Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

Neseniai pagimdžiau antrą vaikelį šioje ligoninėje. Gydytojai Petrauskienei ir akušerei Beatai - tik geriausi žodžiai, jos lankė mane ir po gimdymo! Kadangi ten kolektyvas beveik nesikeičia, tai susidūriau jau su mažiausiai 80proc. personalo. Turiu savo nuomonę, nes ir prieš gimdymus ten yra tekę pagulėt.
Taigi su gimdymu pasisekė, buvo aukščiausio lygio priežiūra (pirmąkart tariausi, o šįkart ne, bet viskas buvo super, gal net geriau, sunku lygint, nes gimdymas lengvesnis buvo).
Nežinau, ar kitur geriau, bet su pogimdyvine priežiūra čia prastai. Ypač šįkart, nes buvo savaitgalis, gydytojų nėra, o gulėjau antram aukšte, ten nieks nebudi, akušerę pakvietė kita nėščioji, kai pradėjau šaukti. Teko naktį kviesti vyrą, kad surastų personalo, nes pati labai blogai jaučiausi, alpau. Buvo Sinkevičiaus pamaina - tikrai nelinkiu susidurti su šiuo gydytoju, neblizga nei kompetencija, nei savo profesijos išmanymu, rankos smirda rūkalais, net supykino. Kitąkart, kad išvengčiau tokios padėties, imčiau mokamą vip palatą (ten jos kažkodėl dvigubai brangesnės nei kitur vilniuj) ir būčiau su vyru.
Dėl naujagimių. Tikra tarybinė virtuvė ir daugiau nieko. Kaip buvo prieš tris metus, taip ir dabar, kaip grūdo mišinius su "soskėm" ir čiulptukus, taip ir dabar. Bent jau VGN seniai perėję prie maitinimo taurelių, kad vaikas krūties neatsisakytų (pirmąkart man taip ir buvo).
Kažkodėl labai daug nemalonių akušerių (?), kalba iš aukšto, nemandagios, ypač priimamajam su tokiom susidurdavom.
Žodžiu, kaip pasiseks. Visur lemia žmogiškasis faktorius - į kieno nagus pakliūsi smile.gif
Man rodos, deja, taip yra visur. Beje, gulėjau Trakų akušeriniam, tai ten akušerės fantastiškos - nesuspėjo naujagimis pravirkti, jos jau atbėga. Todėl po gimdymo ten rojus. Deja, apie gydytojus to negalėčiau pasakyti.
Tiek įspūdžių glaustai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sun @ 2011 02 19, 16:07)
Neseniai pagimdžiau antrą vaikelį šioje ligoninėje. Gydytojai Petrauskienei ir akušerei Beatai - tik geriausi žodžiai, jos lankė mane ir po gimdymo! Kadangi ten kolektyvas beveik nesikeičia, tai susidūriau jau su mažiausiai 80proc. personalo. Turiu savo nuomonę, nes ir prieš gimdymus ten yra tekę pagulėt.
Taigi su gimdymu pasisekė, buvo aukščiausio lygio priežiūra (pirmąkart tariausi, o šįkart ne, bet viskas buvo super, gal net geriau, sunku lygint, nes gimdymas lengvesnis buvo).
Nežinau, ar kitur geriau, bet su pogimdyvine priežiūra čia prastai. Ypač šįkart, nes buvo savaitgalis, gydytojų nėra, o gulėjau antram aukšte, ten nieks nebudi, akušerę pakvietė kita nėščioji, kai pradėjau šaukti. Teko naktį kviesti vyrą, kad surastų personalo, nes pati labai blogai jaučiausi, alpau. Buvo Sinkevičiaus pamaina - tikrai nelinkiu susidurti su šiuo gydytoju, neblizga nei kompetencija, nei savo profesijos išmanymu, rankos smirda rūkalais, net supykino. Kitąkart, kad išvengčiau tokios padėties, imčiau mokamą vip palatą (ten jos kažkodėl dvigubai brangesnės nei kitur vilniuj) ir būčiau su vyru.
Dėl naujagimių. Tikra tarybinė virtuvė ir daugiau nieko. Kaip buvo prieš tris metus, taip ir dabar, kaip grūdo mišinius su "soskėm" ir čiulptukus, taip ir dabar. Bent jau VGN seniai perėję prie maitinimo taurelių, kad vaikas krūties neatsisakytų (pirmąkart man taip ir buvo).
Kažkodėl labai daug nemalonių akušerių (?), kalba iš aukšto, nemandagios, ypač priimamajam su tokiom susidurdavom.
Žodžiu, kaip pasiseks. Visur lemia žmogiškasis faktorius - į kieno nagus pakliūsi smile.gif
Man rodos, deja, taip yra visur. Beje, gulėjau Trakų akušeriniam, tai ten akušerės fantastiškos - nesuspėjo naujagimis pravirkti, jos jau atbėga. Todėl po gimdymo ten rojus. Deja, apie gydytojus to negalėčiau pasakyti.
Tiek įspūdžių glaustai smile.gif

ar tikrai į tą temą parašėt, nes daugumos patirtis visiškai priešinga g.gif ? aš abu vaikučius čia gimdžiau ir esu visiškai priešingos nuomonės tiek apie akušeres, tiek apie gydytojus ir naujagimių priežiūrą rolleyes.gif kaip atrodo Sinkevičius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikšrelis: 19 vasario 2011 - 16:07
Ciudna Sun patirtis. Atrodo kaip is nesamoniu muziejaus... cool.gif Nepykit. Bet esu priesingos nuomones apie viska, ka jus rasete. Na tik nieko negaliu pasakyt apie ta pona Sinkeviciu...Gime du mano vaikai RK.

O del misinuku, tai kiek as maciau, tai ten pacios mamos ateina ir bliauna, kad va pieno nera, duokit misinuko, buteliuko ir t.t. Net nebando pralaukti to juodojo termino, t.y. keliu 1-3 dienu, kol pacioms prades gamintis pienelis. Klausiau pati vaiku gyd, seseliu naujagimiu skyriuje. Jos neduoda misiniu. Ir nemaitina vaiku. Tai daro tik pacios mamos. Ir maitina mamos kuo nori ar savo MP, ar misinuku. O jei matet naujagimiu skyriuj, pvz. gulinti maziuka ir jam prie burnytes prideta tokia soskyte su mazu mazu kaip nykstys buteliuku, tai zinokit, ten tiesiog vanduo. Ir pvz. kai mano dukryte gulejo po lempomis, kad neprogresuotu gelta, tai jai su tuo vandenuku, tiesiog drekindavo lupytes. Bet kas 2, 2.5 val. man vis atnesdavo pamaitinti savo pieneliu. Jei ten ja butu primaitine, tai ji nebutu saukus, nebutu taip godziai valgius MP, kai ja atnesdavo pas mane. wub.gif

Realiai jei vaikas 1-2 kartus gauna to misinio is buteliuko, tai nebutinai jis neims kruties, o ir gauna nedaug isgeria 20-50 ml ir uzmiega, o veliau jau gauna savo mamos pieneli. Aisku jei mama tinges duoti kruti, taip ir bus, vaikas neims kruties, nes buteliukas reikalauja maziau pastangu.

Nezinau del akuseriu, tai man jos buvo super, tiesiog kaip drauges. Kaip mamos.
Daug padedavo, patardavo. Ir du kartus RK buvau ir niekam nieko nemokejau, su niekuom nesitariau. smile.gif

Manau Sun trecia karta gimdykit namie, ir viskas bus super. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 19 vasario 2011 - 16:30
QUOTE(Amelita @ 2011 02 19, 16:23)
Ciudna Sun patirtis. Atrodo kaip is nesamoniu muziejaus... cool.gif  Nepykit. Bet esu priesingos nuomones apie viska, ka jus rasete. Na tik nieko negaliu pasakyt apie ta pona Sinkeviciu...Gime du mano vaikai RK.


maniškiai irgi ten gimė, ir irgi galiu tik pasakyt pačius geriausius žodžius apie ten dirbantį personalą. O gydytojo Sinkevičiaus nežinau, nebent čia kažkoks naujas.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2011 02 19, 17:39)
maniškiai irgi ten gimė, ir irgi galiu tik pasakyt pačius geriausius žodžius apie ten dirbantį personalą. O gydytojo Sinkevičiaus nežinau, nebent čia kažkoks naujas.


išleidžiant apžiūrėjo kažkoks gydytojas (gimdžiau pas Domžą), gali būti, kad ir pats Sinkevičius. O bet tačiau galiu pasakyti tik gerus žodžius - atėjo visas kvepiantis į palatą lotuliukas.gif , padarė echo, paklausė, ar neturiu nusiskundimų, pasitikslino keletą detalių ir pasirašė išleidimą namo mirksiukas.gif žodžiu, gydytojas kaip gydytojas. O jei ir parūko, tai man su gydytojais bučiuotis nereikia, taip kad man ir netrukdo tongue.gif

o dėl mišinukų, tai pasirašau po kiekvienu Amelitos žodžiu - pirmą kartą sesutė šiaip siūlė mišinuką, kai vaikas naktį verkė, tačiau atsisakiau ir tuo viskas pasibaigė blink.gif beje, visada dar pasiūlo kitą išeitį - gliukozę, bet čia gydytoja sprendžia cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikšrelis: 19 vasario 2011 - 16:48
QUOTE(Vikšrelis @ 2011 02 19, 16:47)


o dėl mišinukų, tai pasirašau po kiekvienu Amelitos žodžiu - pirmą kartą sesutė šiaip siūlė mišinuką, kai vaikas naktį verkė, tačiau atsisakiau ir tuo viskas pasibaigė  blink.gif  beje, visada dar pasiūlo kitą išeitį - gliukozę, bet čia gydytoja sprendžia  cool.gif



Dekui. wub.gif
Atsakyti
o man V.Sinkevicius tiesiog puikus gydytojas thumbup.gif (tamsus, neaukstas, su barzdele, stambokas)
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2011 02 19, 19:13)
o man V.Sinkevicius tiesiog puikus gydytojas thumbup.gif (tamsus, neaukstas, su barzdele, stambokas)



sitas? Raso, kad mokesi medicinos

As jo RK tai nemaciau.

Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2011 02 19, 19:19)

kiek iziuriu, panasus drinks_cheers.gif tik barzdele dabar didesne.
kai gimdziau, ji pora kartu koridoriuose sutikus buvau. o pries tai teko lankytis pas ji Centro poliklinikoj, echoskopijas dare. Tik pas ji ir noreciau echo darytis thumbup.gif net mano kritiskam vyrui jis pasirode normaliausias per abu mano nestumus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laumike74 @ 2011 02 18, 19:07)
O kaip sekesi pats gimdymas? KOkia gydytoja buvo?

normaliai 4u.gif Gyd. Vasilevska ar kazkaip panasiai Daugiausia salia buvo akusere, o gyd ateidavo kas kelias val - paziuredavo kaip kas ir vel iseidavo
Atsakyti


Manau Sun trecia karta gimdykit namie, ir viskas bus super. cool.gif
[/quote]








Nemanau, kad vertingas šitas patarimas, tokius kiekvienas sau turi taikyt mirksiukas.gif

Ir nemanau, kad čia R.Kryžiaus liaupsinimų forumas ir mano asmeninė patirtis, deja, yra tokia, kokia yra. Jei kažkas to nenori girdėti, tegu, bet yra žmonių, kuriems visa info reikalinga. Parašiau labai paviršutiniškai, buvo ir liūdnesnių faktų su antru vaiku, bet tatai jau liks mūsų šeimos istorijoj.

Beje, toms, kurios dar neturi įtikėjimo kuria nors įstaiga, tai galiu pasakyti, kad tame aukšte, kur gulėjau, buvo tuo metu daug narkomanų ir asocialių šeimų pagimdžiusių, blogas kvapas duše ir tualetuose, labai prirūkyta, todėl tikrai geriau imti tą mokamą palatą, bent jau saugu, kad kokios ligos nepasigausit.
Atsakyti
QUOTE(Sun @ 2011 02 20, 16:36)
Manau Sun  trecia karta gimdykit namie, ir viskas bus super.  cool.gif


Beje, toms, kurios dar neturi įtikėjimo kuria nors įstaiga, tai galiu pasakyti, kad tame aukšte, kur gulėjau, buvo tuo metu daug narkomanų ir asocialių šeimų pagimdžiusių, blogas kvapas duše ir tualetuose, labai prirūkyta, todėl tikrai geriau imti tą mokamą palatą, bent jau saugu, kad kokios ligos nepasigausit.



Geriau gimdyt savo lovoj arba savo vonioj, tada jokiu ligu nepagausit. doh.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 20 vasario 2011 - 16:45