, tačiau saikingai. 4u.gif Tas "saikingai" labai slidus žodis doh.gif
Žalioji arbata, nepaisant energizuojančio veikimu, turi ir gerų savybių- tai puikus natūralus antioksidantas.
Atsakyti
Aš geriu po 2 puodelius juodos kavos per dieną. Stengiuosi gerti pamaitinus savo mažytę smile.gif.
Atsakyti