Įkraunama...
Įkraunama...

aistros kvapas...

QUOTE(apelsincike @ 2006 02 05, 22:56)
Juratikai,taip,tai gyvenimiska.Ir neliudna.Bent man dabar..tiesiog grazus atsiminimas...Ir nebuvau suviliota.Nes nuolat sukausi tarp ju:zinau visas frazes,zinau mirktelejimus,kas buna pries tai ir kas buna po to..Todel manes ju apzavai neveike.Iki tol...Zinai,kad kartais nereikia nieko-tik kibirksties.ir sudegi.Va taip.Lyg visa gyvenima tik taip ir troskai...Iki pelenu sudegti...Skirtumas tas,kad jis mane mergino ilgai..Apie 1.5...(kaip pietieciui-daug)Lauke griztancios.Ir isejusioji buvau as.Kai jis pirma karta pasake,jog nori likti LT.Vien del to,kad rado moteri,salia kurios noretu atsibusti kasryt.Kai pirma karta nuskambejo kazkas panasaus i "myliu"...(buvom sutare niekada sito nesakyti vienas kitam.Nes tikiu,kad tai galima istarti tik karta gyvenime.Kai 1001% esi del to tikras)Isvaziavau ir neatsisukau...Nes mano ateitis svarbesne uz ateiti su juo...Bet cia jau tema "sielos kertelei "...


Apelsincike, neįsižeisk, bet pietiečiais aš nepasitikiu...taip jie puikūs romantikai, moka prie moters prieiti, moka rodyti jai dėmesį...na daug daug ką jie moka mirksiukas.gif ...bet tai oi kaip LAIKINA...nors gal ir būna išimčių, gal be reikalo aš čia g.gif tik norėjau pasakyt, kad jų žodžių tikrumu galima tikėti na gal tik kokia 10 procentų ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif neturiu daugiau zodziu.tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
Kalbi taip,kaip kalbejau as..Iki jo... biggrin.gif Tik kvatodavau is ju komplimentu,priesaiku ir burtu knygos...Sleifas ju pazadu vilkdavos is paskos...O as numodavau ranka ir toliau gyvendavau.Savo gyvenima.Tik lengvas flirtas,kuriam vadovauji tu.O su juo viskas pasikeite...Nebuvo pazadu,nebuvo komplimentu(nes po pirmo pagrasinau uzdaryti duris.is kitos puses),nebuvo nieko.Net pazintis prasidejo atvirksciai.ne taip,kaip iprasta.As ji apsaukiau,po to issityciojau,o jis supyko.Ir pykomes visa vakara...(kaip dabar prisimenu:abu issidraike,skeryciojames,muzika groja be proto garsiai,zandai dega,akys liepsnoja ir abu svaidomes zaibais.Kokie sdar komplimentai? doh.gif ) Bet po to vistiek pasiule sudaryti paliaubas prie pusryciu stalo.Gamino jis.Man ir mano draugu porelei.(jus ka?paryciais pusryciauti pas nepazistama?ir dar itala? Vienai?drasi,bet ne naivi bigsmile.gif biggrin.gif )paprase telefono.nedaviau.Pasakiau,kad pati paskambinsiu,jei noresiu.Neskambinau.is principo.Susirado mane neitiketinais budais.Pusryciu ir pietu skaicius padaznejo. biggrin.gif O po to viskas savaime...Turiu priezasciu juo tiketi..Zinau,kad mylejo...Zinau,kad iskaudinau...Toki islepinta moteru demesio...(nuolat kartodavo,kad nesupranta pats saves,nes as-ne tokia,su kokiomis jis iprates buti.Kad as-bjauresne net uz karsciausia(temperamento prasme)itale...Ir vistiek buvo.Nes buvau kitokiaet..Kam cia prisimint..Tiesiog noriu pasakyti,kad tautybe nenulemia zmogaus charakterio.bent jau ne 100%.Pacios lietuves juos islepino.Cia jau musu kalte.Bet pizonu/chamu/mergisiu ir tt yra visose nacijose.Patikek manim... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apelsincike: 05 vasario 2006 - 23:25
QUOTE(Juratikas @ 2006 02 05, 22:24)
Jei čia istorija - gražu, super aprašyta...jei čia GYVENIMIŠKA istorija - liūdna...liūdna dėl to, kad dauguma mūsų lietuvaičių leidžiasi užburiamos tų juodųjų akių viliokių...mergaitės, juk jie - pietiečiai - yra gimę vilioti...žinau, nes mano draugė irgi išgyveno tokią jaudinančiai liūdną dramą...deja, ji liūdna buvo tik jai, o jam...tai tik dar vienas ĮDOMUS gyvenimo tarpsnis...


O man susidaro įspūdis, kad šį kartą pasinaudojo JI juo. Tad kuo geresnė už tuos pačius juodaakius? ax.gif

QUOTE(apelsincike @ 2006 02 05, 22:56)
Juratikai,taip,tai gyvenimiska.Ir neliudna.Bent man dabar..tiesiog grazus atsiminimas...Ir nebuvau suviliota.Nes nuolat sukausi tarp ju:zinau visas frazes,zinau mirktelejimus,kas buna pries tai ir kas buna po to..Todel manes ju apzavai neveike.Iki tol...Zinai,kad kartais nereikia nieko-tik kibirksties.ir sudegi.Va taip.Lyg visa gyvenima tik taip ir troskai...Iki pelenu sudegti...Skirtumas tas,kad jis mane mergino ilgai..Apie 1.5...(kaip pietieciui-daug)Lauke griztancios.Ir isejusioji buvau as.Kai jis pirma karta pasake,jog nori likti LT.Vien del to,kad rado moteri,salia kurios noretu atsibusti kasryt.Kai pirma karta nuskambejo kazkas panasaus i "myliu"...(buvom sutare niekada sito nesakyti vienas kitam.Nes tikiu,kad tai galima istarti tik karta gyvenime.Kai 1001% esi del to tikras)Isvaziavau ir neatsisukau...Nes mano ateitis svarbesne uz ateiti su juo...Bet cia jau tema "sielos kertelei "...


Na, parašyta tikrai neprastai, bet nesupratau visos šitos istorijos esmės. Nemylėjai, nenorėjai, tik noras pasirodyti kitokia, nugalėti, pavergti, pasinaudoti. Kodėl atstumiamas žmogus? Vien todėl, kad panoro ateities. Kad pamilo. O paskui kitame skyrelyje (regis, sielos kertelėje) autorė skundžiasi tuštuma, nors viską turi. Vadinasi, neteisinga istorijos pabaiga, arba net nuo pat pradžių padaryta klaida.

Atsakyti
Man labai patinka tavo rasymo stilius thumbup.gif
Tikiuosi greitai nusipirkti tavo knyga knygyne thumbup.gif

Sekmes
Atsakyti
QUOTE(Busta @ 2006 02 06, 09:46)
O man susidaro įspūdis, kad šį kartą pasinaudojo JI juo. Tad kuo geresnė už tuos pačius juodaakius? ax.gif
Na, parašyta tikrai neprastai, bet nesupratau visos šitos istorijos esmės. Nemylėjai, nenorėjai, tik noras pasirodyti kitokia, nugalėti, pavergti, pasinaudoti. Kodėl atstumiamas žmogus? Vien todėl, kad panoro ateities. Kad pamilo. O paskui kitame skyrelyje (regis, sielos kertelėje) autorė skundžiasi tuštuma, nors viską turi. Vadinasi, neteisinga istorijos pabaiga, arba net nuo pat pradžių padaryta klaida.

Siaip,nenoreciau gilintis,nes cia-ne kertele sielai...O ir atviraut(kad visi galetu knistis tavo ekskrementu kruvoje)ne(be)noriu...Yra kaip yra.Ir ka cia suprast?Perzvelk savo praeiti ir 100% garantuok,kad visada buvai teisi.Nieko neiskaudinai,nieko nepalikai,nenuvylei...Ir kur matyti pasinaudojimas.?Vat cia man neaisku?Kazkaip perleidi viska per savo supratimo prizme(ka mes visi nuolat darome.Ir tai nera blogai),bet pateiki klaidingas isvadas...Nebuvo nei noro,nei samoningo uzkariavimo proceso.Nei noro buti kitokiai.Nesuprantu-tu ekstrasense?Gali kiaurai permatyti zmones,ju iprocius,ydas ir kita?Nes kitaip-tavo pastebejimas ne vietoj.As ir buvau kitokia.Tiek isoriskai(neatitinkanti ji supusiu modeliu etalonu),tiek vidumi.Gavosi,kaip gavosi...Jis turi savo darbus,savo atsakomybe,o as-savuosius.Negaliu sedeti ir ziureti i jo akis.Kazkaip reikia savo ateiti kurtis.O ji tada buvo atskirai..
p.s.ir negrazu bei ne vietoj sukergti dvi temas...Ten yra ten,o cia yra cia...(jei noreciau-cia imesciau nuoroda i savo tema)Jauciuoi kaip per raganu medziokle.Turbut jusu vidiniai pasikandziojimai plecia teritorija...Ne tas zmogus ir ne ta tema... 4u.gif
p.p.s.o istorijos esme paprasta-zvilktelek i temos virsu. rolleyes.gif koks pavadinimas?APie ka tema?Va ir parasiau..O jau visa kita-saviveikla... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apelsincike: 06 vasario 2006 - 14:18
QUOTE(apelsincike @ 2006 02 06, 14:13)
Siaip,nenoreciau gilintis,nes cia-ne kertele sielai...O ir atviraut(kad visi galetu knistis tavo ekskrementu kruvoje)ne(be)noriu...Yra kaip yra.Ir ka cia suprast?Perzvelk savo praeiti ir 100% garantuok,kad visada buvai teisi.Nieko neiskaudinai,nieko nepalikai,nenuvylei...Ir kur matyti pasinaudojimas.?Vat cia man neaisku?Kazkaip perleidi viska per savo supratimo prizme(ka mes visi nuolat darome.Ir tai nera blogai),bet pateiki klaidingas isvadas...Nebuvo nei noro,nei samoningo uzkariavimo proceso.Nei noro buti kitokiai.Nesuprantu-tu ekstrasense?Gali kiaurai permatyti zmones,ju iprocius,ydas ir kita?Nes kitaip-tavo pastebejimas ne vietoj.As ir buvau kitokia.Tiek isoriskai(neatitinkanti ji supusiu modeliu etalonu),tiek vidumi.Gavosi,kaip gavosi...Jis turi savo darbus,savo atsakomybe,o as-savuosius.Negaliu sedeti ir ziureti i jo akis.Kazkaip reikia savo ateiti kurtis.O ji tada buvo atskirai..
p.s.ir negrazu bei ne vietoj sukergti dvi temas...Ten yra ten,o cia yra cia...(jei noreciau-cia imesciau nuoroda i savo tema)Jauciuoi kaip per raganu medziokle.Turbut jusu vidiniai pasikandziojimai plecia teritorija...Ne tas zmogus ir ne ta tema... 4u.gif
p.p.s.o istorijos esme paprasta-zvilktelek i temos virsu. rolleyes.gif koks pavadinimas?APie ka tema?Va ir parasiau..O jau visa kita-saviveikla... bigsmile.gif


Kad noras pasipuikuoti, kokia esi išskirtinė ir kokia nuostabi, matosi, tai akivaizdu. Senovės romėnai sakė; Jupiteri, tu pyksti, vadinasi, esi kaltas.
Tiesiog nelabai gražu girtis suvedžiojimu ir palikimu. Nors, aišku, kaip kas romantiką supranta. Bet tu teisi, čia ne sielos kertelė. Bet būtent ta kita tema ir rėmiausi. Kurioje rėkiama, kad sieloj tuštuma.
O kad jau tonas nemandagus tamstos, tai faktas. Tiesa akis bado, ar kaip. Toks aršus noras pasidrabstyti purvais.
Daugiau nebediskutuosiu šioje temoje, ne tam ji skirta. Pyksti turbūt labiausiai dėl to, kad tarp pagyrų gausos truputėlį deguto šiukštelėjau.
Atsakyti
QUOTE(Busta @ 2006 02 06, 17:55)
Kad noras pasipuikuoti, kokia esi išskirtinė ir kokia nuostabi, matosi, tai akivaizdu.

kurioj vietoj?Jei galima-kalbek citatomis,o ne savo isvedziojimais.
QUOTE(Busta @ 2006 02 06, 17:55)
Senovės romėnai sakė; Jupiteri, tu pyksti, vadinasi, esi kaltas.

Jei nesiseka kas gyvenime-issiliek ant tu,kurie nuskriaude... 4u.gif Nelabai supratau tavo tikslo/noro/poreikio ar dar velniai zino ko?Priimu nuomone,kokia ji bebutu,tik nemanau,kad zmones turi teise istraukti keleta minciu is temos,kurioje norima pasiguosti(dabar jau abejoju,kodel ji pavadinta "sielos kertele",jei kiekvienas gali uzeiti,pritrypti purvinais batais ir dar isnesioti tai,kas liko po visa foruma.Tik siaip.Kad patenkintu savo nepilnavertiskumo kompleksa)
Hm..Ir kur mano nemandagu tona izvelgei? g.gif Tai,kad padariau pastaba,kad cia ne vieta kitus mano pasisakymus eskaluoti?Jei taip-sutempkim visus postus is skelbimu/tv/mados temu ir aptarinekim. 4u.gif As neiko pries.Nes savo zodziu neissizadu.Kaip ir poelgiu.Tik tada atidaryk nauja tema.(nors speju,kad tada temu butu n,nes tavo pomegi pilti pamazgas pastebejau bigsmile.gif )
QUOTE(Busta @ 2006 02 06, 17:55)
Tiesiog nelabai gražu girtis suvedžiojimu ir palikimu. Nors, aišku, kaip kas romantiką supranta. Bet tu teisi, čia ne sielos kertelė. Bet būtent ta kita tema ir rėmiausi. Kurioje rėkiama, kad sieloj tuštuma.

dar karta prasau-remkis citatomis.Jei santykiai isyra(del vienokiu ar kitokiu priezasciu)-vadinasi suvedziojai?keistas poziuris.Sakyciau siauras ir primityvus.Laiminga tu,jei susiradai drauga/vyra jau mokyklos suole.Ir dabar apsivedet.ir gyvensit kartu iki abu mirsit. Turiu tave nustebinti,kad zmones susipazista ir issiskiria.ir nematau cia nieko blogo.Bent jau aplinkiniams.
QUOTE(Busta @ 2006 02 06, 17:55)
O kad jau tonas nemandagus tamstos, tai faktas. Tiesa akis bado, ar kaip. Toks aršus noras pasidrabstyti purvais.
Daugiau nebediskutuosiu šioje temoje, ne tam ji skirta. Pyksti turbūt labiausiai dėl to, kad tarp pagyrų gausos truputėlį deguto šiukštelėjau.

Taip.As atejau pas tave i namus(nes sita tema kaip ir mano sukurta),ispyliau kibira s...,pasakiau,kad esi tokia ir anokia,nes kazkada,pries n metu padarei ta ir ana.tada istraukiu kazkokia nesamone is konteksto(kuri visai nesusijusi su sita tema)ir isdidziai drebteliu i akis.Taip.Dabar musiuos i krutine ir barstysiu galva pelenais.Neisijausk i Dievo vaidmeni. 4u.gif Neteisk ir nebusi teisiamas...Ir aciu tau,kad cia nebediskustuosi,nes savo nuomones isreiskimas nuo tiesiog noro pasiputoti skiriasi.Pirmu atveju ju a velkom,antru-eikit i savo rozynus,serbentynus ar dar ka... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Busta, ko lendi prie autoriaus? Ji parase puikia istorija, aiskinkis su ja temose, kur ji nusisneka (jei nusisneka), o cia leisk skaityti ir dziaugtis puikia istorija. Beje, tavo istorija irgi labai grazi, tai kad negadinkim viena kitai nuotaikos.
Atsakyti
...Taip gražu, kad net verkti norisi....
Apelsinčike, mieloji, visiškai nekreipk dėmesio į tuos kai kurių forumiečių išvedžiojimus (necituosiu jų). Tiesiog yra žmonių, kuriems NEDUOTA TO SUVOKTI. Juk iš esmės, tai visai nesvarbu kas ką šiuo atveju mylėjo- nemylėjo, paliko-nepaliko...
SVARBI TIK TA AKIMIRKA...jos žavesys. Palaiminti tie, kas ją išgyveno.
"aštuoniolikos metų žavesį kūrė šimtmečiai ...<...>...Ir jeigu jums į rankas pateko visas tas trumpalaikis grožis, kol dar tebesate šioje žemėje - ar jūs atsisakysite jo?.."(T.Dreizeris)
Atsakyti
Aciu...
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2006 06 01, 21:50)

uz ka?
Atsakyti