Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklinis

QUOTE(Krischew @ 2011 07 01, 16:24)
Sveikos, merginos smile.gif))

Labai norėčiau išmokti ir žaisti tinklinį. Dabar kai jau taip šilta lauke smagu būtų pažaisti ant smėliuko. Gal yra kokia vietelė naujokei  komandoj?  ax.gif  4u.gif

Tai kad nemanau, kad yra sudaryta komanda rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki, aš taip pat labai norėčiau žaisti Vilniuje . smile.gif thumbup.gif
Kaip sekasi susikūrusiai komandai žaisti? ax.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Ir as laisvalaukiu noreciau prisijungti pazaisti.
Atsakyti
QUOTE(Chupa_Cabra @ 2011 11 03, 14:16)
Sveiki,
Ir as laisvalaukiu noreciau prisijungti pazaisti.

aš irgi laaaabai noriu...

Papildyta:
merginos smile.gif turiu pasiūlymą- buriam komandą!!!!
planas chuliganas toks:
1. Surašom visų norinčių mėgėjiškai žaisti tinklinuką SĄRAŠĄ.
2. ieškom sporto salės..
3. susiderim laikus ir ... mėgaujamės tinkliniu smile.gif

Jonavietės tai taip yra padariusios, jos ir varžybose dalyvauja.. bet joms paprasčiau, nes ten nemažai iš jų yra fizinio lavinimo mokytojos..
Pagalvojau, kodėl vilnietės negalėtų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simonalka: 26 vasario 2012 - 17:34
sveikos,
labai norėčiau žaisti su Jumis ax.gif ar pavyko suburti komandą? ar žaidžiate?
Atsakyti
O kaip del kauno ar kas zaidzia??
Atsakyti
Sveikos, tyla matau cia visai dabar, bet gal siuo metu yra norinciu pazaisti tinklini Vilniuje? Galetume bandyti kazka susiorganizuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(novele @ 2012 10 02, 22:33)
Sveikos, tyla matau cia visai dabar, bet gal siuo metu yra norinciu pazaisti tinklini Vilniuje? Galetume bandyti kazka susiorganizuoti smile.gif



sveika,
gal turi konkreciu ideju? labai norciau zaisti Vilniuje savaites begyje (ne pr iseigines). lauksiu informacijos.
Dalia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DAJ @ 2012 10 06, 13:08)
sveika,
gal turi konkreciu ideju? labai norciau zaisti Vilniuje savaites begyje (ne pr iseigines). lauksiu informacijos.
Dalia  smile.gif

As irgi prisijungciau. Papludimio tinklini galima zaisti credit24 arenoje, Kareiviu g., bet paprastom dienom po darbo pakankamai sunku gauti laisva arena verysad.gif savaitgaliais lengviau smile.gif jei neklystu 1.5 val kainuoja 60 LT, reiktu minimum 6 mokanciu zaisti zmoniu smile.gif
Atsakyti
Smagu, kad atsiliepet, o jus jau zaidusios, mokate? Nes as tai visai zalia. Bet gal pamokintumet? smile.gif Gaila, kad nepamaciau sitos temeles siltuoju sezonu, nes zinau, kur butu galima susiorganizuot pigiai aikstele.
Atsakyti
Merginos, tema matau pritilo, ar noras dingo, ar organizaciniai reikalai uzstrigo?
Ar visos susirado kur zaisti? As pati mokyklos laikais zaidziau, noreciau labai ir dabar kamuoli pamusineti, gal zinote kur vilniuje butu galima megejiskai pazaisti?
Atsakyti
QUOTE(klumpele @ 2013 12 26, 22:11)
Merginos, tema matau pritilo, ar noras dingo, ar organizaciniai reikalai uzstrigo?
Ar visos susirado kur zaisti? As pati mokyklos laikais zaidziau, noreciau labai ir dabar kamuoli pamusineti, gal zinote kur vilniuje butu galima megejiskai pazaisti?


Labas, klumpele, aš taip ieškau, kur žaisti. Kuris rajonas tau tiktų labiausia? Man Antakalnis, ten radau tokį variantą tinklinis.lt Gal norėtum prisijungti? Man būtų drąsiau, nes esu visiškai žalia šiam sporte... smile.gif
Atsakyti