Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos * 27 namučiai

QUOTE(Dorifore @ 2010 09 15, 18:53)
Aš tai žinojau jos jubiliejų, bet neminėjau, nes nesu nieko jos skaičiusi ir nuo pat pažinties su knygomis kažkodėl buvau prieš ją nusistačius ir teigiau, kad detektyvų nemėgstu  ax.gif  biggrin.gif
Bet, bet bet su laiku kaip sakoma ateina ir protas  biggrin.gif  Turiu jos "Mirtis ant Nilo" iš LR kolekcijos, kadangi planuoju ją visą perskaityti, tai teks skaityt ir Agata  ax.gif


Gėda pelėda blink.gif Tiesiog būtina nors vieną jos knygą perskaityti mirksiukas.gif
Kristi daugiau nei detektyvų motina.
Atsakyti
Sveiki.

Pagaliau! Pagaliau! Pagaliau!!!!!!!!!!!!
Turiu!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.knyguklub.../vaikas 44.html

ir

http://www.knyguklub...toji kalba.html


Kokia aš šiandien laiminga, tik šitų knygų ir trūko iki pilnos laimės. Net 4 knygynus išnaršiau dėl jų. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(terakota_bum @ 2010 09 15, 19:50)
Drambliai tai kaip tik Doriforei... Beje ta knyga apie dramblius visai nieko, va savaitė praėjo, o aš vis dar atsimenu, ir kolegei darbe papasakojau...

Aš jaučiu jau ši knyga siesis su manim visada biggrin.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 15, 19:53)
Pati registruojuosi su ką tik pradėta  Tess Gerritsen "Chirurgas".

Jau tuoj verksiu, kaip noriu skaityt "Chirurgas" doh.gif O SS sugebėjo net parduoti šią knygą doh.gif reiks ieškot bibliotekoj, nors praeitą kartą nebuvo verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 15, 19:55)
Gėda pelėda blink.gif  Tiesiog būtina nors vieną jos knygą perskaityti mirksiukas.gif
Kristi daugiau nei detektyvų motina.

Nu gėda, ką jau padarysi blush2.gif O pati kiek jau skaičiusi? tongue.gif Dar turiu "Žmogžudystė Kale traukinyje" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 15, 16:57)
beje, tikriausiai visos jau matėt, kad šiandien 120 - osios Agatos Kristi gimimo metinės  bigsmile.gif
yra šios rašytojos mėgėjų?  ax.gif (manęs netraukia jos kūryba  schmoll.gif )

Christie- mano sena meilė. ax.gif Paauglystėj perskaičiau jos pirmą knygą (Žmogžudystė Rytų eksprese) ir iškart užsikabinau. Buvau nusprendusi perskaityti visas jos knygas, tai iki šiol sąžiningai perku kiekvieną naują. Tiesa, turiu pasakyti, kad paskutinių kelių metų skaitytos taip smarkiai nebepatinka kaip anksčiau- arba geriausias jau esu perskaičiusi, arba skonis pasikeitė (o dar ir vertimai dabar tragiški, kas mane baisiai nervina). Bet vis tiek skaitysiu iki pabaigos. smile.gif

O šiandien nusipirkau dvi knygas:
Ray Bradbury "Sudie, vasara"
Giuseppe Tomasi di Lampedusa "Leopardas".


Pirmos norėjau nuo tada, kai sužinojau, kad tokia yra parašyta ('Pienių vynas' labai patiko, šita yra jos tęsinys). Antros turbūt ir nupigintos nebūčiau pirkusi, bet prisiminiau, kad ji yra 1001knygos sąraše, tai ir susiviliojau.

Ir dar- man tos varlės labai fainios. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 15, 18:58)
*Jau tuoj verksiu, kaip noriu skaityt "Chirurgas"  doh.gif  O SS sugebėjo net parduoti šią knygą  doh.gif  reiks ieškot bibliotekoj, nors praeitą kartą nebuvo  verysad.gif
Papildyta:

**Nu gėda, ką jau padarysi  blush2.gif  O pati kiek jau skaičiusi?  tongue.gif  Dar turiu "Žmogžudystė Kale traukinyje"  ax.gif


*Tikrai verta paieškoti. Jau seniai taip suintriguota knyga nebuvau bigsmile.gif

** Skaičiau ne vieną ir ne dvi tongue.gif Neprisimenu, kiek, seniai juk tai buvo lotuliukas.gif
Va tą "Žmogžudystė Kale traukinyje" tikrai esu skaičiusi, manjos pavadinimas labai įstrigęs tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(katilina @ 2010 09 15, 18:58)
Ir dar- man tos varlės labai fainios.  smile.gif


Mūsų skonis kartais panašus tongue.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
As zadu eiti i Jotema ir nusipirkti visas tris knygas- Chirurgas, Dingusios ir Kaulu Sodas. Kazin verta visas pirkti? Ar apsiriboti Chirurgu?
Taske, o sena.lt yra net du skelbimai VAIKAS 44 ax.gif turbut tik knygynuose ispraduota, o siaip ne deficitas.
As ieskau knygos - Frank McCourt ANDŽELOS PELENAI, skaitet kas nors? g.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif už temukę ir žodžius tarsi iš mano širdies
keista,kad yra neskaičiusių Kristi.Bet dabar aš ja nebesižaviu-išaugau.Neseniai skaičiau ne detektyvą,o kažką iš tų,išleistų Vestmeikot pavarde.Tiesiog įdomu buvo kitoks stilius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skiautelė: 15 rugsėjo 2010 - 19:05
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 15, 19:58)
Nu gėda, ką jau padarysi  blush2.gif  O pati kiek jau skaičiusi?  tongue.gif  Dar turiu "Žmogžudystė Kale traukinyje"  ax.gif

Man "Žmogžudystė Kale traukinyje" daug labiau patiko už "Mirtis ant Nilo", tai siūlyčiau nuo jos ir pradėti.
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 15, 19:03)
As zadu eiti i Jotema ir nusipirkti visas tris knygas- Chirurgas, Dingusios ir Kaulu Sodas. Kazin verta visas pirkti? Ar apsiriboti Chirurgu?
Taske, o sena.lt yra net du skelbimai VAIKAS 44  ax.gif  turbut tik knygynuose ispraduota, o siaip ne deficitas.
As ieskau knygos - Frank McCourt ANDŽELOS PELENAI, skaitet kas nors?  g.gif


Tau , įtariu, labiau patiktų "Chirurgas". Jei mėsinėjimo scenų nebijai unsure.gif
"Dingusios" neskaičiau.

"Andželos pelenai" kažkuri gyrė. Esu numačiusi ją imti iš bibliotekos.
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 15, 19:03)
As zadu eiti i Jotema ir nusipirkti visas tris knygas- Chirurgas, Dingusios ir Kaulu Sodas. Kazin verta visas pirkti? Ar apsiriboti Chirurgu?
Taske, o sena.lt yra net du skelbimai VAIKAS 44  ax.gif  turbut tik knygynuose ispraduota, o siaip ne deficitas.
As ieskau knygos - Frank McCourt ANDŽELOS PELENAI, skaitet kas nors?  g.gif


"Andželos pelenai" trilogijos dalis.Skaičiau.Patiko.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 15, 19:05)
Tau , įtariu, labiau patiktų "Chirurgas". Jei mėsinėjimo scenų nebijai unsure.gif
"Dingusios" neskaičiau.

"Andželos pelenai" kažkuri gyrė. Esu numačiusi ją imti iš bibliotekos.


Nebijau, nei per tv nei tuo labiau knygoj as nieko nebijau.. aisku kas butu jei gyvai ziureciau - nezinau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėkui už naują temą 4u.gif

Registruojuosi su Julio Cortazar 'Žaidžiame klases'
ir
Onorė de Balzak 'Trisdešimties metų moteris'
Atsakyti