Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvoti kontaktiniai lęšiai III

QUOTE(|Orchideja| @ 2010 10 13, 13:21)
ant tokios spalvos akiu, nelabai iseis kardinaliai pakeist spalva, pas mane tokia pat spalva, domejausi, sake, sunkiai imanoma pakeist kazka g.gif

Na tada tiek to...apsieisiu ir be mėlynų akių - pakaks ir pasižaidimų su photoshop'u biggrin.gif Manau žalias gal visai pavyktų pasidaryti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiliukė! @ 2010 10 08, 13:37)
Lesius isnesioju ne po menesi, o po pusantro, ir nieko jiems neatsitinka, nei itruksta, nei iplysta ar perplysta. Kaip ir tai merginai, kuri rase, kad apie desimt metu juos naudoja  smile.gif

Beje, as giedoti nemoku  g.gif


bet, kad vel giedat ta pacia giesme "man nesuplyso, kaip tau gelejo suplyst" negali gi taip but ane? biggrin.gif

Man labai knieti ant melynu akiu zalius pamegint, gal kas megino? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 10 13, 15:37)
bet, kad vel giedat ta pacia giesme "man nesuplyso, kaip tau gelejo suplyst" negali gi taip but ane?  biggrin.gif

Man labai knieti ant melynu akiu zalius pamegint, gal kas megino?  g.gif



Tai gal skirkit kur giedojimas, kur pabrezimas tos minties g.gif




Tai pabandykit Focus evergreen. Kazkuri mamyte dejo praeitoj temoj ant melsvu juos uzsidejusi, tai nedirbtinai atrode, ir ne salotine.
Atsakyti
QUOTE(Čiliukė! @ 2010 10 13, 17:35)
Tai gal skirkit kur giedojimas, kur pabrezimas tos minties  g.gif
Tai pabandykit Focus evergreen. Kazkuri mamyte dejo praeitoj temoj ant melsvu juos uzsidejusi, tai nedirbtinai atrode, ir ne salotine.

Įdomu, tikrai. Reikės pamėginti keičiančius spalvą, ne paryškinančius. Pasidomėsiu tais Focus'ais.
Aš mėginau Accuvue colors paryškinančius žalius ant mėlynų akių, na ir mintis smile.gif Rezultatas apgailėtinas. Tuo tarpu mėlyni paryškinantys tinka super.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo una: 13 spalio 2010 - 18:55
o kodel apgailetinas una?
Atsakyti
QUOTE(una @ 2010 10 13, 17:51)
Įdomu, tikrai. Reikės pamėginti keičiančius spalvą, ne paryškinančius. Pasidomėsiu tais Focus'ais.
Aš mėginau Accuvue colors paryškinančius žalius ant mėlynų akių, na ir mintis smile.gif Rezultatas apgailėtinas. Tuo tarpu mėlyni paryškinantys tinka super.



Tai focus irgi yra paryskinantys, bet permeskit anos temos paskutinius puslapius, ten bus idetas rezultatas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiliukė! @ 2010 10 13, 18:35)
Tai gal skirkit kur giedojimas, kur pabrezimas tos minties  g.gif
Tai pabandykit Focus evergreen. Kazkuri mamyte dejo praeitoj temoj ant melsvu juos uzsidejusi, tai nedirbtinai atrode, ir ne salotine.



Sveikos 4u.gif

mano pilkai melsvos akys ir su evergreen'ais mano akys patampa salotinės lotuliukas.gif sesers įsidėjus buvau...tai tik heloween'o švęst. O vat jai, su žalsvom akim, puikiai tinka ax.gif

kokius 5 metus naudojau focus, paskui pabandžiau ocuvue. dabar ocuvue ir tebenaudoju, nes iš karto užsipirkau nesveikai didelį kiekį... priekaištų nei vieniems neturiu...tarpe jų man įsiūlyta buvo kažkokie kurie sulipdavo perlinkę per pusę ir niekaip atkrapštyti sulipusių neįmanoma buvo doh.gif pavadinimo gaila nepamenu schmoll.gif bet nešiau greitai keisti. pakeitė iš karto, nes ne pirma buvau atnešusi subrokuotus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zipkute: 13 spalio 2010 - 20:17
Reikia ir man prisijungt prie pokalbių.Jau 1,5metų nešioju paryškinančius lęšius Focus.Dažniausiai perku Evergreen spalvą,kartais Aqua.
Dėl plyšinėjimo-tikrai kartais pasitaiko prastesnių partijų ir jie greičiau suplyšta,bet iš dalies ir dėl mano kaltės man dažniau pasitaiko plyšimai-turiu pakankamai ilgus nagus.Nors mano bevardis visad trumpesnis,tai juo išiminėju lęšius ir imu iš dėkliuko.
Taip tai esu visiškai patenkinta šiais lęšiais.Optikoj už juos moku vos 38Lt.,o man tai-labai priimtina kaina.
Evergreen spalva smagi,nes labai bobutes lengva su ja gąsdint hihihi.gif
O taip,tai prieš saulę spalva labai ryški,ne veltui kažkada saulėtą dieną sutikau mamą mieste ir pasakiau:
-Labas mama.Aš esu Oksana Pikullll lotuliukas.gif Mama kai dėjo žvengt lotuliukas.gif doh.gif
O su Aqua tokios,kaip mama sako: nekaltūtės,gražūtės,angeliškos akytės lotuliukas.gif
Šiaip dažniau Evergreen perku,man jos smagesnės kažkaip.
Atsakyti
Man netiko Accuvue colors Emerald green todėl, kad pažiūrint greit į kitą pusę ar apačion, viršun... t.t... pasimato kraštelis, kuris visai nesutampa su mano akių spalva. Tai pirma. Su mėlynais paryškinančiais tas kraštelis gal irgi pasimato, bet tikrai ne taip ryškiai, nes net neatkreipiau dėmesio į tai, o čia iškart pamačiau.
O antra, spalva su žaliais kažkokia negryna, negraži - sakyčiau, murzinai pilkai- žalsvai- mėlyna. Neatrodo tragiškai, bet man negražu, nors tu ką. Nors žalioms akims jie gal tinka net labai.

Bet jei Focusai labiau keičia spalvą, tai norėčiau pabandyti biggrin.gif Man tas pats, Pikul ar ne Pikul, norėtųsi kokio "nenuobodaus" rezultato...
Magnifique, kaip suprantu, tavo akys irgi pilkai mėlynos ar mėlynos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo una: 13 spalio 2010 - 23:42
QUOTE(una @ 2010 10 14, 00:35)
Man netiko Accuvue colors Emerald green todėl, kad pažiūrint greit į kitą pusę ar apačion, viršun... t.t... pasimato kraštelis, kuris visai nesutampa su mano akių spalva. Tai pirma. Su mėlynais paryškinančiais tas kraštelis gal irgi pasimato, bet tikrai ne taip ryškiai, nes net neatkreipiau dėmesio į tai, o čia iškart pamačiau.
O antra, spalva su žaliais kažkokia negryna, negraži - sakyčiau, murzinai pilkai- žalsvai- mėlyna. Neatrodo tragiškai, bet man negražu, nors tu ką. Nors žalioms akims jie gal tinka net labai.

Bet jei Focusai labiau keičia spalvą, tai norėčiau pabandyti  biggrin.gif Man tas pats, Pikul ar ne Pikul, norėtųsi kokio "nenuobodaus" rezultato...
Magnifique, kaip suprantu, tavo akys irgi pilkai mėlynos ar mėlynos?

Mano natūrali akių spalva priklauso nuo apšvietimo..Bet šiaip maždaug mėlynos.Gal su neryškiu pilkos atspalviu.Kas sako,kad atrodo labai nenatūraliai,kaip pas Oksaną Pikul,visad atsakau: -Laba diena.Aš esu Oksana Pilkul lotuliukas.gif Ir nežinau,manęs tai nenervina.Aš iš jokių lęšių nesitikiu,kad jie atrodys natūraliai labai,nes juk tai nėra natūralu.
Nesakau,aqua spalva atrodo labai natūraliai,bet kartu ir nuobodžiai.O kas labai norės pakritikuot-atras ir lęšių kraštelius ir pradės pasakot,kaip tai nenatūralu doh.gif
Atsakyti
sveikutes, norejau pasiklausti ar kam taip buvo jog tik isigijus lesius, juos isidejus akis perstetu? visad pirkdavau is optikos ir budavo lb gerai, db isigijau per kitur ir tik isidedu jauciu perstejima verysad.gif
Atsakyti
siandien gavau savo focus evergreen smile.gif na isidejau tai gal truputi igavo zalio atspalvio alys,bet ne taip stipriai kaip tikejausi blush2.gif
Atsakyti