Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pasiskolinate iš vyro piniginės jam nežinant?

niekada schmoll.gif
Atsakyti
Pasiskolinti nežinant? Kitaip tariant: Ar kada apvogėte savo vyrą? smile.gif Atleiskit, klaikiai skamba.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiazuu @ 2012 11 06, 09:50)
Pasiskolinti nežinant? Kitaip tariant: Ar kada apvogėte savo vyrą? smile.gif Atleiskit, klaikiai skamba..  doh.gif


drinks_cheers.gif o čia nesigauna, kad apskritai apvagi ir save ir savo šeimą?.. smile.gif

Atsakyti
Pas mus pinigai bendri, kai reikia pasakau, kad reikia, jai jau mano saskaita istustejo.Kartais paburba kur as juos dedu, tada uzleidziu jam eile viska supirkit, vaikui duot uz ta ir ana. Labai greitai atsibosta tie rupesciai ir vel ramu. smile.gif

Zinau pavyzdziu kurios "prasisuk" pro vyro pinigine kai jie girti guli, paciai tai nepriiimtina, bet ivairiomis salygomis moterys gyvena, gal ir del savo vaiku kartais taip daro gal jie neduoda... Smerkti manau negalima nezinant situacijos.
Atsakyti
QUOTE(Sarr @ 2012 11 08, 15:56)
Zinau pavyzdziu kurios "prasisuk" pro vyro pinigine kai jie girti guli,  paciai tai nepriiimtina, bet ivairiomis  salygomis moterys gyvena, gal ir del savo vaiku kartais taip daro gal jie neduoda... Smerkti manau negalima nezinant situacijos.

Aš žinau tokį atvejį. Mūsų kaimynė kelis mažus vaikus augino, nedirbo, o vyras vos algą gaudavęs gerdavo, kol pragerdavo. Jeigu jai pavykdavo rast, kur girtas pinigus slepia, tai paimdavo. Bent tada tą mėnesį šeima valgyt turėjo už ką pirkt. Kai nepaimdavo, skolindavosi iš mano tėvų, iš kitų kaimynų. Taip, galima sakyt, kad vogė. Bet ir aš jos vietoj taip daryčiau.
Atsakyti
niekada schmoll.gif visi gaunami pinigai - bendroj saskaitoj 4u.gif
Atsakyti
Kas per nesamone? Nedarau taip, ir nenoreciau kad man taip darytu.
Atsakyti
Kadangi pinigai bendri, kai reikia tiek jis, tiek as pasiimam smile.gif zinoma po to pasisakom, kad nebutu minciu kad pamesti pinigai ir pan ax.gif
Atsakyti
nesiskolinu, jei reikia pasiimu ir pasakau. Bendras katilas pas mus biggrin.gif
Atsakyti
net syptelejau perskaicius tema smile.gif musu su vyru finansai bendri, tad vienam nuo kito slapukauti netenka. kazkaip kvaila butu imti pinigus nezinant...
Atsakyti
tikrai ne
Atsakyti
Pasiskolint tai gal ir pasiskolinu, bet jam žinant ir dar su jo sutikimu biggrin.gif

o jei tektų atiminėt, kad nepragertų - žiauru verysad.gif bet atiminėčiau be skrupulų - arba liautųsi gert, arba liautųsi šeima būt.. unsure.gif
Atsakyti