Įkraunama...
Įkraunama...

Antibiotikai

QUOTE(Magnifique @ 2012 01 06, 19:16)
musu gydytoja visad liepia geriant antibiotiku kursa ir per ji ir dar savaite po jo,gerti gerasias bakterijas.per,tai 2val.po antibiotiku.

su antibiotikais tikrai reik gerti gerasias bakterijas, nes žarnyn taip išreguliuoja, kad doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2012 01 30, 23:46)
su antibiotikais tikrai reik gerti gerasias bakterijas, nes žarnyn taip išreguliuoja, kad doh.gif

drinks_cheers.gif
nesenai teko gerti antibijotika nuo bronchito.antra diena galvojau,kad numirsiu doh.gif taip pradejo pilva pjaustyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2009 12 10, 21:54)
Man tepinėlyje rado Klebsiella oxytoca, kuri jautri Ciproxinui.
Ne, Amoxicillino negeriu, galvojau gerti ir jį, kad greičiau ir užtikrintai"užmušt" tą Klebsiellą. blush2.gif Manau, kad pakaks Ciproxino kaip gyd. išrašė.


Vat geriausias pavyzdys, kaip nereikia užsiimti savigyda. Šios bakterijos amoksicilinas neveikia, niekada. Ji prigimtinai jam atspari.
Atsakyti
Sveiki. Turiu tokią bėdą, kas galit padėti, atsakykite prašau verysad.gif Prieš savaitę susirgau, sloga, kosulys. Gydžiausi paprastais medikamentais nuo kosulio, dariau inhaliacijas, tepdavau krūtinę spec.geliu, paracetamolis nuo temperatūros. Temperatūra išnyko per kelias dienas, kai gulėjau lovoje, bet vakar kosulys pasidarė toks nesveikas, galvoju numirsiu doh.gif Gerklę skauda žiauriai, negaliu normaliai atsikosyti, visą naktį šiandien nemiegojau, nes be perstojo kosėjau... Klausimas toks. Ar galiu išgerti likusius (kadaise gydytojos išrašytus) antibiotikus? Liko 2 kapsulės Doxycyclin TC 100 mg. Ar nebus blogai, kad jų tik 2? Nes tada man buvo paskirtos 5 kapsulės. Pas daktarę aišku tai pateksiu tik po savaitės, nes temperatūros nėr, o dėl kosulio nieks nepriima. Ką daryti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2012 04 28, 11:17)
Sveiki. Turiu tokią bėdą, kas galit padėti, atsakykite prašau  verysad.gif  Prieš savaitę susirgau, sloga, kosulys. Gydžiausi paprastais medikamentais nuo kosulio, dariau inhaliacijas, tepdavau krūtinę spec.geliu, paracetamolis nuo temperatūros. Temperatūra išnyko per kelias dienas, kai gulėjau lovoje, bet vakar kosulys pasidarė toks nesveikas, galvoju numirsiu  doh.gif Gerklę skauda žiauriai, negaliu normaliai atsikosyti, visą naktį šiandien nemiegojau, nes be perstojo kosėjau... Klausimas toks. Ar galiu išgerti likusius (kadaise gydytojos išrašytus) antibiotikus? Liko 2 kapsulės Doxycyclin TC 100 mg. Ar nebus blogai, kad jų tik 2? Nes tada man buvo paskirtos 5 kapsulės. Pas daktarę aišku tai pateksiu tik po savaitės, nes temperatūros nėr, o dėl kosulio nieks nepriima. Ką daryti?  verysad.gif

Taip,bus labai blogai.Antibiotikus reikia butinai sugerti visa paskirta kursa (net jei ir jautiesi visai sveikai),arba nepradeti gerti visai.Taigi tas likusias tabletes geriausiai butu mesti lauk...tuo labiau,kad neaisku,del ko ir koks tas kosulys.Isgeriant nepilna antibiotiku kursa issivysto bakteriju atsparumas vaistams,siais laikais yra daug tokiu ligoniu kurie nebegali issigydyti,nes nebepadeda niekas-po eksperimentu su antibiotikais... schmoll.gif
Del kosulio-patarciau gerti daug siltu arbatu (pvz.,ciobreliu-padeda atsikoseti),is vaistu, bet kokiu atveju,manau,nepakenktu ACC (tirpinami miltukai)-skatina atsikosejima ir skystina gleives,taigi turetu padeti issivalyti plauciams.Dar vaistinese buna ciobreliu ir svilaroziu sirupu,galu gale-pertusinas (tai irgi ciobreliai,tik spirite ax.gif ),nakti neblogai nuima kosuli stipri ciobreliu arbata,tiesa,ji turetu buti ne is pakeliu (ta nepadeda),as naudoju tik pacios rinkta...Visa sita gal pades isgyventi iki patekimo pas gydytoja... g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Man pries dvi dienas istrauke.. t.y. ispjove protini dantuka. Gydytojas israse NIMESIL ir OSPAMOX 500. OSPAMOX liepe gerti po 1 tablete 4 kartus i diena. Kaip manot, ar tai ne per didele doze?
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 05 18, 18:45)
Sveikutes  4u.gif  Man pries dvi dienas istrauke.. t.y. ispjove protini dantuka. Gydytojas israse NIMESIL ir OSPAMOX 500. OSPAMOX liepe gerti po 1 tablete 4 kartus i diena. Kaip manot, ar tai ne per didele doze?


Kaip man patinka tokie klausimai thumbup.gif cia kas daktarai susede? blink.gif Kiekviena mama su savo kategoriska nuomone biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2012 05 19, 15:08)
Kaip man patinka tokie klausimai  thumbup.gif  cia kas daktarai susede? blink.gif  Kiekviena mama su savo kategoriska nuomone  biggrin.gif

Nesupratau?? As tik klausiu ar 4 tabletes i diena ir taip savaite gerti ar nera per didele doze?
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 05 19, 17:18)
Nesupratau?? As tik klausiu ar 4 tabletes i diena ir taip savaite gerti ar nera per didele doze?


Jei gydytojas taip paskyre, vadinasi taip reikia, nu gal kokia namu seiminike jum ta doze pakoreguos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2012 05 19, 19:50)
Jei gydytojas taip paskyre, vadinasi taip reikia, nu gal kokia namu seiminike jum ta doze pakoreguos  biggrin.gif

drinks_cheers.gif O paskui su tokiais savavaliskais pasikoregavimais (tipo viskas man praejo vaistu nebereikia,kad per daug nebutu...),susirgus sekanti karta,verkia,kad niekas nebepadeda ir is infekciju issikapstyti negali... doh.gif
Antibiotikai-toks vaistas,kuri reikia gerti tiksliai kaip paskyre ir kiek paskyre,net jei jau kita diena jauciates visiskai sveikai... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 22 gegužės 2012 - 10:23
QUOTE(denaxa @ 2012 05 22, 11:23)
drinks_cheers.gif O paskui su tokiais savavaliskais pasikoregavimais (tipo viskas man praejo vaistu nebereikia,kad per daug nebutu...),susirgus sekanti karta,verkia,kad niekas nebepadeda ir is infekciju issikapstyti negali... doh.gif
Antibiotikai-toks vaistas,kuri reikia gerti tiksliai kaip paskyre ir kiek paskyre,net jei jau kita diena jauciates visiskai sveikai... ax.gif

Niekas neverkia. Ir geriu as tuos antibiotikus tiek, kiek chirurgas paskyre. Tiesiopg niekad nera israse man tokios dozes, niekad neesu tiek daug gerus, todel ir idomu pasidare.
Atsakyti
QUOTE(egzotika117 @ 2012 05 22, 18:28)
Niekas neverkia. Ir geriu as tuos antibiotikus tiek, kiek chirurgas paskyre. Tiesiopg niekad nera israse man tokios dozes, niekad neesu tiek daug gerus, todel ir idomu pasidare.

yra puslapis vaistai.lt, isiveskite vaisto pavadinima ir tikrai zinosite ar medikas nepadaugino jums vaistu,
visiskai nesutinku, kad jei medikas paskyre tai ir sventa, ne viena karta esu gyvenime susidurusi, kad jei buciau gerusi pati arba davusi vaikams tiek kiek jie paskyre laukiams naudos nebutu buve, o tik zala,
beje, netgi nuo maksimaliai rekomenduojamos dozes, atskiras zmogus gali sureaguoti ir blogai, jei tai pasireiskia , kreipiates i medika ir jis privalo mazinti doze arba keisti kitu antibiotiku,
4u.gif
Atsakyti