Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškanti moteris - kekšė?

QUOTE(Priklausoma @ 2010 11 20, 21:12)
nebūtinai aistra iš pirmo žvilgsnio. tai momentas, kai pamatai, įkvepi, pajunti. geriausias startas.


Kas iš tokio starto, jeigu paskui viskas pšššš...?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 11 20, 22:37)
Kas iš tokio starto, jeigu paskui viskas pšššš...?

bet startas geras smile.gif jei pššš tai pššš.
et, aš savąjį kai pamačiau-išsyk supratau-noriu (ne ta grubiąja prasme...), mano. O kai "kabindavo" geri vaikinai, padorūs ir šiaip teigiami, bet nebuvo to pradinio ogooo, nieko niekad ir nesirutuliodavo....
Atsakyti
QUOTE(KlausykŠirdies @ 2010 11 20, 15:15)
tikrai yra? O sakykit gerbiamasis kur butu tos "zuvingos vietos", pilnos nuostabiu vyru? g.gif  biggrin.gif Gal isduosit paslapti? mirksiukas.gif

vyrai nesistengia moteru keist????? Kurgi ne!!!!  doh.gif Tik jie tai daro kitaip.


Pagal mano supratima ir mastyma, jeigu nera tokios antros puses, kokios noretusi (bent jau panasios) - tai jau geriau buti vienam, nei pasigriebti koki moli ar ziurke, ir perdarineti ja pagal save. Ir aisku, galiausiai nusivilti, kad net perdarymas nepavyksta.
Atsakyti
QUOTE(Gordon @ 2010 11 20, 15:09)
Bandyti pakeisti kita zmogu ir pritaikyti prie saves, cia absoliuti nesamone, ir tik naivuole gali to imtis. Kodel tada vyrai moteru nesistengia keisti?

Moterims pacioms butu zymiai paprasciau, jeigu is karto ieskotu tokio, kokio joms reikia, o ne isikliopintu visokius neaiskius veikejus ir paskui temptu juos ant savo kurpalio. Yra gi tu vyru, galima rasti toki, kuris atitiks, reikia tik paieskoti.


Kodėl gi? Pakeisti, pritaikyti prie savęs žmogų įmanoma ir realu, tiesiog tas kitas turi norėti keistis, jei jo nesugyvenamas elgesys, charakterio savybės įtakoja gilų pleištą santykiuose ir veda į skyrybas. Santykiai šlifuojasi lyg deimantas, ieškoma, randama, atsiranda ta harmonija, kurios dėka ir rezultatas ramunėlėmis klojasi.
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2010 11 20, 16:51)
ne apie meilę rašiau....tiesiog pamatai-ir pajunti, kad va, šitas. po to jau rutuliojasi viskas, atsirenki. bet jei pradžioj kojų nepakerta žmogus....


Tas "koju pakirtimas" - tai tiesiog biologine trauka. taip, tikra tiesa, nes jei nebus biologines traukos (o ji pasijunta is karto), tai ir santykiai nesusiklijuos. Su netraukiancia galima tik draugiskai bendrauti...
Atsakyti
QUOTE(Gordon @ 2010 11 20, 23:03)
Pagal mano supratima ir mastyma, jeigu nera tokios antros puses, kokios noretusi (bent jau panasios) - tai jau geriau buti vienam, nei pasigriebti koki moli ar ziurke, ir perdarineti ja pagal save. Ir aisku, galiausiai nusivilti, kad net perdarymas nepavyksta.

be abejo.vyras turi tikti iš karto. jei kyla noras jį "perdaryt" - nieko gero nelauk.
Papildyta:
QUOTE(Gordon @ 2010 11 20, 23:05)
Tas "koju pakirtimas" - tai tiesiog biologine trauka. taip, tikra tiesa, nes jei nebus biologines traukos (o ji pasijunta is karto), tai ir santykiai nesusiklijuos. Su netraukiancia galima tik draugiskai bendrauti...

ir čia sutinku.
Subjektyvi-visiškai netikiu. žmogus dvidešimt metelių buvo vienoks, staiga atsiranda mergiotė, ir jis pasikeičia? bla bla bla. ..
Atsakyti
QUOTE(Priklausoma @ 2010 11 20, 21:41)
bet startas geras smile.gif jei pššš tai pššš.
et, aš savąjį kai pamačiau-išsyk supratau-noriu (ne ta grubiąja prasme...), mano. O kai "kabindavo" geri vaikinai, padorūs ir šiaip teigiami, bet nebuvo to pradinio  ogooo, nieko niekad ir nesirutuliodavo....

Kodėl tu manai, jog tai, kad esi su tau tinkančiu vyru, yra tik dėl to, kad paklusai tam pirminiam "noriu!!!"? Gal tai tik sutapimas? Tuo labiau, kodėl manai (jei manai), kad visi, kurie paklustų tam išankstiniam supratimui, tikrai turėtų susiklosčiusius santykius?

QUOTE(Gordon @ 2010 11 20, 22:05)
Tas "koju pakirtimas" - tai tiesiog biologine trauka. taip, tikra tiesa, nes jei nebus biologines traukos (o ji pasijunta is karto), tai ir santykiai nesusiklijuos. Su netraukiancia galima tik draugiskai bendrauti...

Kažkur skaičiau, kad vos vyrai susipažįsta su moterim, greit priskiria ją į kurią nors kategoriją: potenciali mylimoji arba TIK draugė.
Atsakyti
QUOTE(Gordon @ 2010 11 20, 21:03)
tai jau geriau buti vienam, nei pasigriebti koki moli ar ziurke, ir perdarineti ja pagal save. Ir aisku, galiausiai nusivilti, kad net perdarymas nepavyksta.



Tai jei "nesusiranda" normalių, tik tokius, vadinasi toks jau tas likimas nedėkingas, ir teks lipdyti iš to, kas yra ax.gif

Priklausoma, tu tiesiog nežinai, nesusidūrei su tokiu reiškiniu, todėl ir netiki. rolleyes.gif Nieko nėra neįmanomo, kai yra tikslas.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 11 20, 19:42)
Tuo labiau, kad ir statistika tai paliudija: antrosios ir sekančios santuokos išyra dažniau (procentaliai) negu pirmosios. Be to, sutikę naują žmogų gal ir nekartojame senų klaidų (nors irgi dar klausimas), tačiau pridarome daugybę naujų.

Man kartais iškyla klausimas, kur ta riba, kai žmoguje matomas trūkumas mums nepakenčiamas tik todėl, kad esam riboti ir netolerantiški, o kur jau mūsų pastabumas yra mums draugas, nes padeda pamatyti ir įvertinti tai, dėl ko su žmogum neverta kurti artimų santykių?  g.gif  O gal tai nuo kiekvieno individualiai priklauso? Ar yra kažkokie minusai (tokie kaip alkoholizmas, egoizmas etc.), kurie minusai yra kiekvienam?

Intuicija, nuojauta, ekstrasensorika, pasąmonės galia - vadinkit tai, kaip norit, tačiau tai nėra meilė iš pirmo ar kažkelinto žvilgsnio. Ir, manau, tai neturėtų būti pagrindinis kriterijus renkantis sau žmogų, tačiau jeigu žmogus visiškai atitinka tavo susikurtą idealą, gal net ir aistrą jam jauti, verta susimąstyti, jeigu kažkas giliai viduje sako "ne".


Man labai dažnai nuojauta liepia eiti ir pažinti. Net ir tais atvejais, kai pažintis pasmerkta baigtis labai greit, tačiau gaunu neįkainojamų patirčių iš jos.

P.S. Nepainiokit "šešto" jausmo su širdies balsu. Širdis - tai tik raumuo  biggrin.gif




1. As kaip tik dazniau girdziu ir matau, kad antros santuokos buna daug stabilesnes. O klaidu darome visi. Visa gyvenima. Svarbu jas laiku pripazinti ir nekartoti. 4u.gif
2. Sakyciau tai priklauso nuo kiekvieno individualiai. Tarkim man svarbu vidine zmogaus kultura, atsakomybes jausmas, subtilus poziuris i moteri... kitiems gal svarbus kiti dalykai. smile.gif
3. O jei kazkas giliai viduje sako "TAIP"? g.gif smile.gif
4. Cia pritarciau. ir man taip buna.
5. Jei neisiklausom i sesta jausma - tada taip, sirdis tik raumuo. Visi jausmai kyla is ten...
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2010 11 20, 20:37)
Kas iš tokio starto, jeigu paskui viskas pšššš...?

Bet uztat pamoka gera gauni. Kaip jau sakiau zmones neatsiranda musu gyvenime siaip sau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KlausykŠirdies: 20 lapkričio 2010 - 21:25
QUOTE(Priklausoma @ 2010 11 20, 22:07)
Subjektyvi-visiškai netikiu. žmogus dvidešimt metelių buvo vienoks, staiga atsiranda mergiotė, ir jis pasikeičia? bla bla bla. ..

Drįstu priminti, kad žmogus keičiasi visą gyvenimą. Tad nėra taip, kad atsiranda mergiotė ir pradeda iš visų jėgų "stumti" visą gyvenimą vietoj stovėjusį kelmą. Pasikeitimas, apie kurį kalba Subjektyvi, tėra sukoncentruotos pastangos sąmoningai pasirinkta (su partneriu aptarta, abipusiai naudinga) kryptimi.
Atsakyti
QUOTE(Gordon @ 2010 11 20, 21:03)
Pagal mano supratima ir mastyma, jeigu nera tokios antros puses, kokios noretusi (bent jau panasios) - tai jau geriau buti vienam, nei pasigriebti koki moli ar ziurke, ir perdarineti ja pagal save. Ir aisku, galiausiai nusivilti, kad net perdarymas nepavyksta.


Neturiu kur papriestarauti drinks_cheers.gif smile.gif
Atsakyti
STARTAS. pradžia. jei jis pasirodytų besąs šmikis, nieko ir nebūtų. bet startinė trauka man atrodo privaloma.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2010 11 20, 23:27)
Drįstu priminti, kad žmogus keičiasi visą gyvenimą. Tad nėra taip, kad atsiranda mergiotė ir pradeda iš visų jėgų "stumti" visą gyvenimą vietoj stovėjusį kelmą. Pasikeitimas, apie kurį kalba Subjektyvi, tėra sukoncentruotos pastangos sąmoningai pasirinkta (su partneriu aptarta, abipusiai naudinga) kryptimi.

ne-ti-kiu...... man kas, keiskit tuos vyrus, bet rezultatas vienas-pykčiai, nepasitenkinimas, nusivylimas. galų gale, jei radote žmogų ir jį pamilote tokį, koks jis yra-kokią teisę turite jį keisti??????? nesuprantu šito.
Atsakyti