Įkraunama...
Įkraunama...

11 mėn. vaiko meniu

Sena tema ČIA
Atsakyti
Saldu444>>>labai aciu uz nauja tema 4u.gif mano mazius jau slenka link 11 menesiu tai butu laaabai idomu suzinoti is mamyciu kaip sekasi ruosti naujus patiekalus savo vaikiukams smile.gif visa sena tema perskaiciau ale gal kokiu nauju ideju kas turi bigsmile.gif butu idomu isgirsti ir pasinaudoti naujais receptais. Mano bernuzeliui dar sunkiai sekasi kramtyti doh.gif oi kankimames, bet manau kaip nors apsiprasim. Siandien pusryciams dariau virtinukus (na su verske, miltais ) mazus isviriau tai visai neblogai prarijo, ale prarijo, nekramte ypatingai schmoll.gif o vat mesyte su darzovem su sakute sutrinta tai sunkiai jam mazuliui sekasi, vis paziaugcioja. Jetau kaip gi noriu kad pasisektu jam verysad.gif Ir dar klausimas prisirpo kaip ir visi rudeniniai vaisiai biggrin.gif kiek galima duoti tokio amziaus vaikui svieziai spaustu vaisiu sulciu g.gif
nagi mamytes drinks_cheers.gif uzpildom tema lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dušara @ 2010 09 16, 18:27)
Saldu444>>>labai aciu uz nauja tema  4u.gif mano mazius jau slenka link 11 menesiu tai butu laaabai idomu suzinoti is mamyciu kaip sekasi ruosti naujus patiekalus savo vaikiukams  smile.gif visa sena tema perskaiciau ale gal kokiu nauju ideju kas turi  bigsmile.gif butu idomu isgirsti ir pasinaudoti naujais receptais. Mano bernuzeliui dar sunkiai sekasi kramtyti  doh.gif oi kankimames, bet manau kaip nors apsiprasim. Siandien pusryciams dariau virtinukus (na su verske, miltais ) mazus isviriau tai visai neblogai prarijo, ale prarijo, nekramte ypatingai  schmoll.gif o vat mesyte su darzovem su sakute sutrinta tai sunkiai jam mazuliui sekasi, vis paziaugcioja. Jetau kaip gi noriu kad pasisektu jam  verysad.gif Ir dar klausimas prisirpo kaip ir visi rudeniniai vaisiai  biggrin.gif kiek galima duoti tokio amziaus  vaikui svieziai spaustu vaisiu sulciu  g.gif
nagi mamytes  drinks_cheers.gif  uzpildom tema  lotuliukas.gif

nera uz ka 4u.gif man ir paciai dar aktualu paivairinti mazylio mityba, nesvarbu, kad nuo metu teoriskai prie bendro stalo reiketu, juk staiga nepradesi vaiko barsciais ir cepelinais maitinti blink.gif
maniskis darzoves irgi sunkiai kramto, jei tik sakute sutrinu, matosi po to kakiuose tie morku gabaliukai blush2.gif as tai svieziai spaustas obuoliu sultis praskiedziu bent jau 1:1 su virintu vandeniu, na ir kokius 200 ml per visa diena duodu drasiai, nes maniskis labai jau skysciams isrankus, tai labai dziaugiuosi, kad bent jau obuoliu sultys jam tinka.
Atsakyti
Mano bernuzelis tai megejas pagerti (oi skamba kabai suaugiskai tongue.gif ) as jam verdu kompota is visokiu esamu svieziu ir dziovintu vaisiu bei uogu smile.gif na tai jis pasigriebia savo gertuve ir sriabia is jos, tik spek mama pripildyti. Man zinoma patinka, nes kompote ir avietes ir braskes ir obuoliai ir abrikosai (sviezi lietuvoje kaime augantys). Valgo mano bernuzelis na nelabai jau daug, kaip kada. Labai megsta grudines koses, varske paskaninta uogomis. Grikiu dribsniu kose su bananu tiesiog laaabai. Kai nuvaziuojam pas senelius na tai ten jau gaunam paragauti ir kotletuku ir kugelio knypseli, bet as nepykstu, juk po truputuka tik beduoda senoliai. Labai stengiasi, ruosiasi visa diena anukelio atvykimui, pecius iskurena, darzoviu pritroskina (nors visi seimoje megejai kepto ir ant ugnies ruosto maisto). Myliu juos uz tai, tai ir nepykstu kad pasiulo maziukui ir cepelino gabaliuka ar kokio netikro zuikio kampeli. Manau reikia jau pratintis prie suaugusiuju maisto po truputi.
Atsakyti
QUOTE(dušara @ 2010 09 16, 20:03)
Mano bernuzelis tai megejas pagerti (oi skamba kabai suaugiskai  tongue.gif  ) as jam verdu kompota is visokiu esamu svieziu ir dziovintu vaisiu bei uogu  smile.gif na tai jis pasigriebia savo gertuve ir sriabia is jos, tik spek mama pripildyti. Man zinoma patinka, nes kompote ir avietes ir braskes ir obuoliai ir abrikosai (sviezi lietuvoje kaime augantys). Valgo mano bernuzelis na nelabai jau daug, kaip kada. Labai megsta grudines koses, varske paskaninta uogomis. Grikiu dribsniu kose su bananu tiesiog laaabai. Kai nuvaziuojam pas senelius na tai ten jau gaunam paragauti ir kotletuku ir kugelio knypseli, bet as nepykstu, juk po truputuka tik beduoda senoliai. Labai stengiasi, ruosiasi visa diena anukelio atvykimui, pecius iskurena, darzoviu pritroskina (nors visi seimoje megejai kepto ir ant ugnies ruosto maisto). Myliu juos uz tai, tai ir nepykstu kad pasiulo maziukui ir cepelino gabaliuka ar kokio netikro zuikio kampeli. Manau reikia jau pratintis prie suaugusiuju maisto po truputi.


mums uz poros dienu 11 menesiu, o dar visai neuzsiimam kramtymu sad.gif jei kos gabaliukas patenka, tai ir ziaugcioja iskart, labai bijau kad nepaspringtu. bendrai jis pas mane nelabai maisto produktus griauzia. valgom blenderiuotas darzoviu, mesyciu koses, bet po labai mazai. pagrindinsi maistas jogurtas, varskyte ir MP atsigerimui ... ne kas ...
Atsakyti
sigusi nepergyvenk, bandyk iš pradžių stambiau blenderiuot mirksiukas.gif
Norėjau paklaust ką jūs duodat priešpiečiams? Ar galima jau duot pvz.: virtinukų iš varškės?
O kotletus ir mes paskanaujam, o skaniausia valgyt iš mamos lėkštės.
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 23, 00:45)
sigusi nepergyvenk, bandyk iš pradžių stambiau blenderiuot  mirksiukas.gif
Norėjau paklaust ką jūs duodat priešpiečiams? Ar galima jau duot pvz.: virtinukų iš varškės?
O kotletus ir mes paskanaujam, o skaniausia valgyt iš mamos lėkštės.

mes virtinuku is varskes jau ragavome kokius 3 kartus. suvalgo kokia 120 gramu.. labai ir neprievartauju. as juos duodama dar pertrinu sakute ir sviestuko idedu truputi thumbup.gif dar is tokio suaugusiu maisto valgome lietinius su varske, tik jau tas blynas kuris buna apskrudes atitenka mamytei, o jau blynas, kuris viduje buna ir neapkepes lieka, kartu su varskyte atitenka maziukui. mirksiukas.gif keleta kartu pusryciams jau valgeme omletuka is kiausinio, miltu, pieno, pakepta ant truputelio sviestuko. Taip pat ir virta kiausini, kartu su duona ant kurios vos uztepta sviestuko. jau esame ragave ir varskes apkepo.. 4u.gif
Atsakyti
Kiaušinių iki metų gydytoja nerekomendavo, tai net nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 23, 23:12)
Kiaušinių iki metų gydytoja nerekomendavo, tai net nežinau  g.gif

na manau, ar 12men, ar 11 men ir savaite, tai esmes jau nelabai ir keicia, negi kai tik sueis vaikui metai is kart ir sodinsit prie bendro stalo? As bent jau manau, kad jei primaitinimas pradetas anksciau nei 6 men. tai ir kiti papildomi produktai gali buti ivedami savaite ar dviem anksciau, toks laiko tarpas tikrai nevaidina labai dideles esmes.. bet tai tik mano nuomone, o kiekviena mama daro kaip jai atrodo geriau
Atsakyti
mums 11 men. valgo puse kiausinio ir anksciau buvau davusi ketvirtadali, na mano vaikas neturiu jokiu alergiju, taigi nematau bedos, jei vaikas sveikas tai jokio skirtumo ar 11 ar 12 menesio duoti kito maisto.
Koses jau seniai verdu su pienu, o vat si menesi ir daviau pieno atsigert. LAAAAbai patiko praso dar ir dar.. tai po biski duodu, ir manau kad greit gers kiek nores.
nuo bendro stalo duodu ir mesytes ir sriubytes, reikia po biski pratint, kai pati verdi ir troskini, tai vaikuciui manau nekenkia, aisku viskas priklauso nuo vaiko.
sekmes

dar noriu pridurti kad kramtyti ismoko tik neseniai, va jau tik pora savaiciu kaip nenaudoju blenderio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuliaX: 28 rugsėjo 2010 - 07:18
Tai aš ir nesakau, kad suėjus metams pradėsiu pilnai duot nuo bendro stalo maistą, tik manau, kad pvz.:iki kepto maisto reikia dar paaugt.
Šiandien viriau varškėtukus, du suvalgė ir ačiū tai teko košę vaikišką daryt, nes normalių nevalgo porą šauktų ir ačiū
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 09 28, 08:16)
mums 11 men. valgo puse kiausinio ir anksciau buvau davusi ketvirtadali, na mano vaikas neturiu jokiu alergiju, taigi nematau bedos, jei vaikas sveikas tai jokio skirtumo ar 11 ar 12 menesio duoti kito maisto.
Koses jau seniai verdu su pienu, o vat si menesi ir daviau pieno atsigert. LAAAAbai patiko praso dar ir dar.. tai po biski duodu, ir manau kad greit gers kiek nores.
nuo bendro stalo duodu ir mesytes ir sriubytes, reikia po biski pratint, kai pati verdi ir troskini, tai vaikuciui manau nekenkia, aisku viskas priklauso nuo vaiko.
sekmes
dar noriu pridurti kad kramtyti ismoko tik neseniai, va jau tik pora savaiciu kaip nenaudoju blenderio

labai panasi situacija smile.gif po truputi jau senokai ragauja ivairu maista, koses au pienu irgi senai verdu, tik vat pieno dar nesiryztu duoti unsure.gif o sakykit ar pavirinat parduotuvini piena ar kokio saldumo dadedat, ar tik pasildot g.gif manau irgi duoti paragauti tik vat nezinau kaip ji pasiulyti maziui ax.gif
Taip pat ir su blenderiu atsisveikinom pries dvi savaites, sunkiai sekesi kramtyti, bet po truputi apsiprato rolleyes.gif

QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 28, 13:27)
Šiandien viriau varškėtukus, du suvalgė ir ačiū tai teko košę vaikišką daryt, nes normalių nevalgo porą šauktų ir ačiū

Oi mano mazius megsta varskecius, nemaigau jau net ju mazesniais gabaleliais isverdu ir kramto, ir dar taip skaniai, kad paciai norisi ju pavalgyti. Tik vat nenutaikau niekaip varskes ir miltu santykio, kelis kartus labai skysti gavosi, o karta aplamai issileido tongue.gif reiks pasitobulinti mamai blush2.gif
Atsakyti