Įkraunama...
Įkraunama...

Optimalus auklės amžius

Nemanau, kad optimalus auklei amžius egzistuoja. schmoll.gif
Čia tik asmeninės žmogaus savybės lemia...
Atsakyti
Nera optimalaus amziaus manau. Bet remiantis ribota asmenine patirtimi-as uz jaunas. Samdziau neakivaizdinio studentes, tikrai visas jegas skirdavo zaidziant, lavinant- nepatyrusios, del to internete visokiu lavinamuju zaidimu, uzduoteliu susirasdavo, taip pat dukdavo kartu namie, lauke energingai laika leisdavo- geriau buti ir negali.
Atsakyti
QUOTE(Snieguota_Ela @ 2013 04 03, 13:45)
Nera optimalaus amziaus manau. Bet remiantis ribota asmenine patirtimi-as uz jaunas.  Samdziau neakivaizdinio studentes, tikrai visas jegas skirdavo zaidziant, lavinant- nepatyrusios, del to internete visokiu lavinamuju zaidimu, uzduoteliu susirasdavo, taip pat dukdavo kartu namie, lauke energingai laika leisdavo- geriau buti ir negali.


Visos temos neskaiciau, bet palaikysiu nuomone.
Mano abu berniukus priziurejo jauna mergycka (valandine). Vyresneli palikdavau su ja nuo 3 m., o maziuka nuo 3 men. Likau labai patenkinta! Gaila, kad pradejo dirbti... Dabar vel ieskosiu jaunos.
Atsakyti
Čia manau kaip kuriai pasitaikė,yra ir vyresnių jaunatviškų energingų,besidominčių viskuo ir mokančių vaiką sudominti,yra ir tokių kurios "Du gaideliai" gali dvidešimt kartų paeiliui belsti doh.gif ar tik kompiuterį pasikabinusios sėdėti,o vaikas vaikštynėje pats sau ieško kuo užsiimti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistral @ 2013 04 05, 23:51)
Visos temos neskaiciau, bet palaikysiu nuomone.
Mano abu berniukus priziurejo jauna mergycka (valandine). Vyresneli palikdavau su ja nuo 3 m., o maziuka nuo 3 men. Likau labai patenkinta! Gaila, kad pradejo dirbti... Dabar vel ieskosiu jaunos.

vaikams linksmiau smile.gif
Atsakyti
Viskas priklauso nuo žmogaus. Bet aš labiau linkstu link jaunų.
Atsakyti
Ką manytumėt apie paauglę auklę? Mano vyresnėlės dukros 17 ir 16 masto per vasarą padirbėti auklėmis Lietuvoje. Kažin realūs tokie jų norai? Turim tris mažus brolius, tad patirties buvim su vaikais yra nemažai. Abi jos yra labai atsakingos ir rūpestingos, bet visvien... juk tik paauglės. Kitą vertus vasara, darželiai būna užsidaro, gal ir būtų tokios sezonino darbo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liute: 15 kovo 2015 - 13:45
QUOTE(liute @ 2015 03 15, 13:43)
Ką manytumėt apie paauglę auklę? Mano vyresnėlės dukros 17 ir 16 masto per vasarą padirbėti auklėmis Lietuvoje. Kažin realūs tokie jų norai? Turim tris mažus brolius, tad patirties buvim su vaikais yra nemažai. Abi jos yra labai atsakingos ir rūpestingos, bet visvien... juk tik paauglės. Kitą vertus vasara, darželiai būna užsidaro, gal ir būtų tokios sezonino darbo?


16-17 metų protingomis, atsakingomis mergaitėmis tikrai pasitikėčiau ,
ypač jei reikia rūpintis jau paaugusiu darželinuku, o ne kūdikiu.
Mano 3-metei dukrai tai tokios paauglės (netgi jaunesnės, 14-15 metų) - tai pačios geriausios kompanjonės, kaip bitė prie medaus limpa , nors vyresnių auklių praktiškai neprisileidžia ir kaip ežys joms dyglius atkiša
Būtumėte Vilniuje - bent jau jūsų dukras tikrai samdyčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(liute @ 2015 03 15, 13:43)
Ką manytumėt apie paauglę auklę? Mano vyresnėlės dukros 17 ir 16 masto per vasarą padirbėti auklėmis Lietuvoje. Kažin realūs tokie jų norai? Turim tris mažus brolius, tad patirties buvim su vaikais yra nemažai. Abi jos yra labai atsakingos ir rūpestingos, bet visvien... juk tik paauglės. Kitą vertus vasara, darželiai būna užsidaro, gal ir būtų tokios sezonino darbo?

Tikrai samdyčiau...smile.gif
Atsakyti
Kai darželiuose vasarą nebūdavo uždaromos grupės - trūkdavo auklėtojų. Vienam ar dviem mėnesiams priimdavo ir 16-17 metų moksleives. Susitvarkydavo, tiesa, vasarą lankančių grupę vaikų būdavo nedaug.
Atsakyti
QUOTE(Oliolė @ 2015 03 16, 16:14)
Kai darželiuose vasarą  nebūdavo uždaromos grupės - trūkdavo auklėtojų. Vienam ar dviem mėnesiams priimdavo  ir 16-17 metų  moksleives. Susitvarkydavo, tiesa, vasarą lankančių grupę vaikų būdavo nedaug.


Žinau smile.gif, būtent taip ir man teko darželyje padirbėti, labai patiko.
Ačiū, merginos, už atsakymus smile.gif. Mano panos jau naršo po šitą forumą.
Atsakyti
tikrai samdyčiau paauglę - 15-18. Mano vaikų pusseserė 16m - vaikai ją labai myli, moka juos užiimti.
Atsakyti