Įkraunama...
Įkraunama...

Vėl dėl anytos

Buvau panašioje situacijoje, kai aš egzistavau antram plane, kai vyras nepaleido motinos sijono, o motina taip ir nesugebėjo nukirpt bambagyslės, siejančios ją ir sūnų ir suprast,kad sūnus užaugo, kad turi savo šeimą ir auga jo vaikai...reziumė- viskas baigėsi skyrybomis, mane su vaikais paliko, nors gyvenom atskirai...ko norėjo,tą ir turi... įdomu, kuris kurį karšins lotuliukas.gif
Atsakyti
Kazkas labai girdeto.......... 4u.gif
Atsakyti
Be varde, atsiliepk, kaip tavo pamąstymai, kokios nuotaikos?
Atsakyti
as labai puikiai suprantu autore, pati nekenciu savo anytos. Mane tiesiog siurpas nupurto vien ja pamacius. Mano vyrui ji pastoviai ant manes varo ir ne tik ant manes ant visu visas pasaulis jai blogas tik ji pati geriausia ir jos keksyte dukrele. Tik susitinkam ji stengiasi mane pazeminti igelti man vis visokias replikas meto. Tris menesius teko kartu gyventi neistveriau isejau pas savo tevus nors buvau nescia. Mane taip pat erzina ju bendravimas per diena gal koki 10 - 15 skambuciu ir per viena karta visko nepasako po keliu sekundziu vel skambina. O kalba visokias nesamones kas ka pasake kas ka padare kaimynes apsneka ir tt. nu zodziu tragedija. O nuo pat pradziu as jai lindau kaip sakant i gera vieta, kad tik su ja susidraugaut as tikrai norejau buti draugemis, bet mano kantrybe ne gelezine matau kad nenori draugiskai tai ir nereikia dabar tik laba diena viso gero. Jau sesi metai as ja kenciu...
Atsakyti
QUOTE(spanguolyte2 @ 2010 09 20, 13:35)
as labai puikiai suprantu autore, pati nekenciu savo anytos. Mane tiesiog siurpas nupurto vien ja pamacius. Mano vyrui ji pastoviai ant manes varo ir ne tik ant manes ant visu visas pasaulis jai blogas tik ji pati geriausia ir jos keksyte dukrele. Tik susitinkam ji stengiasi mane pazeminti igelti man vis visokias replikas meto. Tris menesius teko kartu gyventi neistveriau isejau pas savo tevus nors buvau nescia. Mane taip pat erzina ju bendravimas per diena gal koki 10 - 15 skambuciu ir per viena karta visko nepasako po keliu sekundziu vel skambina. O kalba visokias nesamones kas ka pasake kas ka padare kaimynes apsneka ir tt. nu zodziu tragedija. O nuo pat pradziu as jai lindau kaip sakant i gera vieta, kad tik su ja susidraugaut as tikrai norejau buti draugemis, bet mano kantrybe ne gelezine matau kad nenori draugiskai tai ir nereikia dabar tik laba diena viso gero. Jau sesi metai as ja kenciu...

Tai kenciat ar nekenciat tos anytos?
O siaip postas DAUG daugiau pasako apie jus nei apie anyta.
'...nu zodziu tragedija...'
Atsakyti
vyro mama ragana, sesuo kekse...bln... lotuliukas.gif kazkaip juokingai skamba, tada kyla klausimas, kad jai itinka...nes ir ant vyro varo
Atsakyti
aciu uz atsakymus. labai reikejo man ju. nes jus abjektyviau viska galit vertinti nei as, man jausmai trukdo smile.gif kadangi visos kaip ir uz didele grazia seima, uz tai, kad visiskai nieko blogo tokiame artimame bendravime mano vyro su mama, tai nusprendziau pabandyti draugiskai bendraut, per daug aisku nelendant i geriausios drauges statusa ir panasiai. tiesiog manau visgi gal pavyks toleruoti ir mandagiai bendrauti. tas ikyrumas aisku erzina, bet dziaugiuosi, kad jei nezinau tai vadinas bent jau nekalba apie mane blogai smile.gif tik nelabai supratau vieno dalyko - cia kazkas uzsimine, kad kazkoks sunus su mama miega? cia rimtai ar kazka ne taip supratau?
Atsakyti
QUOTE(be_vardo @ 2010 09 21, 09:52)
tik nelabai supratau vieno dalyko - cia kazkas uzsimine, kad kazkoks sunus su mama miega? cia rimtai ar kazka ne taip supratau?


Va cia apie sunu, kuris su mama miegojo biggrin.gif
http://www.supermama...howtopic=205963

Dziaugiuosi, kad nusprendete elgtis draugiskiau su anyta. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Aš manau,kad jau suaugęs vyras,neturėtų būti šitaip pririštas prie motinos,
bet normalūs,santykiai tai aš tokius tikrai pripažystu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(be_vardo @ 2010 09 14, 16:16)
ko gero tikrai teks skirtis, kazkaip kitokios iseities visgi nebematau...

Siaubas,kokiu buku moteru buna unsure.gif ,daugiau net neturiu ka pasakyti,perskaiciau visa tema ir pakraupau,cia vadinasi slieku ieskojimas siknoje ir dar mat ji skirtis nori del to lotuliukas.gif .Juokas pro asaras....
Atsakyti
Kitokia, gerai pasakyta. drinks_cheers.gif
O kodėl tik mamų ir dukrų bendravimas gali būti artimas. Kodėl mama ir sūnus negali visko pasakotis? Kas čia per nesąmonės. doh.gif
Atsakyti
na tikrai - palaikau kitokia nuomone.
kaip nerealu, kai sunus artimas mamai...mano vyras ir anyta visai svetimi, nebendrauja n metu..ji egoiste, rupinasi tik savimi, savo nauja seima.jai nerupi nei anukai(nesveikina net gimtadienio proga) nei mano vyras...
ji niekad nesidomi kiaip mes laikomes...kaip jis laikosi.sunkumo minute, ar net rimtoje bedoje ji ne tai kad nepalaike sunaus - lepe nesdintis su "savo problemomis"
o cia del, atsiprasant, savo isgalvuotu nesamoniu varot ir ant vyro ir ant jo mamos.
o as, kartais, pavydziu draugems, ir pasvajoju, kai jos pasakoja, kad buvo seimos savaitgaliniu pietu pas anyta....
ar pasakoja ka anyta nupirko anukeliams, kad atleke su lauktuvem, ar kaip pergyvena kai maziai serga..
as ligoninei su rimtai apsirgusiu sunumi gulejau - net nepasidomejo. kaip mes, ar dar gyvi..

tad, miela autore, jusu anyta tikrai gera , jei sunus taip gerai sutaria, jei jai idomu kaip jus...o dar i namus pakviete gyventi...

nematet gyvenime sunkumu... schmoll.gif
Atsakyti