Įkraunama...
Įkraunama...

Optimalus auklės amžius

Na ir as vel radau aukle 60 metu. po 10 min pokalbio ji po mano namus jau ropojo keturiom, o maziu net cype is malonumo.
Ja man rekomendavo viena mama is Tako (nezinau gal ji ir cia lankosi tik kitu niku) Didelis jai aciu.
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2003 09 23, 23:29)
Aš "sąmoningai" ieškojau jaunos auklės, kuri būtų tvarkinga, graži ir mokėtų dūkti. Mano dukrytės aukeli 21 m., ji studentė , netekėjusi, savo vaikučių irgi neturi. Bet ji tokia šauni. Jai nesunku išdykauti su mažyle, ji nesėdi ant smėlio dėžės krašto ir nepliurpia su kitomis pensijinio amžiaus auklėmis, ji pastoviai užsiėmusi su vaikučiu, ji laaabai rūpestinga (kartais atrodo, kad net už mane labiau pergyvena ir rūpinasi vaiku),. Ir kas "baisiausia", tai dukra auklę labai myli, man net pavydas jau kyla wink.gif Ji TV nežiūri, prie kompo nesėdi, o visą laiką ir dėmesį skiria vaiko žaidimams ir auklėjimui. Manp ažįstama turi vyresnę auklę, tai sako visko būna ir prie tinginio ir drįsta matuotis daiktus ir naudojasi kosmetikos, parfumerijos preimonėmis, netvarkinga, o kieme negali susilaikyti nuo plepėjimo su kitomis auklėmis....

na labai grazu,kad jus taip pasitikite auklemis,bet is kur zinote kad ji neziuri teliko ir nesedi prie kompo?taip aklai nepasitikeciau.....
Atsakyti
sveikutes,

musu auklei atrodo 56, bet ji super. atejo kai vaikui buvo 7 men., o dabar jam jau 3 metai . ji tapo dar vienas musu seimos narys. jai galiu viska pasakyt, jokiu patarinejimu man zodziu nesikisa kur nereikia. net lygina kai vaikas miega nors tikrai neprasau. o radau ja pagal skelbima labai bijojau pirma kuri atejo ir taip iki dabar liko net baisu ja prarast, bet jau dabar manau kad ji niekur nedings nes ateina kai ir nereikia siaip aplankyt . turi soda tai man vasara ir geliu privelka, darzoviu, rudeni grybu padarytu smile.gif esu labai patenkinta.net ir dovanas per kaledas perkam kaip savam zmogui gal tas ilgas laiko tarpas leme kad taip prie jos pripratom. kiek teko stebet is pradziu tai ji lauke tikrai su vaiku jokiu plepalu su kitom bobikem, jokiu pletku. mylim mes ja ir labai dziaugemes kad svetimas zmogus tapo toks brangus. ir dabar pries kaledas atejo ir pati pasake, kad negali patiket kad svetimi zmones ir svetimas vaikas gali tapt tokie artimi ir mylimi jai zmones smile.gif
Atsakyti
Labai sunku pasakyti kokio amžiaus auklė geriausia. Kai mažiui buvo 5 sav. susiradau pagyvenusią moteriškę. Tiksliau, ją rekomendavo. Moteris buvo 60 m., sveiko gyvenimo propaguotoja. Sūnelį prižiūrėjo atsakingai. Net kelios mamos norėjo ją samdyti, kai jos atsisakiau. Šiauliuose tai turėjom super auklę. Ją susiradau pagal skelbimą ir jos amžius 50m. Pagrindinis kriterijus - kad bet kuriuo paros metu galėtų būti su vaiku. Va čia mums ir pasisekė. Ji sūnų mylėjo kaip savo anūką. Labai rūpinosi juo, visko mokino, buvo sudariusi dienotvarkę, kad žinočiau ką jie veikia visą dieną. Valgyti vaikui darydavo kas dien, man jau nereikėjo prisidėti. Svarbiausia, kad visada būtų maisto produktų. Kartais ir mums padarydavo. Vasarą vaiką buvo išsivežusi atostogauti į Nidą. Ten visa jos šeima maniški lepino, plaukiojo su kateriai, lankė muziejus. Vos ne kiekvieną savaitgalį veždavosi prie jūros, kad tik mes pailsėtumėme. Ir mokėjom tikrai nedaug - tik 200Lt/mėn.
Vilniuj ieškojau jaunos. Susiradau 22 m su vaikučiu. Bet dabar ji atsisakė, nes pradėjo mokytis ir nebegali būti. Taigi, prasidėjo naujos auklės paieškos. Vieną turiu nusižiūrėjusi, bet dar abejoju. Mat man reikia tokios, kad ir sergantį prižiūrėtų, o ne tik parvestų iš darželio. Bet ieškosiu jaunos.
Atsakyti
is patirties galiu pasakyti, kad labai gerai i aukles tinka moterys, kurios savo vaikus jau uzaugino, o anukais dziaugtis dar negali, nes neturi, o mazu vaiku jau yra labai pasiilgusios. Turi ir patirties po savo vaiku, ir jegu dar su vaiku dukti ar ji panesti, be to su vaiku elgiasi kaip su sau lygiu, bei brangina darbo vieta, nes joms iki pensijos dar keli metai liko ( ir butent del tos priezasties joms sunku darba "legaliai" susirasti)
Mano kaimyne jau pas antra forumiete taip aukle dirba. Viena mergaite i darzeli isleido, o dabar berniuka priziuri. Labai patenkinta ir dukrai jau nebezirzia, kad anuku nori, nes per diena atsidziaugia.
Atsakyti
Man,regis,geriau jauna aukle. Turiu pasirinkti ar sena ar jauna priimti i darba. Ziuresiu,kuri vaikui labiau patiks, svarbu, kad biolaukai sutaptu.
Atsakyti
Amžius tikrai neturi reikšmės.
Va mano sesė (22m) savo vaikų dar neturi ir nenori ir apskritai 2.gif nemyli g.gif turiu įkalbinėt, kad išleistų mane į parduotuvę, nors yra 2.gif krikštamotė.
o puskė 16 metų (taigi malalietka!!!), tai galiu jai palikti savo lialių nors visai dienai, thumbup.gif ir žaidžia, ir maitina, ir myli. heart.gif Jei kas neaišku blink.gif , nebijo paklausti. thumbup.gif

Taip kad ir jaunos būna visokios...

O su auklėm patirties dar neturiu.
Atsakyti
Gal ir ne vien nuo amziaus priklauso, ale man tai geriausia aukle kur kruva vaiku uzauginusi, jau anuku pasiilgusi, bet dar neapdovanoja niekas... nu tokia apie 40 - 50 ... Vat kaip tik tokia turim ir baisiai dziaugiames - myli kaip savo anukeli ciuciuoja. Ir padukti netingi...
Atsakyti
QUOTE (Riva @ 2004 04 10, 21:09)
Gal ir ne vien nuo amziaus priklauso, ale man tai geriausia aukle kur kruva vaiku uzauginusi, jau anuku pasiilgusi, bet dar neapdovanoja niekas... nu tokia apie 40 - 50 ... Vat kaip tik tokia turim ir baisiai dziaugiames - myli kaip savo anukeli ciuciuoja. Ir padukti netingi...

Pritariu, kad geras variantas 40-50, savo vaikus užauginusios, o anūkų dar nėr.Mes tokią turim thumbup.gif thumbup.gif Kol kas samdau ją nekasdien ar keliom val. per dieną, nes pati dar nedirbu. Bet ji mum laaaaaabai patinka, mažei irgi thumbup.gif , tai lyg ir sutarėm, kad dirbs pas mus visądien nuo birželio rolleyes.gif Jai 48m., sūnus suaugęs, bet dar ,,nesusitupėjęs", per mergas eina, tai anūkelių dar kaip ir nenusimato. Pati ji dirbus lopšely/ daržely, paskui prižiūrėjo ne vieną įvairaus amžiaus vaikiuką. Svarbiausia, matosi, kad vaikiukus labai myli: su mano maže žaidžia, skaito knygeles, dainuoja daineles, žaidžia žaidimėlius thumbup.gif, dūksta thumbup.gif .
Atsakyti
musu naujajai auklei 19 m. ir ji tikrai puiki aukle-metus dirbusi Vokietijoje ir priziurejusi vaikiuka nuo puses metu iki pusantru, taip pat turi broliuka 1.5 metuku. Su mano aukseliu puikiai uzsiima, eina i lauka ir t.t. ir pan. Aukles pagyvenusios nei uz ka nenoreciau, nes uztenka mociuciu ir tetu pamokymu "reik daryt taip ar anaip"... va wink.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Aferiste @ 2004 04 12, 18:20)
musu naujajai auklei 19 m. ir ji tikrai puiki aukle-metus dirbusi Vokietijoje ir priziurejusi vaikiuka nuo puses metu iki pusantru, taip pat turi broliuka 1.5 metuku. Su mano aukseliu puikiai uzsiima, eina i lauka ir t.t. ir pan. Aukles pagyvenusios nei uz ka nenoreciau, nes uztenka mociuciu ir tetu pamokymu "reik daryt taip ar anaip"... va wink.gif tongue.gif

Aferiste, pritariu tau 100 proc wink.gif

Kaip radai auklyte?
Atsakyti
QUOTE (mamukas @ 2004 04 14, 08:40)
Aferiste, pritariu tau 100 proc wink.gif

Kaip radai auklyte?

o as nepritariu, nes maniske 51 metu nera niekada net cyptelejusi, ka ir kaip reikia daryti - viska daro tiksliai pagal instrukcijas rolleyes.gif
Atsakyti