Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti kontaktiniai lęšiai III

QUOTE(moocho @ 2010 10 07, 23:04)
na, aš tai rimtai neįsivaizduoju, kaip jie ten suplyšta. Gal labai ilgai naudojot? arba Jūsų nagai labai ilgi ir kažkokiu būdu susibraižė? na man nei karto taip nėra atsitikę, per tiek metų unsure.gif labai keista g.gif

aš pamenu, pernai kažkas rašė, kad ant spalvotų lęšių (ar po jais?), jei jie nėra reikiamo stiprumo, galima užsidėti paprastus kasdienius lęšius  g.gif kažin ar esate kuri taip bandžius? turiu spalvotus "party" lęšius be dioptrijų.. nelabai įsivaizduoju, kaip užsidėti du lęšius ant akies blink.gif


O gal tiesiog lesiai nekokybiski? Nes lesius nesioju jau 6 metai, bet plysinejo tik focusai. doh.gif
O del dveju lesiu, manau reiktu okulisto pasiteirauti, nors man cia durnas reikalas atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 07 spalio 2010 - 22:14
Man irgi yra Focus'ai suplyse ir net kelis kart, gal kokius 3 per 1.5 metu. Lesius nesioju kokius 10 metu, tikrai moku uzsidet ir issiimt, bet kazkodel plysta. Viena kart krastelis itruko, o viena kart tiesiai per vidury itruko g.gif
O 2 lesiai i aki man atrodo nelabai kokia ideja schmoll.gif
Atsakyti
na va ir kaip suprasti,vieniems plyšta,kietiekms ne g.gif ir dar norėjau paklausti dėl tų focus evergreen,antroje temoje mačiau viena mama buvo įsidėjusi nuotrauką su jais,tai akys grozio 4u.gif zalios zalios,tamsiai ,o kitur tokios vos ne salotines blink.gif tikriausiai daug priklauso ant kokiu akių dedi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 10 07, 20:59)

Man bent 3 poros Focus lesiu suplyso. Ta jau esu anksciau temoje minejus, ir ner cia ko giedot giesmiu, kad turbut nezinia ka daro su tais lesiais tos, kurioms jie suplysta, nes va po focu perejau prie Acuve2 ir jau  metai laiko nera nei suplyse nei sutruke, kaip minetieji  focus. 

Gal kas megino ant gan ryskiu naturaliu melynu akiu zalius lesius?  g.gif



Lesius isnesioju ne po menesi, o po pusantro, ir nieko jiems neatsitinka, nei itruksta, nei iplysta ar perplysta. Kaip ir tai merginai, kuri rase, kad apie desimt metu juos naudoja smile.gif

Beje, as giedoti nemoku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiliukė!: 08 spalio 2010 - 12:39
supaisysi smile.gif gal kokios serijos prastos buna g.gif
Atsakyti
Nu mamkos,nei viena neatraset,uzsisakiau focus lesius,ziuresim ,kaip atrodys mano akyse ax.gif
Atsakyti
Mano akių spalva štai tokia- nežinau šiaip ji nėra tamsiai ruda. Prieš šviesą sako, kad žalsvai ruda būna...žodžiu kartais pažįstami vadina chaki ar samanų, kartais hazelnut - bet visada svajojau apie mėlynas akis - čia ta pati bėda, ko pats neturi to visada nori turėti..Kažin kokia spalva iš mėlynų variantų būtų man artimiausia, nes nenoriu ryškiai mėlynų, norisi kuo natūraliau atrodančių smile.gif
user posted image
Atsakyti
obrikyte, as ne mama siaip, bet atsakysiu biggrin.gif
Tau nebus akys ryskiai salotines, kaip Oksanos Pikul. Nebijok. mirksiukas.gif
Bus grazi zalia spalvyte. Kaip ir anos mamytes. Nes jie tik paryskina spalva, o ne pakeicia visiskai. 4u.gif

zuvyte26, nemanau, kad pakeis spalva visiskai. Bet girdejau, jog acuvue2 yra geri lesiukai. Pasizvalgyk internete, gal susigundysi. Sako, kad labai naturaliai atrodo spalva.

mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2010 10 12, 21:39)
Mano akių spalva štai tokia- nežinau šiaip ji nėra tamsiai ruda. Prieš šviesą sako, kad žalsvai ruda būna...žodžiu kartais pažįstami vadina chaki ar samanų, kartais hazelnut - bet visada svajojau apie mėlynas akis - čia ta pati bėda, ko pats neturi to visada nori turėti..Kažin kokia spalva iš mėlynų variantų būtų man artimiausia, nes nenoriu ryškiai mėlynų, norisi kuo natūraliau atrodančių  smile.gif
user posted image



ant tokios spalvos akiu, nelabai iseis kardinaliai pakeist spalva, pas mane tokia pat spalva, domejausi, sake, sunkiai imanoma pakeist kazka g.gif
Atsakyti
na to labiausia ir bijau kad nebuciau kaip pikul biggrin.gif na tureciau po keliu dienu gaut,ziuresim kaip ten kas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(obrikyte @ 2010 10 13, 13:59)
na to labiausia ir bijau kad nebuciau kaip pikul  biggrin.gif  na tureciau po keliu dienu gaut,ziuresim kaip ten kas 4u.gif



Ir nepamirsk pasidalinti foto. ;p 4u.gif
Atsakyti
Butinai tongue.gif
Atsakyti