Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

QUOTE(laumike74 @ 2011 02 11, 11:33)
Bet kokiu atveju R.k visas priima, apziuri, jei reikia pagulo tyrimams, jei ne - nuramina ir isleidzia namo. Taip kad drasiai eikit konsultuotis, tik neatsimenu, nuo kokios sav. nebereikia siuntimo


ir be siuntimo priims apžiūrai, juo labiau kad pas tą mamytę jau nėštumo pabaiga. Pati važinėdavau ir nė karto nieks neburbėjo.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2011 02 11, 13:58)
ir be siuntimo priims apžiūrai, juo labiau kad pas tą mamytę jau nėštumo pabaiga. Pati važinėdavau ir nė karto nieks neburbėjo.


Tikrai pritariu. Gulejau pries gala ten ligonineje ir maciau, kaip rupinamasi nesciosiomis. Man atrode, kad mane be reikalo gulde, bet jie norejo isitikinti, kad viskas gerai ir buvo teisus...
Atsakyti
Dekui, mergaites, kad atsaket 4u.gif
Pries pora sav. gulejau pas juos pora dienu, viskas ten ciki :supe
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Įsijungiu ir aš į jūsų gretas smile.gif
Pasiskaitinėjau šitą skyrelį, užsirašiau į tą nėščiųjų mokyklėlę ir eisiu apsižiūrėti į RK, nes labai jau draugės ir pažįstamos, kurios gimdė giria, o ir forume atsiliepimų kur kas daugiau gerų nei blogų thumbup.gif
Pirmą vaikelį gimdžiau VGN, tai prižadėjau sau, kad ten daugiau negrįšiu... schmoll.gif Kaip sako, atsidūriau ne tuo metu ne toje vietoje verysad.gif
Tikiuosi šį kartą viskas bus geriau ax.gif

Gal yra gimdančių panašiu metu? Mano terminas Balandžio 3d.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
as taip pat ruosiuosi gimdyti RK. Tai mano pirmas gimdymas. Su jokiu gydytoju is anksto nesitarsiu, koks paklius, toks bus. Noriu jusu paklausti tokio subtilaus klausimo - ar jus duodate i kisene pries gimdyma? , ar tik po visko atsidekojate tortu, sampanu ir pan. Nei as nei mano vyras neasam linke per daug kaisioti i kisene, bet musu tevai, tai nesupranta kaip galima gimdyti nedavus i kisene, tuo labiau, kad tai pirmas gimdymas. Labai jusu prasau, parasykite kaip jus elgiates, arba gal girdejote is kitu, kurios gimde RK, kokia ten tvarka ir mazdaug apie kokias sumas eina kalba. Jei kuriai nepatogu cia rasyti, tai parasykit i AZ. Labai laukiu, aciu.
Atsakyti
QUOTE(zivilema @ 2011 02 16, 10:47)
Sveikos mamytes,
as taip pat ruosiuosi gimdyti RK. Tai mano pirmas gimdymas. Su jokiu gydytoju is anksto nesitarsiu, koks paklius, toks bus. Noriu jusu paklausti tokio subtilaus klausimo - ar jus duodate i kisene pries gimdyma? , ar tik po visko atsidekojate tortu, sampanu ir pan. Nei as nei mano vyras neasam linke per daug kaisioti i kisene, bet musu tevai, tai nesupranta kaip galima gimdyti nedavus i kisene, tuo labiau, kad tai pirmas gimdymas. Labai jusu prasau, parasykite kaip jus elgiates, arba gal girdejote is kitu, kurios gimde RK, kokia ten tvarka ir mazdaug apie kokias sumas eina kalba. Jei kuriai nepatogu cia rasyti, tai parasykit i AZ. Labai laukiu, aciu.



RK dirba super geri gyd. Abu vaikai gime ten. Ir niekam nieko nedavem. Tik isvaziuojant tortus gavo ir viskas. Nemanau, kad kaz kas pasikeis, jei sumokesi pinigu. O gyd. dirba darba ir be to. Paskaityk komentaru daugiau, pamatysi..
O pinigelius pataupyk, vaikui daug visko reiks. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 16 vasario 2011 - 12:13
QUOTE(Amelita @ 2011 02 16, 13:12)
RK dirba super geri gyd. Abu vaikai gime ten. Ir niekam nieko nedavem. Tik isvaziuojant tortus gavo ir viskas. Nemanau, kad kaz kas pasikeis, jei sumokesi pinigu. O gyd. dirba darba ir be to. Paskaityk komentaru daugiau, pamatysi..
O pinigelius pataupyk, vaikui daug visko reiks.  4u.gif


PRITARIU. kazkaip kad nebuvo ir kam ten duoti - vis keiciasi personalas, dirba komanda. man irgi taip buvo su anyta - nesuprato, kaip galima nemoketi.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2011 02 16, 12:12)
RK dirba super geri gyd. Abu vaikai gime ten. Ir niekam nieko nedavem. Tik isvaziuojant tortus gavo ir viskas. Nemanau, kad kaz kas pasikeis, jei sumokesi pinigu. O gyd. dirba darba ir be to. Paskaityk komentaru daugiau, pamatysi..
O pinigelius pataupyk, vaikui daug visko reiks.  4u.gif

drinks_cheers.gif Tikrai nereikia mokėti juolab jūs net nesitariate su gydytoju tai apie jokius mokėjimus net kalba negali būti.....Galiausiai gimdyti turėsite pati,gydytojai tik padės bet visas darbas bus pačiai mirksiukas.gif Todel manau ir vaikeli reikes aprūpinti...o jei jau labai norite atsidėkoti nupirkite tortuką, kavos ir pan. ir bus tikrai patenkintos visos mirksiukas.gif 4u.gif bet ir tai jau po viso gimdymo, kaip padėka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0rchideja: 17 vasario 2011 - 07:29
Pries 3 sav. turejau CP.Turejau paruosus pinigelius.Laukiau,kad is ryto i palata uzeis anesteziolas ir daktare,galvojau,kad uzbegs susipazint smile.gif,kaip paprastai buna kitose ligoninese.Nesulaukiau nieko,taigi nezinojau,kaip jinai ir atrodo. biggrin.gif Is to supratau,kad jie tiesiog dirba savo darba,nelaukiant jokiu uzmokiesciu.
Jo,mamos musu nesupranta. g.gif
Atsakyti
O aš norečiau paklausti tokio dalyko, jei planuoju gimdyti RK su epidurine nejautra, tai su anesteziologu reikia tartis anksčiau ar gimdymo metu prašai? ar kainuoja ir jei žinot tai kiek. suprantu jog visokių situacijų būna bet tokie vat klausymai rūpi
Atsakyti
QUOTE(Basic @ 2011 02 17, 15:23)
O aš norečiau paklausti tokio dalyko, jei planuoju gimdyti RK su epidurine nejautra, tai su  anesteziologu reikia tartis anksčiau ar gimdymo metu prašai? ar kainuoja ir jei žinot tai kiek. suprantu jog visokių situacijų būna bet tokie vat klausymai rūpi

bent jau man tai gimdymo metu gyd. pasiule, is pradziu nesutikau, bet paskui jau persigalvojau. Nieko nekainavo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(zivilema @ 2011 02 16, 11:47)
Sveikos mamytes,
as taip pat ruosiuosi gimdyti RK. Tai mano pirmas gimdymas. Su jokiu gydytoju is anksto nesitarsiu, koks paklius, toks bus. Noriu jusu paklausti tokio subtilaus klausimo - ar jus duodate i kisene pries gimdyma? , ar tik po visko atsidekojate tortu, sampanu ir pan. Nei as nei mano vyras neasam linke per daug kaisioti i kisene, bet musu tevai, tai nesupranta kaip galima gimdyti nedavus i kisene, tuo labiau, kad tai pirmas gimdymas. Labai jusu prasau, parasykite kaip jus elgiates, arba gal girdejote is kitu, kurios gimde RK, kokia ten tvarka ir mazdaug apie kokias sumas eina kalba. Jei kuriai nepatogu cia rasyti, tai parasykit i AZ. Labai laukiu, aciu.

buvau nesitarus, bet po visko atsidekojau. Na gimdymo metu sakiau, kad atsilyginsiu, bet is karto pagimdzius nebuvo kaip paduot, maniau ateis i palata ar kita diena, bet niekas taip ir neuzejo, tai teko paciai ieskotis. Galejau ir neduot, bet buvau zadejus tai butu geda pries save blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2011 02 18, 16:35)
bent jau man tai gimdymo metu gyd. pasiule, is pradziu nesutikau, bet paskui jau persigalvojau. Nieko nekainavo  ax.gif
Papildyta:

buvau nesitarus, bet po visko atsidekojau. Na gimdymo metu sakiau, kad atsilyginsiu, bet is karto pagimdzius nebuvo kaip paduot, maniau ateis i palata ar kita diena, bet niekas taip ir neuzejo, tai teko paciai ieskotis. Galejau ir neduot, bet buvau zadejus tai butu geda pries save  blush2.gif



O kaip sekesi pats gimdymas? KOkia gydytoja buvo?
Atsakyti