Įkraunama...
Įkraunama...

aistros kvapas...

labai idomus ir turiningas ne tik pasakojimas bet ir tolesnis autores zodziu bagazas... NET noreciau pasimokyti, buti tokiai savimi uztikrintai ir PALIKTI SENI PIRMIAU nei mane palieka:))
Tarp kitko, man italai nepatinka, o kiek sutikau ju tai visi labai labai ryskiom melynom akim:)
Atsakyti
Mane vezha tavo rashymas wub.gif graudzhiai faina
noriu suzhinoti VISA istorija
Atsakyti
Noriu knygos! Visos istorijos... Rasymo stilius nuostabus, jausmai perteikti taip, kad nori nenori "filmas" kuriasi mintyse. Nuostabu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(apelsincike @ 2006 06 01, 23:44)


aciu uz zavu pasakojima ...
uzsukau, perskaiciau dar karta.pats intro daug ka primine man is mano istorijos...tik ji tesiasi ir laimingai..
Atsakyti
gyvenime tubut tokiu istoriju ne viena...................... unsure.gif
giliai uzkabinanti istorija
Atsakyti
Labai faina clap.gif
Atsakyti
nuostabu wub.gif
Atsakyti
Visa istorija?O kam? Ji velniskai neidomi ir banali...nenuspejamai nuspejama.Ir vis dar drugeliu sparnais kutenanti papilve...Nutolo viskas:italai,lietuviai,betauciai,belyciai...Dingo,isejo(isejau),uzsimirso,nutolo...Tik jausmas tas pats.Ir toks nesenas pakvietimas kavai...O kam?
p.s.aciu visoms.
Atsakyti
super , thumbup.gif labai patiko
Atsakyti
man esmė - rašymo stilius, o koks skirtumas koks istorijos tęsinys
Atsakyti
Seniai buvau taip įsijautusi į kūrinį. Viską jaučiau, mačiau ir liečiau... Ir iš tiesų užuodžiau aistrą. Ačiū už galimybę atitrūkti nuo kasdienybės ir pasijusti tarsi aistringame sapne cool.gif
Atsakyti
super super super istorija!!!
ekmes autorei! mirksiukas.gif
Atsakyti