Įkraunama...
Įkraunama...

Antibiotikai

Norejau paklausti, gal kas žino. Ar galima vartoti antibiotikus ( vartoju nuo maksties uždegimo) su skausma malšinančiais vaistais su tokiais kaip Ibumetin?
Atsakyti
QUOTE(anzellikaa @ 2011 12 01, 18:58)
Norejau paklausti, gal kas žino. Ar galima vartoti antibiotikus ( vartoju nuo maksties uždegimo) su skausma malšinančiais vaistais su tokiais kaip Ibumetin?

Aš vartojus esu tiek ir tiek kartų.Skausmą malšinančius (daug kartų stipresnius,nei Ibumetiną) vartoju ištisai,o antibiotikus esu daug kartų gėrus,ir leidę esa,ir lašinę.Nieko nenutiko.
Atsakyti
labas! am, na kiek aš žinau šiaip galima, jei jau labai skauda, bet nepatartina sad.gif( esu ir aš vartojus kelis kartus antibiotikus, bet visada man papildomai liepia naudoti ir "yoghurt" kapsules tokia, kad tipo atkurtų gerąsias organizmo bakterijas.. nuoširdžiai patariu kartu su antibiotikais pagert ir tas kapsulytes.. nes antibiotikai šiaip žiaurus vaistas :/
Atsakyti
Sveikutes:)

Prisijungiu prie šios diskusijos ir as smile.gif Musu seimyna naudoja gamtini antibiotika, jo pagrinda sudaro kratono medzio sultys, diziausias privalumas tame, kad netersia zarnyno ir nereikia kaip po kitu antibiotiku atstatyneti zarnyno bukles:)) Isties labai dziaugiuosi, kad atsirades toks preparatas, aisku, jeigu jau isisenėjusi liga ar pan, tokie antbiotikai nepades. Vadinasi Drags imun:) ir gerkle labai gerai gerti kai tik pasijunta ligos simtomai, skalauti kai skauda gerkle ( kelis lasiukus i vandeni isimaisius) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpike @ 2011 12 04, 23:56)
labas! am, na kiek aš žinau šiaip galima, jei jau labai skauda, bet nepatartina sad.gif( esu ir aš vartojus kelis kartus antibiotikus, bet visada man papildomai liepia naudoti ir "yoghurt" kapsules tokia, kad tipo atkurtų gerąsias organizmo bakterijas.. nuoširdžiai patariu kartu su antibiotikais pagert ir tas kapsulytes.. nes antibiotikai šiaip žiaurus vaistas :/

niekada negerkit geruju bakteriju kartu su antibiotikais. sunaikins jas gi. pabaiget antibu kursa, tada tik geruju bakteriju kursa. nes pinigai kitaip iseis per ... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_mamka_ @ 2011 12 23, 18:19)
niekada negerkit geruju bakteriju kartu su antibiotikais. sunaikins jas gi. pabaiget antibu kursa, tada tik geruju bakteriju kursa. nes pinigai kitaip iseis per ...  4u.gif


Hmm... Logiška, bet kodėl man gydytoja paskutinį kartą išrašė gert lygiagrečiai? Po antibiotikų tai tikrai sutinku, kad reikia, bet gal ir lygiagrečiai reikia, kad gerųjų bakterijų svoris nepalankioj aplinkoj būtų didesnis.
Atsakyti
sveikos, gal kam taip yra buve, kad po 3-6 paru antibiotiku gerimo pradeda labai kilti temp, kuo ilgiau geriu, tuo auksciau kyla, nutraukus antibiotikus, pamazu viskas rista i norma
Atsakyti
sveikos mamos, mano mazute 1metai 1 men po OSPAMOKSO gerimo nuo pulingo tonzilito(kitaip anginos) praejus 2 dienoms po vartojimo baisiai isbere visa kuna , o zandai visi kaip vienas plemas raudoni ir kaista, itariu netiko opamoksas, jei kam taip buvo -parasykit i AZ noreciau, kad pasidalintumet savo patirtimi, kaip kovojote ir t.t
Atsakyti
QUOTE(dzordze29 @ 2012 01 04, 12:04)
sveikos mamos, mano mazute 1metai 1 men po OSPAMOKSO gerimo nuo pulingo tonzilito(kitaip anginos) praejus 2 dienoms po vartojimo baisiai isbere visa kuna , o zandai visi kaip vienas plemas raudoni ir kaista, itariu netiko opamoksas, jei kam taip buvo -parasykit i AZ noreciau, kad pasidalintumet savo patirtimi, kaip kovojote ir t.t

Manau,protingiausias patarimas butu-kreiptis i gydytoja ilgai nedelsiant.Gal tai ir alerginis berimas,bet berimas ne visada reiskia alergija...internetu diagnozes nieks nenustatys ir gydymo nepaskirs,o vaikas per mazas,kad rizikuoti uzsiimti savigyda... 4u.gif
Atsakyti
kreiptis pas gydytoja - iki to laiko antibotiku nebeduoti. tai arba alergija, arba pvz. infekcine mononukleoze, kuri daznai sumaisoma su bakteriniu tonzilitu
Atsakyti
QUOTE(_mamka_ @ 2011 12 23, 18:19)
niekada negerkit geruju bakteriju kartu su antibiotikais. sunaikins jas gi. pabaiget antibu kursa, tada tik geruju bakteriju kursa. nes pinigai kitaip iseis per ...  4u.gif


Taigi žarnyno veikla gali sutrikti, jei negersi gerųjų bakterijų. Būtina jas gerti vartojant antibiotikus, beveik visi gydytojai išrašo tuo pačiu metu.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 01 04, 19:01)
Manau,protingiausias patarimas butu-kreiptis i gydytoja ilgai nedelsiant.Gal tai ir alerginis berimas,bet berimas ne visada reiskia alergija...internetu diagnozes nieks nenustatys ir gydymo nepaskirs,o vaikas per mazas,kad rizikuoti uzsiimti savigyda... 4u.gif

tai ir kreipemes, taciau tiksliai nenustate ar nuo OSPAMOKSO ar nuo ko kito, pavartojom ACETERIN nuo alergijos(kartu su tavegiliu-jis greiciau veikia) ir po truputi praeidineja, aciu dievui biggrin.gif , bet dar ir stomatitas isimete-gyditojai sake, kad daznai buna maziems po antibiotiku vartojimo verysad.gif ,na bukle eina geryn..
neduok dieve kaip sunku su maziukais , kai viena gydai , o kita liga isimeta
Atsakyti