Įkraunama...
Įkraunama...

aistros kvapas...

Skaičiau neatsitraukus...super...Labai lauksiu Tavo knygos bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulytuke: 24 sausio 2006 - 08:39
Be žodžių wub.gif wub.gif
Nu ir kalbos dovaną turi, neina atsitraukt, prarijau viską vienu ypu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai gražu ir jausminga. Pažadino ilgesį. Norėtųsi paskaityti daugiau- lauksim knygos smile.gif
Atsakyti
As irgi knygos lauksiu, thumbup.gif SUPER wub.gif
Atsakyti
Na, iš manęs dar vienas pagyrimas... tikrai. Ta pažintis turėjo tikrai taip giliai įsismelkt į tave, kad partrūktum visais šitais žodžiais ir nuotaikom. Man kažkaip labai artima pasidarė, gal dėl to, kad ir praėjus pusei metų vis dar sulaukiu sms iš Italijos ar skambučio:) Nors nieko neišgyvenau, tiesiog kažkam patikau ir tiek... tongue.gif O tau sėkmės, jei tikrai nuspręsi išleisti savo knygą... thumbup.gif
Atsakyti
nu jo wub.gif wub.gif wub.gif tu esi gimusi rasyti wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nerealu..rašyk..ir nepasilik jos sau,nes skaitydamos mes ten randam ir save, tik nemokam to pasakyti žodžiais..o tu moki..
Atsakyti
Tu - šaunuolė thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(apelsincike @ 2006 01 21, 19:11)
Jau ipusejau... ax.gif Aciu...Tik nezinau ar isdrisiu ja pateikti zmoniu teismui-per daug saves idejau...



Isdrisk - tai svarbu kitiems mirksiukas.gif . Manau, kad skaitydami tavo knyga zmones galvos ne apie tave - galvos apie save smile.gif . Turi talenta, tai ir neuzdaryk jo - leisk juo geretis ir kitiems thumbup.gif . Sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
Aciu.Tik ji truputi kitokia,nei jus isivaizduojat...Ciniskesne,atviresne,apelsiniska...
Atsakyti
Jei čia istorija - gražu, super aprašyta...jei čia GYVENIMIŠKA istorija - liūdna...liūdna dėl to, kad dauguma mūsų lietuvaičių leidžiasi užburiamos tų juodųjų akių viliokių...mergaitės, juk jie - pietiečiai - yra gimę vilioti...žinau, nes mano draugė irgi išgyveno tokią jaudinančiai liūdną dramą...deja, ji liūdna buvo tik jai, o jam...tai tik dar vienas ĮDOMUS gyvenimo tarpsnis...
Atsakyti
Juratikai,taip,tai gyvenimiska.Ir neliudna.Bent man dabar..tiesiog grazus atsiminimas...Ir nebuvau suviliota.Nes nuolat sukausi tarp ju:zinau visas frazes,zinau mirktelejimus,kas buna pries tai ir kas buna po to..Todel manes ju apzavai neveike.Iki tol...Zinai,kad kartais nereikia nieko-tik kibirksties.ir sudegi.Va taip.Lyg visa gyvenima tik taip ir troskai...Iki pelenu sudegti...Skirtumas tas,kad jis mane mergino ilgai..Apie 1.5...(kaip pietieciui-daug)Lauke griztancios.Ir isejusioji buvau as.Kai jis pirma karta pasake,jog nori likti LT.Vien del to,kad rado moteri,salia kurios noretu atsibusti kasryt.Kai pirma karta nuskambejo kazkas panasaus i "myliu"...(buvom sutare niekada sito nesakyti vienas kitam.Nes tikiu,kad tai galima istarti tik karta gyvenime.Kai 1001% esi del to tikras)Isvaziavau ir neatsisukau...Nes mano ateitis svarbesne uz ateiti su juo...Bet cia jau tema "sielos kertelei "...
Atsakyti