Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos * 27 namučiai

QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 15, 20:03)
As ieskau knygos - Frank McCourt ANDŽELOS PELENAI, skaitet kas nors?  g.gif

Man "Andželos pelenai" labai patiko. Apie labai sunkią ir varganą vaikystę parašyti taip gražiai ir su švelniu humoru ne kiekvienas sugebėtų.
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 15, 21:03)

Taske, o sena.lt yra net du skelbimai VAIKAS 44  ax.gif  turbut tik knygynuose ispraduota, o siaip ne deficitas.



Nepatinka man iš kažko pirkt. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2010 09 15, 19:58)
O šiandien nusipirkau dvi knygas:
Ray Bradbury "Sudie, vasara"
Giuseppe Tomasi di Lampedusa "Leopardas".

Pirmos norėjau nuo tada, kai sužinojau, kad tokia yra parašyta ('Pienių vynas' labai patiko, šita yra jos tęsinys). Antros turbūt ir nupigintos nebūčiau pirkusi, bet prisiminiau, kad ji yra 1001knygos sąraše, tai ir susiviliojau.

jetus, jetus tikriausiai niekad neateis toks laikas, kai pasakysiu, kad man gana knygų doh.gif biggrin.gif AŠ noriu ir "Pienių vynas" ir "Sudie vasara" perskaityt ax.gif O "Leopardas" yra ne tik šitam sąraše, bet ir tarp 50 žymiausių romanų ax.gif Pati turiu naują leidimą, o seno leidimo labai ilgai pardavinėju, bet niekas neperka blush2.gif

QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 15, 20:03)
As zadu eiti i Jotema ir nusipirkti visas tris knygas- Chirurgas, Dingusios ir Kaulu Sodas. Kazin verta visas pirkti? Ar apsiriboti Chirurgu?
As ieskau knygos - Frank McCourt ANDŽELOS PELENAI, skaitet kas nors?  g.gif

Aš imčiau visas žinok, jei piniginė leidžia biggrin.gif Skaičiau "Kaulų sodas", o kitas dvi irgi planuoju.

QUOTE(katilina @ 2010 09 15, 20:04)
Man "Žmogžudystė Kale traukinyje" daug labiau patiko už "Mirtis ant Nilo", tai siūlyčiau nuo jos ir pradėti.

Na va, o aš tą Kale pardavinėju ilgai irgi niekas neperka doh.gif Reiks skaityt tada pačiai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Taškė. @ 2010 09 15, 19:56)

Kaip gerai, kad bent šios knygos manęs visai nevilioja, mažiau sąraše bus biggrin.gif

QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 15, 20:03)
As ieskau knygos - Frank McCourt ANDŽELOS PELENAI, skaitet kas nors?  g.gif

Aš ieškau šios knygos ir vėl gi planuoju skaityti. Girdėjau vien gerus atsiliepimus. Buvau net filmą parsisuntus, bet nenoriu žiūrėti neperskaičius. O tu radai, kur ją pirkti? Nes aš nedažnai matau skelbimų.

QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 15, 20:08)
Registruojuosi su Julio Cortazar 'Žaidžiame klases'

Šita knyga mn tikras baubas blink.gif Bijau ją skaityt, nes jaučiu, kad labai sunki yra blink.gif
Atsakyti
Faina,rudeniska temuke thumbup.gif

QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 15, 18:17)
first.gif  aaaaaaciu uz naujus grazius namucius  hi.gif
Registruojuosi su AKLUMAS, jau siandien baigsiu..
Kol laukiau kas pastatys naujus namucius, va ka radau- kaip noreciau tokiu knygu laikikliu  wub.gif
user posted imageuser posted image

Kokie ten yra,man nerodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 15, 20:21)
O "Leopardas" yra ne tik šitam sąraše, bet ir tarp 50 žymiausių romanų  ax.gif Pati turiu naują leidimą, o seno leidimo labai ilgai pardavinėju, bet niekas neperka  blush2.gif

O "Leopardą" skaitei?
Atsakyti
Paaukojau šiek tiek laiko knygai. Iškart geriau pasidarė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2010 09 15, 20:16)
Nepatinka man iš kažko pirkt.  blush2.gif

Bet tai knygynas irgi yra "kažkas" ax.gif Koks skirtumas, kas pardavinėja, svarbu pigiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(katilina @ 2010 09 15, 20:24)
O "Leopardą" skaitei?

Pasakysiu jau pačiai atsibodusį žodį PLANUOJU biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikos blush2.gif graži tema, tokia jau rudeniška.. mirksiukas.gif aš tai registruojuos su Buivydaitės "Telefoninis romanas".. vis mažiau laiko lieka skaityt, vis dėlto paskutiniai metai mokslo daro savo... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewe1ina: 15 rugsėjo 2010 - 19:29
QUOTE(Taškė. @ 2010 09 15, 19:16)
Nepatinka man iš kažko pirkt.  blush2.gif


O tu perki tik naujas?


QUOTE(Dorifore @ 2010 09 15, 19:24)

Aš ieškau šios knygos ir vėl gi planuoju skaityti. Girdėjau vien gerus atsiliepimus. Buvau net filmą parsisuntus, bet nenoriu žiūrėti neperskaičius. O tu radai, kur ją pirkti? Nes aš nedažnai matau skelbimų.



Ne, nerandu as jos sad.gif

QUOTE(luiziana @ 2010 09 15, 19:24)
Faina,rudeniska temuke  thumbup.gif
Kokie ten yra,man nerodo  unsure.gif


Ten vienas is ZIEDU VALDOVO, o kitas dvi rankos 4u.gif
Atsakyti
Ko pamiršot įdėt plepių TOP6 biggrin.gif

aistuliaa 54 first.gif
Dorifore 51 second.gif
Ingėnas 48 third.gif
adžani 43
Meskute5 42
_Only_ 42

Ingėnai, palaikai formą vėl, ane biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 15 rugsėjo 2010 - 19:31
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 15, 19:31)
Ko pamiršot įdėt plepių TOP6  biggrin.gif

aistuliaa  54 first.gif
Dorifore  51 second.gif
Ingėnas  48 third.gif
adžani  43
Meskute5 42
_Only_  42   

Ingėnai, palaikai formą vėl, ane  biggrin.gif


as uztai smunku zemyn lotuliukas.gif
Atsakyti
Registruojuos su šiandien damušta Kazanova : romantiškasis šnipas ir dabar negaliu pasakyti, kokią knygą paimsiu į rankas. Neišsirenku doh.gif Na, parašysiu rytoj, ką šiandien perskaitysiu.

Beje, liaupsės pradiniam temos psl-iui 4u.gif thumbup.gif mirksiukas.gif Ir iš kur jūs imat tokių taiklių, prasmingų auksinių žodžių apie knygas, skaitymą? g.gif
Atsakyti