Įkraunama...
Įkraunama...

Katė ir kūdikis

QUOTE(Elzyte @ 2006 01 28, 20:42)
Pas mus du katinai  tongue.gif  tai katinas labai megsta miegoti vezimelyje arba lovytej.
Laimei Vilius ne alergiskas katinams thumbup.gif  o katinai jo bijo.Tik kai is gimdymo namu atsivezem katyte pribego pauostyt kas cia per lelius smile.gif



O mes su tuo katino miegojimo vežime tai vargelio daug apsiturėjom.Mūsų katis nekastruotas - tai jis matot buvo pradėjęs teritoriją žymėtis, ant vežimo purkšdavo.O siaubas kokia smarvelė.Nespėdavau aš to vežimo plaut.Na bet kažkaip ėjo ir praėjo jam tas durnumas.O šiaip jis iš pradžių mano dukrytės privengdavo, vos tik ji pravirkdavo iškart išbėgdavo iš kambario.Vėliau įsitaisė jai iš lėkštės vogt maistą kai ji valgydavo.Vos tik aš nusisuku, o jis jau žiurėk ir mažosios lėkštėj, o ši žiūri apšalus biggrin.gif.Na o dabar tai gražu ir žiūrėt.Mažoji išeidama į darželį su juo atsisveikina,gryžus apkabina, pabučiuoja į kaktą biggrin.gif Jeigu į lėkštę lenda iš šaukšto užvožia.Ir apspardo ir už uodegos tampo,bet jis jai nieko nedaro,susitraukia dažniausiai ir kenčia. Na jei jau labai jį kankina, tada pabėga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuška @ 2006 01 30, 20:29)
O mes su tuo katino miegojimo vežime tai vargelio daug apsiturėjom.Mūsų katis nekastruotas - tai jis matot buvo pradėjęs teritoriją žymėtis, ant vežimo purkšdavo.O siaubas kokia smarvelė.Nespėdavau aš to vežimo plaut.Na bet kažkaip ėjo ir praėjo jam tas durnumas.O šiaip jis iš pradžių mano dukrytės privengdavo, vos tik ji pravirkdavo iškart išbėgdavo iš kambario.Vėliau įsitaisė jai iš lėkštės vogt maistą kai ji valgydavo.Vos tik aš nusisuku, o jis jau žiurėk ir mažosios lėkštėj, o ši žiūri apšalus biggrin.gif.Na o dabar tai gražu ir žiūrėt.Mažoji išeidama į darželį su juo atsisveikina,gryžus apkabina, pabučiuoja į kaktą  biggrin.gif Jeigu į lėkštę lenda iš  šaukšto užvožia.Ir apspardo ir už uodegos tampo,bet jis jai nieko nedaro,susitraukia dažniausiai ir kenčia. Na jei jau labai jį kankina, tada pabėga smile.gif



vaje,nepavydžiu blink.gif to ,kas buvo.Šaunu,kad viskas susitvarkė.
Atsakyti
QUOTE(Laimuška @ 2006 01 30, 20:29)
Jeigu į lėkštę lenda iš  šaukšto užvožia.Ir apspardo ir už uodegos tampo,bet jis jai nieko nedaro,susitraukia dažniausiai ir kenčia. Na jei jau labai jį kankina, tada pabėga smile.gif


man tai katino gaila. paskui ir uzauga tokie vaikai, kurie kankina gyvunelius, nes vaikystej tevai ne tik nedrausdavo, bet dar ir skatindavo tai daryti.
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2006 01 31, 09:17)
man tai katino gaila. paskui ir uzauga tokie vaikai, kurie kankina gyvunelius, nes vaikystej tevai ne tik nedrausdavo, bet dar ir skatindavo tai daryti.


Gerai, kad mano katinas pats tuos vaikus ir auklėja, neleisdamas savęs skriausti ir gindamasis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Psichė: 31 sausio 2006 - 09:37
Mes prieš 1,5mėn. parsivežėme į namus dukrytę. Katė iš pradžių bėgdavo nuo jos kuo toliau. O dabar, kai mums pats dieglių įkarštis, tai vaikas rėkia, katė miaukia ir duris drasko, kad į kambarį įleistume. O jeigu dieną vaikas klykia, tai katė bėga ir kanda vyrui į ranką. Tik man nepatinka, kad katė karts nuo karto taikosi įšokti į vaiko lovytę. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2006 01 31, 13:09)
O jeigu dieną vaikas klykia, tai katė bėga ir kanda vyrui į ranką. Tik man nepatinka, kad katė karts nuo karto taikosi įšokti į vaiko lovytę. schmoll.gif


Šaunuolė katė thumbup.gif Jei vaikas verkia, tai kas daugiau pasirūpins, jei ne mielasis tėvelis lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš turiu namie rusų mėlynąjį katiną. Jau skaitant kačių enciklopediją prie jo veislės radau parašyta, kad jie nemėgsta triukšmo ir vaikų. Paskutinis teiginys suneramino. Patys savų vaikų neturim, tai kačiaus reakcijos neturėjom kaip išmėginti. Tačiau...vieną vakarą draugai atsivežė savo 6mėnesių lėlytę. Įėję į namus padavė ją man ir toji paleido gerklę. Mūsų katinas pribėgo prie lėlytės mamos ir davė su nagais per kojas, po to gavau ir aš, skaudžiai blink.gif Atsistojo jis visas išsipūtęs ir urzgė (ne veltui mes jį katašuniu vadiname smile.gif ). Teko jį į kitą kambarį uždaryt, tai tiek jame drąskė ir daužė duris, kad išleidom, su baime. O toliau tai jis lyg ir nieko elgėsi, vaikštinėjo, uostinėjo, bet vaikutį saugojom.
Tai vat bijau pagalvot, kas bus, kai savą turėsim. O juk mūsų katinas dabar kaip sūnus blush2.gif vienurtis smile.gif
Atsakyti
Mūsų katinas irgi mėlynasis. Vaikų labai nemėgsta, bet sūnaus niekada neskriaudė. Turbūt į saviškius kitaip reaguoja.
Atsakyti
As ir turiu katineli biggrin.gif Jis uz mano lialiuka jaunesnis tik 4 menesiais smile.gif Kai tik atsivezia is ligonines tai nieko, tik paziurejo kreivai ir tuo viskas pasibaige smile.gif Dabar jau kai maziukas judresnis, tai kaciukas tik prieina pauosto ir nieko nedaro, zino kad negalima thumbup.gif
Bet jei pamato, jog lovyte ar lopsiukas yra laisvi tai iskart isitaiso ir miega laimingas biggrin.gif
Visi irgi gazdino del alergiju, bet iki siol nieko nematyt smile.gif
Vienu metu katinelis budavo kartu isitaiso ir maziukui gale koju guli smile.gif na svarbu, kad nelenda smile.gif Ir tiesa vaikucio barskuciai jam dar labai patikna mirksiukas.gif
Atsakyti
nuo devyniu dukrytes menesiu teko gyventi pas mama kuri laiko kate... patikekit, jei iki to laiko mylejau, auginau jas, tai dabar net pagalvot nenoriu....brrr
visu pirma, ta kate tiesiog piktybiskai persekiojo sukryte ir pirmai progai pasitaikius kabindavo akytes. visas veidukas nubraizytas buvo, nors rodes akiu nuo ju abieju nenuleidau.
maza to laikui begant mergaite susirgo astma. alergine. kraujo tyrimas parode, kad alergija dulkiu erkutems ir katems.
o kur sugadinti nauji odiniai drabuziai, batai, plaukai, kurie anksciau kazkaip toleruojami buvo. viskas buvo toleruojama kol ji paliete mano kudiki.
Toliau nepasakosiu, bet kate man kaip keismazodis, bent jau ta, kuri pas mama gyvena.
Atrodo, buvo tokia mylima, o dabar drasiai galiu sakyti, kad dziaugciausi jei jos nebebutu.
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2005 12 07, 08:49)
Nekreipk dėmesio į bambeklius. Paaiškink jiems, kad vaikai, augę ne sterilioj aplinkoj, o su katinais ir šunim, rečiau serga alergijomis, astma ir kitomis ligomis, jų organizmas būna atsparesnis. Drąsiai tvirtink, kad katinas namie - tik vaiko labui wink.gif

Jei vaikas ir suvalgys vieną kitą plauką, tai, taip sakant, ir iškakos smile.gif Jūs irgi juk ne ką mažiau jų prisivalgot. Katė plaukais vemia dėl to, kad save laižo ir tų plaukų prisiryja labai daug, susidaro skrandžio nepraeinamumas (beja, neduodi spec. pastos?). Vaiko ir skrandis didesnis, ir plaukų tiek tikrai neprisivalgys, nebent kasdien visą katiną nulaižys biggrin.gif

pritariu Manjanai drinks_cheers.gif as ir mano 2 broliai visa savo vaikyste, nuo gimimo buvom apsupti sunu o kaime ir kaciu, ir nei kokia alergija, nei sveikatos sutikimu del ju nera buve schmoll.gif as taip pat galvoju, kad vaikas tam igyja imuniteta [ jei tas gyvunelis yra nuo pat mazens ] ir didziausias absurdas, kai zmones del vaiku atsisako tu kuriuos kazkada be galo mylejo verysad.gif tai yra nepateisinama, as vaiku neturiu, bet gyvunu pas mane pilni namai ir dar planuoju ne viena isigyti, ir nesukliudys ateityje nei kokios vaiku alergijos nei kas schmoll.gif as be ju neisivaizduoju savo namu blink.gif man mano suo yra tas pats kai vaikas, ir del vaiko jo niekados neatsisakyciau schmoll.gif tokia jau mano kategoriska nuomone tokia ji ir liks drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aziza @ 2006 02 02, 15:30)
pritariu Manjanai  drinks_cheers.gif as ir mano 2 broliai visa savo vaikyste, nuo gimimo buvom apsupti sunu o kaime ir kaciu, ir nei kokia alergija, nei sveikatos sutikimu del ju nera buve  schmoll.gif as taip pat galvoju, kad vaikas tam igyja imuniteta [ jei tas gyvunelis yra nuo pat mazens ] ir didziausias absurdas, kai zmones del vaiku atsisako tu kuriuos kazkada be galo mylejo  verysad.gif  tai yra nepateisinama, as vaiku neturiu, bet gyvunu pas mane pilni namai ir dar planuoju ne viena isigyti, ir nesukliudys ateityje nei kokios vaiku alergijos nei kas  schmoll.gif  as be ju neisivaizduoju savo namu  blink.gif  man mano suo yra tas pats kai vaikas, ir del vaiko jo niekados neatsisakyciau  schmoll.gif tokia jau mano kategoriska nuomone tokia ji ir liks  drinks_cheers.gif



Na,aš tik labiausiai pergyvenu dėl plaukų.Kad koks apendikso uždegimas nebūtų.Nes mes čia juos desertui valgom doh.gif Sugok nesaugojes,vistiek pūkai visur laksto,nes katė ilgaplaukė.O dėl kitko tai aš galvos nė nekvaršinau visai.Dar iš pradžių dėl alergijos,bet paskui nė del tos.Tik dėl tų plaukų.
Atsakyti